וידויים מוקפצים, לכבוד המלפפוצים

נינטייב

New member
הייתי פעם נער ביישן ושטוח

גרתי בכפר שמריהו, והמוחטה (ע"ע במילון קוקו מידן) נזלה לי תמיד על הקלידים השחורים של הפסנתר. יומאחד, אב'שלי תפס אותי בשעת מעשה, ואילץ אותי לשכב עם העוזרת הפיליפינית. אבל העוזרת באותו יום לא הגיעה, ובמקומה היה סונגו, הענק מניגריה. סונגו רדף אחרי בכל הבית, החל במרתף היינות, וכלה בבריכה שבמפלס החמישי. בסוף מצאתי מעבר צר ודקיק, שסונגו נתקל בו בגלל בליטה מוזרה באורך 30 ס"מ בערך במכנסיו. רצתי מהר כל עוד נפשי לפלסטיקאי של אמא שלי. זה הזריק לי הורמונים ישר לווריד, כרת את אשכי, ומסר אותי לאימוץ בקרית גת. כן, יש דבר כזה חטופים אשכנזים!!! תוקם ועדת חקירה לאלתר!!!

קפת

New member
וקפת מבקשת לדעת

האם יש דבר כזה ניתוח לשינוי עדתי? כי אם יש, יוצא מן הבקבוק לאלתר!

הייתי פעם טובת לב

וחצוצרת כליות. אבל ניצלוני לרעה. אז הפסקתי. קורע לב? עוד לא? ומה שלום הישבן?

ארוך וצולע

קצר וקולע. מה לגבי אבני המרה שהשלכת בזמן האינתיפדה הראשונה על חיילי הכיבוש? ומתי בפעם האחרונה הגפת את בלוטת התריס?

היום בבוקר, עם הנץ אשמורת אחרונה

וזו לא בלוטת תריס. זו בלוטת תירס. זה טוב נגד גזים. ומה באמת לגבי אבני המרה? לא השלכתי אותן, הן היו ככיבוד לחיילים לצד מי הברך.

קפת

New member
וידויים מוקפצים, לכבוד המלפפוצים

ולאור דרישת הציבור הקדוש.

נאבוקוב

New member
טסטינג

הצעתי לילדה סוכריה. מותרלך; אמרתי,קורץ בשובבות מאחורי רטייתי. אמרה לי אשמאי, זקן; אמרה לי הקטנת חזה - קורה - אבל הן צבועות שוקולד, אני אוהבת מורמונים. אמרה עכשיו נידה - לא בא בחשבון מציצות. אמרה לי: לך, חפש ג'ולייט-לואיס-לייט, עושה פירסומות לדיאודוראנט, שרה על זמרת ברים. הלכתי. נשען על קבי הנאמן עמלק.

קפת

New member
אני רושמת שלך

365 שעות של עבודות שירות במעון לקשישים מוכים וקשישות מכות. זה כבר יוציא לך מהראש ילדות וסוכריות.

למעלה