ויזת השקעה לישראל עבור אזרחי ארצות הברית

מצב
הנושא נעול.

שלום רב,
קראתי בתקשורת בתקופה האחרונה על ויזה ב5 עבור אמריקאים אשר משקיעים בעסק ישראלי. הייתי רוצה לדעת מה סכום ההשקעה הנדרש? אני בעל חברה ישראלית בשנים האחרונות משתף פעולה עם אמריקאים. אנחנו רוצים לבדוק אפשרויות להכניס שותף אמריקאי לעסק בישראל ולאפשר לו ולמשפחתו לעבור לישראל למספר שנים.
תודה מראש

יהושע פקס

New member
כמה צריך להשקיע בשביל לקבלת ויזת השקעה בישראל?

שלום רב,
קראתי בתקשורת בתקופה האחרונה על ויזה ב5 עבור אמריקאים אשר משקיעים בעסק ישראלי. הייתי רוצה לדעת מה סכום ההשקעה הנדרש? אני בעל חברה ישראלית בשנים האחרונות משתף פעולה עם אמריקאים. אנחנו רוצים לבדוק אפשרויות להכניס שותף אמריקאי לעסק בישראל ולאפשר לו ולמשפחתו לעבור לישראל למספר שנים.
תודה מראש
כמה צריך להשקיע בשביל לקבלת ויזת השקעה בישראל?
שלום אבי,
תודה על פנייתך. נוהל מתן אשרה ב5 לישראל עבור אזרחי ארה"ב ומשפחותיהם לא מתייחס במפורש לסכום ההשקעה הנדרש בעסק הישראלי, הנוהל מציין כי מדובר בסכום משמעותי ובעסק בעל פוטנציאל לתרום לכלכלה בישראל, לייצר מקומות תעסוקה לעובדים מקומיים וכדומה. בכל מקרה, האשרה הנ"ל היא תולדה של הסכם הדדי בין ישראל לארה"ב אשר במסגרתו ישראלים מקבלים אפשרות לויזה מסוג E2 לארה"ב, ואמריקאים מקבלים ויזה מסוג ב5 לישראל. אנו יודעים כי כדי לקבל ויזה מסוג E2 ההמלצה היא להשקיע 100 אלף דולר ולהציג בפני רשויות ההגירה תוכנית עסקית משכנעת, לכן ככל הנראה מדובר יהיה בסכום השקעה דומה לאזרחי ארה"ב ששואפים לקבל אשרת ב5 לישראל.
תוכל לקרוא יותר בנושא במאמר הבא:

https://bit.ly/2w7NIwd

נשמח לעמוד לרשותך במייל [email protected] או בטל' - 02-9903180
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה