ויזת עבודה באוסטרליה

adiw1

New member
ויזת עבודה באוסטרליה

קיבלתי ויזת עבודה לשנה (עם הדרכון הצרפתי) יש טיפים מיוחדים? למציאת דירה / עבודה?

assael10

New member
באמת תלוי איפה

באיזה עיר, לכמה זמן אתה רוצה לשהות במקום וכן הלאה, דירה באופן עקרוני או חדר במלבורן תהיה זולה יותר מאשר בסידני, יש גם דירות "של ישראלים" שהרמה שלהן לא כל כך גבוהה והאוכלוסיה ידועה לשמצה בתור רועשת וסמים/אלכוהול, טוב בשביל תרמילאי, לא יודע כמה טוב יהיה לך בשביל מגורים בסוף יום עבודה שצריך את השקט... תוכל לבדוק במאפיות במלבורן או באכסניות של בונדאי בסידני, או שהכיוון אחר בכלל ? אגב, בתור אחד עם ויזה כזו אתה יכול לגשת ללשכת התעסוקה ולמשרדי כ"א והם יוכלו גם לכוון אותך.

adiw1

New member
תלוי באיכות המילוי

אני מתכוונת להיות בסידני לא מחפשת גטו יהודי (מלבורן) ולעבוד כמובן אצל האוסטרלים לא לחינם עבדתי קשה להשיג את הויזה. בכל זאת הבנתי שאכסנייה לימים הראשונים שווה להזמין מפה יש לך המלצה איפה להתחיל (קוגי?) אני חולת ים

assael10

New member
מאד אבל מאד לא נכון מה שאת כותבת

מלבורן היא רחוקה מלהיות גטו יהודי, את יכולה גם להגיע לבונדאי ולהגיד בדיוק אותו דבר, לגבי השתקעות לימים הראשונים בכל מקרה אני הייתי לוקח את האופציה של אזור הקינגס קרוס, יש שם בקפקר ששמעתי עליו דברים לא רעים בשם פינק האוס, הוא ברחוב מקביל לקינג'ס ויש שמועות חיוביות יחסית לסידני עליו. בכל מקרה יש להזמין מראש את היומיים הראשונים ובמיוחד אם את מתכוונת לטוס עד 1.1.05, כבר עכשיו יש לחץ בהזמנות על מיטות בגלל הכריסמיס והסילבסטר. לשאלות נוספות אני או פה או במסרים או שתביני לבד דרך הפרופיל האישי שלי... עמית

adiw1

New member
קינג קרוס?

עמית לא מכירה את הפרופיל שלך ואולי הקצנתי לגבי מלבורן - היא לא מתאימה לי מהרבה בחינות אחרות מזג אויר למשל. נראה לי שאתה הארד קור אם אתה ממליץ לבחורה להגיע לבד לאיזור קינג קרוס... בכל אופן תודה על הטיפ

assael10

New member
הגזמת לגמרי

קינגס קרוס הוא אזור לכל דבר היום, בקושי רואים בו זנות ובטח לא פשע במיוחד שהמשטרה שורצת שם בשנים האחרונות, כן...לפני שבע שנים היה שם מפחיד, היום לא הייתי נכנס לסמטאות החשוכות לבד גם בתור גבר בלילה... במשך היום זה המקום הכי טוב שיכול להיות ושוב, יש הרבה ביקורות חיוביות על המקום. לגבי מלבורן, לעולם לא יאהב בן אדם את סידני ואת מלבורן ביחד, לדעתי מלבורן עוקפת את סידני עוד לפני שהתחיל בכלל המרוץ... הארד קור...נו באמת...לא יפה

למעלה