ויכוחים בבית

Lara21

New member
ויכוחים בבית

שלום לכולם יש לי שאלה מאתגרת קצת , אני ובן זוגי מזה 13 שנה ביחד בחוץ מסתדרים נהדר ,מדברים צוחקים ואוהבים אבל כל פעם שאנחנו נכנסים הביתה מהרגע שהוא שם רגל בבית הוא משתנה לגמריי - הוא רק מתווכח איתי ,מדבר בטון פיקודי אליי , ובכלל נהפך לאדם שקשה מאוד להיות במחיצתו ..מכל דבר הוא לא מרוצה ובכללי הוא מתרחק ממני אינטימית . אני אציין שוב שכשאנחנו יוצאים מהבית הוא שונה לגמריי ,לא רק ליד אנשים אלא גם ברגעים של לבד כשאנחנו באוטו או מבלים ...בחוץ הוא מתחשב, נחמד ומצחיק... ובבית הוא אדם חסר סבלנות וחסר נימוס שקשה להיות במחיצתו. ניסיתי להעיר את תשומת ליבו לנושא אך הוא לא מבחין בכך כלל. מה לדעתכם קורה כאן ?

dylan2

New member
לגבי הזוגיות

הדילמה שאת מעלה מעניינת. ברור שיש השפעה אדירה על הסביבה הביתית, אך האם שינוי של פנג שואי יכול לשפר את המצב? בכל מקרה, אני מציע שתתייעצי עם מומחה פנג שואי.

yoavfs

New member
הוא השתנה לנו...

אנו עוברים שינויים בחיינו. ברור שהמצב לא מאתמול, פנג-שואי יכול לעזור להבין את המצב ה"חדש" במערכות היחסים בינכם. הפתרון יהיה ברמת התודעה האישית והקיימת בינכם. קשה לי להאמין כי הפנג-שואי יכול לפתור ולהחזיר מצב לקדמותו, אך לפחות (באבחון נכון) ניתן יהיה להבין מהוא שורש הבעיה במערכת הזוגית בינכם. לשם כך יש צורך לבדוק את המפות האישיות שלכם ולבדוק את המצב בבית (האם נעשו שינויים במבנה, בחצר וכו'). להרבה אנשים יש מצב התנהגות בחברה ואיננו תואם את המצב ההתנהגותי התא המשפחתי או בזוגיות, וזה מצב די נורמלי. קשה להבין מה קורה בינכם, אך ללא הספק הוא השתנה לך. זכרי, פנג שואי אינו עושה קסמים, כי אך ורק כלי לאבחון הפוטנציאל והבנתם, ובמקרה הזה מצב היחסים בבית.

ויכוחים

שלום לך, בשאלתך חסרים פרטים מרובים אשר יכולים לתרום להבנת המצב, כמובן שלא ניתן ברגע לאבחן מע' יחסים ואת מקור הבעיות. * את מציינת כי אתם יחד 13 שנים, האם כך תמיד היה הקשר בינכם? * מתי חל השינוי בקשר, אם חל? * האם היה משבר בתקופת השינוי? האם נגרם מסיבה מסוימת? * האם דפוס התנהלות זה דומה ברמה מסוימת לאחד מדפוסי התקשורת באחת ממשפחותיכם? * האם כאשר התגוררתם בבית אחר היה מצב שונה? אושרה הד סיני

למעלה