וכמה עדכונים לגבינו

שרהודיה

New member
וכמה עדכונים לגבינו

חלקכם יודעים על ההפלה שעברתי לאחרונה.. (מהריון טבעי..) בעקבותיה התחלת לעבור בירור המטולוגי, לאחר שרציתי להתיעץ עם רופא נשים אם אלו כדורי מניעת הריון כדאי לי לקחת (לפחות לכמה חודשים עד שאנחנו נגמור את הבירור..) התברר שלנשים עם בעיות בקרישת דם אסור
לקחת כדורים למניעת הריון. מייד הלכתי לברר אצל ההמוטולוג על סמך הבדיקות שכבר היו לו ביד.. ומתברר שאכן יש לי בעית קרישה
(לא ידוע ממה זה נובע, האם זה היה גם בהריון של הודיה.. שאני כבר מודה עוד ועוד על הפלא שנולד לנו לפני שלוש שנים+ או שנבע מההפרדות השיליה...) מה שאומר שבהריון הבא (נראה אם זה יהיה טבעי או באמצעות טיפולים..) אני אהיה במעקב תמידי...

../images/Emo24.gif זה באמת לא נעים לגלות

בעיות בתפקוד הגוף. אבל מצד שני זה מקדם אותך כי יודעים מה לעשות ואיך לטפל בעניין ההריון המיוחל וגם בעניינים בריאותיים אחרים. ד.א. הודיה נראית ילדה מקסימה!

ligo

New member
../images/Emo4.gif

מצטערת על ההפלה. לא ידעתי על זה. ועוד לגלות צרות חדשות
. לא נעים. אני רק יודעת שבטח מבט אחד במלאכית היפה שלך משכיח קצת את הבעיות (לפחות לכמה רגעים)

שרהודיה

New member
והאמת שיש עוד משהו טוב שאפשר

לראות ממה שקרה לנו.. אם אפשר לומר טוב, וזה שעשיתי אבחון הומוטולגי כבר אחרי הפלה שניה, בעוד שיש נשים שעוברות את זה רק אחרי הפלה רביעית או חמישית... אז כמו שאני חותמת....

למעלה