ולדילמה הבאה שלי...

פיצהלה

New member
ולדילמה הבאה שלי...../images/Emo4.gif

אוף, מה הייתי עושה בלי הפורום הזה?! אז ככה, בסוף החודש אנו חוגגים 4 שנות נישואים מאושרות (טוב נו, לפחות הרב היה מאושר...) ושיר תיהיה בת חודשיים וחצי. הבעל זרק לי הבוקר שאולי ניסע לחו"ל לכמה ימים לכבוד המאורע, להתאוורר, להיות ביחד ולנוח (ומגיע לי אני חושבת אחרי הלידה הזוועתית ...). אבל אני לא בטוחה שאני מסוגלת. עם שיר זו תיהיה בעיה, כי אני לא מניקה ולהתחיל להסתובב עם מליון בקבוקים, וסטריליזציה, וסימילק ...ומה אם היא לא תרגיש טוב וכו' בקיצור - לא ממש חופש. והמטרה היא שגם ניהיה קצת ביחד, וזה לא ילך. ומצד שני להשאיר אותה
, כבר?! אני סומכת על ההורים שלי לגמרי, זה לא העניין, זה רק שאני לא בטוחה שאני מסוגלת להתרחק ממנה ליותר מכמה שעות ובטח לא בטווח של לנסוע מהר חזרה אם קשה לי או לה. מה אתן אומרות?

פיצהלה

New member
משתי סיבות עיקריות:

א. כי זה בעיקר בשביל להיות רצת ביחד, אולי כמה ימים רומנטים באיטליה או משהו בשביל הזוגיות שקצת הלכה לה לאיבוד... ב. כי בכל זאת זה הרבה כסף להוציא ואם פתאום היא לא תרגיש טוב או משהו אז זה די מבאס להוציא כ"כ הרבה כסף ולסבול שם. היא בכל זאת די קטנה. וחו"ל זה לא טבריה...

ילדונט

New member
אז תדחו את חו"ל קצת

אני מאד מתחברת לחשש. בסה"כ אנחנו הורים טריים ולצאת עם דבר כל כך חדש כל כך רחוק זה קצת מלחיץ. ליום הנישואים תשאירו את שיר אצל סבא וסבתא ולכו ליום מפנק בספא

lulyK

New member
לדחות את הנסיעה.

אפשר גם לנסוע עם שיר בתוך הארץ לסופשבוע

אני דווקא הייתי נוסעת

את לא מניקה כך שאין בעיה להשאיר אותה עם אחרים עם בקבוקים. והיא גם לא בגיל של חרדת נטישה עדיין. לא הייתי נוסעת לשבועיים, אבל לסוף שבוע ארוך למשל (4 ימים), הייתי נוסעת בכיף.

קרניר

New member
מה עם איזה צימר או איזה סוף שבוע

בארץ? גם מבחינת ההתארגנות עם שיר יהיה קל בהרבה ואולי ללילה אחד תרגישי טוב יותר להשאיר אצל ההורים?

גלשני

New member
אני לא הייתי נוסעת.

מקסימום הייתי נפרדת ממנה ללילה אחד (גם את זה עדיין לא עשיתי ומתן בן שנה).

למעלה