ולכבוד ט"ו בשבט-מלוא הצלחת....

TAINTED SAINT

New member
ולכבוד ט"ו בשבט-מלוא הצלחת....

אמונות טפלות הקשורות בעצים וצמחים. ונתחיל בפיות בתרבות הקלטית.....אירלנד על 40 גווני הירוק שלה והאגדות על הפיות ושאר "אנשים קטנים"....בעצם אני אתן לכם לרוץ קדימה עם הנושא.....אצטרף בהמשך.

רסקול

New member
אחי, יש אחת "משוררת" מוזרה

בישראבלוג, חובבת אלים, אלילים. היא כתבה שיר מיוחד לט"ו בשבט, סביב זה. [אגב אתה בטח יודע ש"האדם עץ השדה, צדיק כתמר יפרח, ותולים אנשים על עצים, ומכינים מעצים גרדומים, וגם ישו נצלב על צלב מעץ, ואאל"ט בוואלהלה העולם הוא עץ ענק. בספרות הפנטזיה המודרנית יותר מפעם ה'עץ' הוא מוקד לפתיחת עולם ולסגירתם] אה, הנה השיר וקישור אליו: שיר ליום שישי דם נטף מעלעלי העץ שלוש פוּריות נצמדו על רום העץ גופה שוכבת דקורה וכל נקביה מגירי דם אחותי הוקרבה לאל אכזר אלת הציד ירתה בה חיציה נקמת טיטאן אלמוני אלה-אם יהירה מתמיד גורל שזור משיער עדין מוות על עץ. מן השכחה אעלה אלותיי. אגב, יש משהו נורא מצחיק עם הבחורה הזו, היא כל יום כותבת שיר וזו הכותרת של השיר, אבל אם אתה נכנס לתגית "יום שישי" למשל, תקבל עשרות שירים עם שמות. משהו מוזר נורא

TAINTED SAINT

New member
רסקול ידידי ורעי

אמנם חג האילנות עבר-חלף ואנו נותרנו רק עם כאב בטן מהפרות היבשים העבשים,אך איך אוכל לא לחלוק מספר עובדות מעניינות הקשורות לעצים וצמחים.....? ולאד טפס,הנסיך הוואלכי ששלט בחלק ממה שכיום רומניה ושעליו ביסס ברהם סטוקר את דמותו של "דראקולה" בספרו המפורסם ביותר,נהג לשפד שבויים תורכיים [בעודם בחיים] על מוטות עץ ארוכים וחדים עליהם פרפרו ביסורים ימים עד שהמוות גאל אותם מיסוריהם.במזרח הרחוק הייתה נפוצה טכניקת עינויים לא פחות אכזרית,והרבה יותר מקורית,אחד מזני הבמבוק הצומחים שם גדל בקצב של 30 סנטימטרים ליום,נהגו לכפות שבוי או אוייב ולהושיבו על נצר צעיר של הבמבוק שהזכרתי,דאגו להחדיר את הנצר לנקב מאוד מסויים...והבמבוק צמח לו דרך מעייו של האומלל,מפלס לעצמו את הדרך ללא הפוגה,בקצב של 30 ס'מ ליום,עד שמצא דרך ממנו החוצה,לרוב לאחר שהמשופד עליו נפח את נשמתו לאחר סבל בל יתואר.... ולא,אינני יודע היכן מגדלים בארץ במבוק מהסוג שהזכרתי,חוץ מאשר בגן הבוטאני בירושלים,נראה לי שנצטרך למצא תחליף אחר בשביל אלברטינו.... בקשר למשוררת,ידידתי שרון נהגה לומר-"נפש קרפדה-מי ידע ?"...אולי נסדר גם לה כמה נצרי במבוק באותה ההזדמנות,אולי אפילו נצליח לקבל הנחה אם נפרט את מצבה של המשוררת ואת השימוש הנעלה שאנו מיעדים לנצרים.....

רסקול

New member
אני הולך לכתוב למשוררת שתקרא על

שיטות העינוי המגוונות שהבאת כאן. בטח ייצא לה איזה שיר על אם ואחות ואיזה אל בעל זין גדול. נראה לי היא חרמנית היסטרית המשוררת ההיא.

TAINTED SAINT

New member
אנא ממך רסקול

עשה זאת,אני תמיד שמח לתרום לחלומותיהן המסויטים של משוררות באשר הן שם.... שילוב המלים "חרמנית היסטרית" בהחלט מצא חן בעיניי....אני בטוח שאוכל להעשירה לפחות בתחום ההיסטריה.....

TAINTED SAINT

New member
נו רסקול,איפה היא?!!!

אני עדיין ממתין בקוצר רוח שתזמנה לכאן,הצד האפל שלי חשוך לחלוטין בציפייה דרוכה.....

למעלה