ולפעמים... החגיגה נגמרת...

קודם כל נתחיל בהעמדת דברים במקומם- מארק הוא שלי!!!

ודבר שני- ניהלת את הפורום בצורה מדהימה אז שלא יהיה לך ספק בכך

אוהבת המון!

orlyshka1

New member
עצוב לי

הפורום הזה.... אם לא היה הפורום הזה, החיים שלי היו נראים אחרת לגמרי.
מצאתי במקרה, והכל התהפך.
בזכות הבית הזה, שלמרות שבשנה האחרונה עברתי דירה, הגשמתי חלומות רבים מספור, פגשתי חברות ואחיות לנצח.
הבית הזה, לא משנה איזה פלטפורמות קמו אחריו, תמיד היה בלב. תמיד נשאר לי כמשהו נוסטלגי שהתחיל הכל.
צר לי שלא אזכר כחלק משמעותי בגלל השנה האחרונה, אבל הפורום עבורי היה מאד מאד משמעותי לחיים, ואין פה טיפת הגזמה, החיים שלי היו נראים אחרת לגמרי לולא אותו גוגל משועמם.
שעות רבות של צחוק בכי ובהיה אינסופית בשרשורים, תכנונים, חשיפות, סיכומים של חלומות, הכל פה, בפורום הזה, פתוח לכולם.
יש מעריצות טט בארץ, ובזכות הפורום הזה, כולם ידעו את זה.
הילה, הבייבי שלך הוא משהו להתגאות בו.
לא אשכח לעולם איך את היית הראשונה שעודדה אותי להיות ספונטנית ולהגשים את החלום. האחיות אברהם, כבוד!
ומורי, עם כל המחלוקות, גם לך מגיע כבוד.
ניסיתי למצוא תמונה אחת שתסכם את הכל, והיו שתיים שלא יכולתי לוותר על אף אחד מהם...
לפעמים צריך לומר שלום, אבל לקוות להתראות.
באופן אירוני הפורום מסיים את תפקידו קרוב מאד ל 13.2, תאריך כואב היסטורית לכולנו. ואולי זה לא מקרי.
חברות, we did it our way!
http://www.youtube.com/watch?v=XYLOAay_2MQ

orlyshka1

New member
התמונה השנייה שמייצגת את המקום הזה עבורי....

אפשר להאשים אותי?

וד"א

זה לא משנה שלא היית כאן הרבה בזמן האחרון, תמיד היית חלק מהפורום, עברנו כאן זמנים ממש כיפים! היה תענוג לחלוק עם שתיכן את הצבע האדום שעדיין מאוד הולם אותנו

עם כל המחלוקות, אתן עדיין חושבות אותו הדבר

גם מורי שמה את מיי ויי
אוף, עשיתן לי לבכות

הייתי חייבת לציין שעם כל ה"דירות האחרות" הן ממש לא אותו הדבר מבחינתי.. אין יותר בית מהפורום הזה
ובגלל זה גם לא רואים אותי בכלל בדירות האחרות, די פיתחתי להן אנטי אם לומר את האמת ואפילו קצת מעליב אותי שכולם עברו לשם ושכחו איפה הכל התחיל.. עם כל הנוחות שבפייסבוק, אין לו את החן שיש לתפוז...
הו וול... מקווה שנוכל להמשיך לעשות היסטוריה גם דרך הדירות המושכרות והבקתה הישנה שלנו בתפוז..

בכל אופן, מבחינת החוויה שלי, הפורום היה הכי כיפי בתקופה שבאה אחרי החוויה הבלתי נשכחת שלנו בקרקס, וזה הרבה בזכותך! לדעתי הפורום היה בשיאו (מבחינת כמות המשתתפים וההודעות), כשTT5הודיעו על איחוד, ויש לך חלק בלתי נפרד בהצלחה הזאת
יש לי כל כך הרבה זיכרונות טובים מהתקופה הזאת, באמת שאני חושבת על זה- אלו היו מבין הזמנים הכי כיפיים בחיים שלי
וכמובן שיש לך חלק בלתי נפרד ממנו! תודה על כל השיחות לתוך שעות לפנות הבוקר שלנו- שכללו המון פנטזיות על ההופעות שהיו לנו באופק

אני יודעת שלאחרונה היה לך קשה להמשיך להיות פעילה בפורום ובכלל עברת תקופה קשה, אז תודה שהמשכת להגיב פה למרות הקושי ולמרות הכל, אני יודעת שזה היה למעני

ושלא תחשבי שקיבלת פטור מלכתוב סיכום הופעות
יש עדיין הזדמנות לפרסם אותם וזה יישמר בארכיון הפורום, כדאי לך

Hadar07

New member
פרידה ותודה

אז קודם כל כל כך חבל שהפורום נסגר, ממש הופתעתי לשמוע
.
בשבילי זה היה מקום שבו יכולתי להתעדכן בכל הדברים שקורים על הלהקה האהובה עליי, כאחת שאין לה
פייסבוק תמיד ידעתי שאני אוכל לסמוך עליכן שתעדכנו כאן את כל מה שקורה.
כשהגעתי לכאן בהתחלה הייתי סמויה אבל הבנתי מהר מאוד שכדאי לצאת מהמחבוא
כי כולן פה היו פשוט מקסימות.
זה היה מקום המפלט שלי מכל הדברים של "החיים האמיתיים" שלא תמיד קרו בהם דברים כל כך נעימים ובכלל המקום
היחיד שבו יכולתי לדבר על הלהקה האהובה עליי מבלי שאף אחד ירד עליי או יגיד משהו.
כמובן שבזכותכן יכולתי בכלל להגשים את החלום ולהגיע לראות את הבנים בלייב ועוד ביום הולדת שלי, זה עדיין לפעמים
בלתי נתפס בשבילי שראיתי אותם כל כך קרוב וכל זה לא היה קורה אם לא בזכותכן שעודדתן ועזרתן לי להגשים את החלום
.
אני עדיין בשוק שלוידיאו שאני צילמתי של רובי עם הדגל יש מעל 22,000 צפיות
וגם אחרי שנתיים אנשים עדיין מגיבים עליו.
הילה, שירי ומורי תודה על כל מה שעשיתן כדי לשמור על הפורום עד היום

אני שמחה שדרך הפורום הצלחתי להכיר כמעט את כל הבנות גם בפנים ולא רק דרך ההודעות
ואני מקווה שכולם יבואו לקומונה ונעיר אותה לחיים כדי שבעתיד נחזור להיות שוב פורום מוביל בתפוז.
נתראה בקומונה

הדר היקרה

אני גם שמחה שהחלטת להגיב וככה יכולנו להכיר אותך, אני רוצה להודות גם לך שאת תמיד קוראת, מתייחסת ומשתפת פעולה בכל הודעה, עזרת לנו המון והיית חלק בלתי נפרד מהבית שלנו

נתראה בקומונה

הדרי!!

חיכיתי לך!
איזה כיף שבזכות הפורום זכיתי להכיר אותך
אני חושבת שאת אדם מאוד מיוחד ורק זכינו שהיית חלק מהפורום והחבורה..

תודה שעזרת לנו להחיות את הפורום ובאמת שאת חלק בלתי נפרד מהלב של הפורום

זה לא נגמר פה בשבילנו, אנחנו נמשיך לשמור על קשר ונתראה גם בקומונה

אני בעד מפגש
מה דעתכן..?

למעלה