ומה חדש איתי השבוע???

ariane

New member
ומה חדש איתי השבוע???

נחשו מה??? הייתי בביקור היום אצל הרופא היקר שלי בבית החולים. ותמיד יש לו בשורה חדשה בשבילי. שבוע שעבר הוא אמר לי שאני מתחילה דיאטה כי יש לי סוכרת הריונית... והשבוע........ לאור הערכים במהלך השבוע אני צריכה להתחיל מהיום להזריק אינסולין!!! הוא כבר לא ידע איך להגיד לי את זה. גם אם הוא כבר התרגל שיש אצלי כל הזמן משהו חדש ומרענן בכל הריון (שלא יהיה לא משעמם מסכן). אז הבאתי לו את החידוש הזה. אני חושדת שמנסים לעשות עלי וודו כי עם הקלקסן והאינסולין עכשיו אני דוקרת את עצמי מכל הכיוונים כבר... אבל וודו בדרך כלל עושים על בובות לא על הבן אדם עצמו!!!!
בקיצור שמחה וששון לראש השנה. זהו להיום יום טוב לכולכן אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

אריאן, אולי נפתח לך פינה שבועית../images/Emo35.gif

אבל רק אם תבטיחי למלא אותה רק בדברים מרתקים כמו "השבוע אכלתי פיתה עם פסטרמה" ולא בכל הדברים הללו שאת עושה כדי שלרופא לא יהיה משעמם!!! אנחנו אוהבים אותך משעממת. מבטיחה לתת לך המון תשומת לב על דברים קצת פחות חדשניים. תדעי לך, שיש לי חברה שמאוד פינקה אותי כאשר השתחררתי בהריון מאשפוז. היא אמרה לי שהיא רוצה שאני אפנים שאני מקבלת תשומת לב גם על התנהגות חיובית ולא רק על דרמות שאני עושה
עלי זה עבד והתנהדתי די יפה עד הסוף הטוב. אולי ננסה גם עליך
הלוואי שהשנה הבאה תהיה קצת פחות מקורית, עם המון זמן הריון ובעיקר, עם סוף נפלא. שנה טובה לך ולשוקק.

ariane

New member
אבל אני מנסה!!

באמת שאני מנסה. התחלתי את ההריון הזה במחשבה :"הפעם שום דבר לא יוצא דופן". גם הרופא אמר לי שתרמתי כבר מספיק לרפואה עם ההריונות הקודמים... אבל זה כנראה חזק ממני, אני לא יכולה לעשות שום דבר בצורה רגילה. אני אשתדל להשתפר בהמשך ההריון ולהכנס לשורה. רק תדעו שחלבון עוברי בטוח לא יהיה תקין אבל אני מכינה אותכן מראש (זה אף פעם לא היה תקין אצלי)... אבל טוב קודם נגיע לזה, לפני יש את השקיפות ואת הסקירה ... מאמל'ה איזה פחד. אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

ariane

New member
או קיי../images/Emo70.gif

סוף סוף התערבות שלא התבאס להפסיד!!! אריאן
דר 26-27/9/2002
אלה 16/9/2003

tali00

New member
כואב לי שאני חושבת על כל הדקירות...

אבל זה מה יש... דבר ראשון אני מקוה מאד שהחלבון העוברי יהיה תקין לחלוטין בבא הזמן, ושההמשך יהיה טוב והעיקר- איזה מתנה נפלאה בסוף!!! חג שמח ושנה טובה

happy

New member
חיבוק חזק חזק../images/Emo24.gif

אני תמיד נוטה להסתכל על חצי הכוס המלאה. תחשבי שבזכות הזריקות שאת מזריקה לעצמך העובר בבטן ישרוד את כל ההריון ובסופו את תחבקי תינוק/ת הכי בריא/ה שיש. מחזיקה לך אצבעות שהשבוע זה השבוע האחרון עם בשורות לא נעימות ומהשבוע (בעצם מהשנה החדשה..) את מתחילה הריון משמעמם. חיבוקים

למעלה