ומה חושב מר טוני גרוס הנכבד

טללוי11

New member
ומה חושב מר טוני גרוס הנכבד

על הכביש הקטן שיצמצם את הפקקים "מאיר שלום, אין בכוונתי ויכולתי להתייחס אחת לאחת לכל הנקודות שציינת בניתוח הארוך שלך. מתוקף היותי פעיל בפורום "בלוטים" לטובת איכות הסביבה, מובן לחלוטין שאני מתנגד לכביש 571 וראוי שהדבר יהיה גלוי. ברצוני להתייחס רק להיבטים הבאים: משתמע מהניתוח שלך, שכביש 571 אשר אם וייסלל דרומית לשמורות (בגבול הצפוני של הישוב קדימה) – ייתן מענה לתושבי ינוב ותושבי גאולים ויימנע את הפקקים הקיימים כיום. תסתכל בבקשה על המפה: 1.. לגאולים יש כביש נפלא: 5613 שמאפשר לו יציאה לכביש 4. אין שום היגיון שתושבי גאולים ישתמשו בכביש החדש כדי להגיע ל... כביש 4. 2. לינוב, תנובות ואחרים יש כביש עוד יותר נפלא: 57 שמאפשר להם להגיע לכביש... 4. 3. סלילת 571 לא רק שלא תועיל אלא תגרום לעומס חדש של תושבים נוספים (שאינם תושבי קדימה-צורן) שיירצו להשתמש בו לכיוון כביש 4 ובדרכם יעברו דרך רמת אמיר (מגיעים לאותו מקום אבל לא דרך פרדסיה). 4. עם כל הכבוד לתושבי עין ורד, עין שריד, כפר הס, פורת, כפר יעבץ וכמובן תל-מונד, אני חושב שאנחנו צריכים לייצג את עצמנו וטובתנו (קדימה-צורן) ואיני רואה היגיון לספק להם פתרון על חשבון הריאה הירוקה שצמודה לישובנו. שהם ידאגו לעצמם עם כביש 553 הנפלא שישודרג. 5. אני חולק על דעתך שמדובר בויכוח משעשע. לא אפרט. 6. אני חולק על דעתך ש 100 מטרים של כביש צר הם הסיבה לפקקים. פקקים לא נוצרים בכביש אלא בצמתים שאינם ערוכים לקלוט את התחבורה דרכם. באשר לסייפא שניתוח שלך (פרק "נ.ב נושא אחר") – מסכים עמך לחלוטין. בתקווה לעתיד ירוק יותר ופחות אספלט ובטון. טוני גרוס " ואני שואלת את מר טוני גרוס היקר, מה הקשר בין מה שכתבת לסלילת כביש קטן באורך 2000 מטר שברור מעל לכל ספק שיפתור את בעיית הפקקים? מה זה כל גיבובי המילים האלו? התנגדתם לתוואי הצפוני ועכשיו אתם מתנגדים לדרומי? לכל דבר אתם מתנגדים ואנחנו מתיבשים בפקקים.באמת שנמאס מכל הסיפור הזה. אני מקווה שיסללו את הכביש צמוד צמוד לבתים הצפוניים של קדימה וכך גם לא יפגעו בטבע שנפגע ממילא ע"י הבתים וגם יהיה לנו סוף כל סוף כביש.

למעלה