ושוב איתכם..

ושוב איתכם..

אז... איך מתחילים בכלל לחשוב על דרך חדשה עם 2 ילדים?.. אוף אוף אוף מסובך לי לאללה.. :-(

מיכל לב

New member
ושוב איתך...

אומרים שפרה פרה זה יותר מעשי אז אולי תנסי.. בואי נתקדם שלב שלב: איפה את נמצאת? מה השלב הבא? מהם סדרי העדיפויות? אומרים שהפחד נעלם כשמסתכלים לו בעיניים, אז ממה בעצם את חוששת? מה הסבירות שזה אכן יתממש? ומה יקרה כשהפחד יתמוסס?...אמרתי פרה פרה אבל אני מתחילה להביא את העדר.אז קחי נשימה והרגעי החששות לא יברחו לשום מקום,אליהם תמיד תוכלי לחזור אם תבחרי. אחות יקרה ואם נפלאה הרי את יכולה להגשים כל משאלה...האמיני יום יבוא..טוב יהיה מבטיח לך.. ועד אז,אין מקום לחשש.

אז ככה..

אני נמצאת בשלבי האחרונים לקראת גירושים, ואני עוברת עם ילדיי לעיר אחרת. זה יקרה מיד לאחר תום לימודיה של אחד מהם. עזבתי את עבודתי ומתחילה לחפש באזור החדש. כולי מלאת חששות כבדים לגבי המעבר עצמו, הדרך החדשה לכולנו, בית ספר חדש, הסתגלות, חיפוש אחר עבודה... מה לא? אוף. רוצה שיהיה להם הכי קל, או יותר נכון להגיד במצבנו... הכי פחות קשה!

look out

New member
שינוי..

מידי פעם אני נכנסת לפורום , קוראת ומתענינת לי.. רציתי לומר לך מתוך ניסיון שהמעבר הוא קל לך ולילדיך אם תקחי אותו את כך. אני עשיתי שינוי כזה ומאוד חששתי, ביתי נכנסה לכיתה א` (לפני 3 שנים) כשאינה מכירה אף חבר, חברה בסביבה, לא בבניין לא בשכונה לא בביה``ס ולא בעיר החדשה אליה עברנו, ואני מאוד מאוד חששתי... ולתדהמתי היא התאקלמה מיד ומהר, הרבה יותר ממני ! כמו שכבר כתבו לך : חשיבה חיובית, הומור, שימחה ... בהצלחה. באהבה .

תם-תם

New member
מהצד של הילדים...

אני לא יודעת בני כמה ילדיך, אבל אני יכולה להגיד לך שאחד הדברים שאת יכולה לעשות כדי לעזור גם להם וגם לעצמך זה לשתף אותם. ספרי להם, התיעצי איתם, דברי איתם ושתפי אותם. התחושה הכי נוראה בכל מעבר היא הרגשה של ניתוק והרגשה שמשאירים אותך מחוץ לעיניינים ולא משתפים בכלום. לגבי בית הספר, אני יכולה להיות כמעט לגמרי בטוחה שלא תהיה להם בעיה. ואת זה אני אומרת מנסיון. אני עברתי לגור באירלנד, והתאקלמתי שם מהר מאוד למרות שפה, חומר לגמרי שונה, תוכניות טלוויזיה שונות ואקלים שונה. מעבר לעיר אחרת יהיה הרבה יותר קל... ועוד עצה- תנסי, את או הילדים, או ביחד, להתנדב לעזרת מישהו שהמזל לא האיר להם פנים, זה יציב את הבעיות האלו באור שונה לגמרי. תם-תם :cool:

קייטלין

New member
בדרך לדרך החדשה

היי איילת אז כאחת שיצאה כבר לדרך אני רק יכולה להגיד לך קחי נשימה עמוקה ו,,, קפצי. זה לא נורא כמו שזה נראה גם אני חשבתי שהשמים יפלו לי על הראש אבל הם עדיין תלויים שם למעלה ואני מעופפת כציפור. צאי לדרך ואל תשכחי להצטייד בהומור, מחשבות חיוביות ומשקפיים ורודים ועוד תגלי שהכל רק לטובה ביי קייטלין

למעלה