ושוב אני עם אותה בעיה

pachanga

New member
ושוב אני עם אותה בעיה

ואני מבקשת לפני שאני ממשיכה עם הבעיה שאני רוצה לפתור אותה אני מבקשת עם כל לשון של בקשה לא לשלוח לי איימילים בקשר להודעה הזו חושבים שאני מחפשת פנטזיה בקשר לזה ואני ממש לא!!!!!! זאת לא מודעה תודה לכם! ובכן אני עם אותה בעיה עם בן הזוג שלי כהיום בחור בן 23 ואני הייתי הראשונה שלי זאת היתה הפנטזיה שלי ללמד בתול אבל הבחור לא גומר !!!!!!! איך מסבירים לו ???? מה אני אוכל להגיד לו שהוא יגמור הוא לא יודע מה זה הוא יכול 5 שעות לחדור ולא לגמור הוא לא יודע מהי ההרגשה אוי זה כל כך נחמד ללמד אותו פעם ראשונה שהוא נגע במשהו רטוב ואמר ``וואו`` איזה חמוד:) זה כל כך יפה שאת הראשונה שלו הוא לא ישכח לעולמים:) כי אני בסך הכל גם לא שוכחת את הראשון שלי הייתי בחתונה שלו עם החבר הקודם שלי כן כן הסטוריה:) אנא עזרו לי חבריי שבניכם ושוב זאת לא הודעה כפרסום לא לשלוח לי איימילים לגבי ההודעה הזו תודה שלכםםםםםםםם פאצ`נגה

שמעי חמודה......

תגידי לו בפרצוץ שיגמור אפילו שזה לא נשמע טוב אבל אולי זה יעזור.... אם לא אז לפחות את נהנת, לא???? אין דבר כזה שהוא לא גומר אחרי 5 פעמים...... את מרגישה שהוא גומר? אז שתרגישי תגידי לו הנה גמרת או שהוא בכלל לא יודע מה זה לגמור אז זאת בעיה אחרת... מקווה שתקחי את זה לתשומת ליבך ביי חמודה מקווה שהוא יענג אותך....... שלך שרוני...

0ren

New member
באמת ?

אז את רוצה להגיד לי שלא היו לך מקרים שלא גמרו לך ? נחמד לדעת.. יכול להיות שאת באמת טובה כמו שאת מתארת את עצמך... כבר לא יכול לחכות... המלאך שלך...

pachanga

New member
כן אורן

אני יודעת שאכן אני טובה אני יכולה לאבד חושים של כל גבר שנופל לי לידיים ואכן אני בחורה די שובבה בעניין אבל לא נתתם לי פיתרון לגבי הבעיה של בחור אולי זה מפחד.? כי היתה לו טראומה בעבר....... כלומר בצבא..... והוא עוד שקוע בטראומה הזו..... פצ`אנגה

pachanga

New member
בצבא....

החיילים בצבא...אנסו אותו אני לא יודעת בבירור כי היה קשה לו להסביר לי.... אמרו לו דברים מגונים לעשות.... כמה בכיתי ששמעתי את זה בגלל זה אני כמו אלילה בשבילו אני חשובה לו מאוד הוא בחור מאוד רגיש בגלל זה אין לי חברים ממין זכר רק ידידות ..... אז אמרתי לו שכל דבר שאני אומרת לו לעשות שלא יחשוב שזה בכוח הכל מהבנה והנאה.... אז זה קשור לטאומה שלו?

יש לי שאלה...?

שאתה עושים את זה.. הוא ליפעמים מנסה להיתרחק ממך?? או להגיד לך להפסיק? הוא סיפר את לעוד מישהו??? זה יכול להיות קשור כי את הפעם הראשונה שלו כנראה הוא היה עם גבר אז כנראה הוא מפחד שיפגעו בו.. תיתני לו את ההרגשה שאת בחיים לא תיפגעי בו והכל לטובת שניכם.. ואם הוא מתחיל לחשוש שאת מנסה דברים חדשים אז תפסיקי ותיתקדמי בקצב שלו.. אני מקווה שזה מה שיעזור לך חמודה מאחלת לך כל טוב.... ממני שרוני... אחות סקסית במדים... :cool:

batman

New member
לא רוצה להשמע מנייק אבל

תזרקי אותו כן פשוט ככה. את לא פסיכולוגית שלו, לא סקסולוגית שלו ולא אמא שלו (אני מקווה). את בקטע הזה בשביל להנות לא? אז מה את שוברת את הראש שלך על הבעיות שלו. יאללה תחתכי ממנו ומהר.... אם הוא חושב שיש לו בעיה שיקבל טיפול. העטלף

NK

New member
רק שימשיך

ואת עוד מתלוננת? לכולם סקס נגמר כל כך מהר לפני שאומרים פורום סקס... תהני כל עוד יש משהו טוב H-)

pachanga

New member
אבל זה המציאות....ח`ברה

הוא באמת לא יודע לגמור הוא לא יודע מה ההרגשה וכמובן שאני נהנת מהספק אבל אני גם רוצה שהוא ידע לגמור ואני מרגישה שהוא לא גומר בכלל אין לו אפילו את הטיפה הראשונה המציצה הראשונה שלך חשב שהוא בעננים אמר לי שזה מאוד נעים וזה דבר שאי אפשר להסביר אותו במילים....

מפתיע

New member
אם את באמת שובבה....

חומד, ברוב המקרים שהגברים לא גומרים יש לזה בעיה פיזיולוגית. אבל לא תמיד חייבים רופא...איך להגיד את זה בעדינות...הפין שלו לא מקבל מספיק גירוי. אם אתם עושים את זה אם קונדום, אולי כאן נמצאת הבעיה, אם לא...אפשר לנסות חדירה במקומות יותר צרים וחובקים יותר את הפין, את הרי אומרת שאת די שובבה בתחום, אז תנסו אולי פעם מין אנאלי, זה יכול לעזור (כמובן אם את מוכנה להרפתקה כזאת).

pachanga

New member
מין אנאלי לא בא בחשבון בשבילי!!!

אני לא רואה בזה שום הנאה הוא גם לא יודע את כל התנוחות רגע לאט לאט:)

מפתיע

New member
שובבה...אבל עם מגבלות B-)

שובבה שובבה אבל פה ושם קצת עצורה טוב..אז הצעתי, את לא חייבת לקבל (אגב, מי באמת מכיר את כל התנוחות?)

הנשוי

New member
ברצינות

את באמת חושבת שתפתרי בעיה זאת בפורום נחמד זה אם באמת את דואגת לבחור תני לו יד קחי אותו לנפרולוג או אורולוג שישלול בעיה פיסית ואם אכן (מה שקשה לי להאמין) הכל תקין אצלו אז תלווי אותו לפסיכולוג או אפילו לסקסולוג אם את נהנית לקשקש על האימפוטנט המסכן תמשיכי לעשות זאת בפורום זה דרך אגב אם את גם לא גמרת במשך החמש שעות שהוא חדר לך , כנסי איתו גם לרופא

moshem74

New member
אממממממ.....

א.אני לא קונה תסיפור הזה. ב.במקרה והסיפור טומן בחובו שמץ של אמת... אם כן...אז תכיני גלגל הצלה...כי יבוא היום שהוא עוד יגמור ובגדול...תיזהרי לא להיחנק... ג.יכול להיות שהוא פשוט עובד עלייך ולפני כל פעם שהוא מגיע אליך הוא מאונן איזה 3 פעמים...וככה פשוט גומר את כל המיכל... ד.תנסי את תרגיל המשאבה...אמרת שאין לך בעייה עם מציצות אז פשוט תמצצי לו 5 שעות ואז בטוח שהוא יגמור...

pachanga

New member
אתה פשוט משועמם moshem74 !!!

מה אתה עושה צחוק? אם אתה לא רוצה להאמין אז אל תאמין!!!!!!! וגם אל תתחייחס להודעה הזו

שרלוק

New member
פצ`נגה חביבה

אולי תוסיפי קצת פרטים? שנדע מה כבר ניסית ולא עבד. אבל גם ככה... תדברי איתו תוך כדי הזיון, תגידי לו שאת רוצה שהוא יגמור בתוכך (אבל בלי להלחיץ, בחושניות), תגידי לו כמה טוב לך (אם אכן טוב לך), תגידי לו... אנא עארף מה תגידי לו... תגידי לו שאת מתה על הזין שלו, תעשי קולות כאילו זה הזיון של החיים שלך. בקיצור, תגרי אותו בראש ולאו דווקא בזין. תהני.

pachanga

New member
אוי שרלוק !!!

אתם לא יודעים עד כמה אני טובה בזה, אתם לא מחדשים לי כלום כככככולכם בפורום הזה אני רק באה לחלוק איתכם את זה ואני לא מוכנה לשמוע שאני צריכה לזרוק אותו למה לא לדאוג לו שהוא נהנה מהספק וגם אני אבל יש לי אליו משהו זה לא שאני ``שונאת אותו`` או עושה לו טובה אבל חבל שהוא ככה..... בקיצור הבחור עבר טראומה ונחמד לי איתו ואני רואה את שינוי שהוא עובר שהוא בתקופה איתי הוא לא זז בלי להעדכן אותי מה קורה בחייו כי גם החוסר ביטחון הוא לא יודע איך לעלות על הסולם ואני מגרה אותו לא מעט הוא אומר שזאת חוויה די מהנה בסך הכל הוא מפסיק לנשום שאני עושה לו טוב.... בקיצור זיינתי לכם את המוח עליו יאלה תעברו נושא:) פאצ`נגה שלכם:)

למעלה