ושוב קורות חיים: מילגות - סכום כן או לא?

mummy

New member
ושוב קורות חיים: מילגות - סכום כן או לא?

אתם כותבים את סכום המילגה/ות שקיבלתם? או שרק את הכותרת? מה נהוג והיכן? תודה

22ק ו ס ם

New member
וודאי

אם את לא כותבת נראה כאילו יש לך מה להסתיר. אין מה להתבייש אפילו בסכומים קטנים כי הם מראים לאוניברסיטה שרוצה להעסיק אותך שאת טובה בגיוס כספים, וזה משהו שמאוד רצוי לאוניברסיטאות.

22ק ו ס ם

New member
אוקיי, אני אסייג את מה שאמרתי

הכוונה שלי היא למענקים שתומכים במחקר שלך. אם את מקבלת מילגה שמשלמת שכר לימוד או משכורת חודשית אז באמת לא מציינים סכומים כי הם לא ממש רלוונטיים. מה שחשוב לראות זה שאת יכולה לגייס כספים ממקורות חיצוניים ולכן הסכומים רלוונטיים.

22ק ו ס ם

New member
כן

אם תקראי קורות חיים של מרצים תראי שרבים מהם מציינים כמה כסף הם קיבלו במהלך הקריירה שלהם למחקר. זה סממן סטטוס מובהק.

מאי261

New member
אני לא מכירה שכותבים סכומים

לא נראה לי שזה מקובל. אני כותבת את הכותרת.

I Was Hoping

New member
מעולם לא כתבתי סכום

תמיד כותבת את השנים ואת הקרן/גוף שנתן לי את המלגה.

אני כותבת

שנים, שם המלגה והסכום. זה היכנשהו בעמוד הרביעי, אבל בכל זאת מופיע. החריג היחיד הוא פרס שהסכום שהתלווה אליו לא היה גדול, אבל הוא יוקרתי - אותו העברתי ל'פרסים' שם אין סכומים.

אכן התייעצתי עם פרופ' אמריקאי

וגם קורות החיים נשלחו לארה"ב. הכל משתלב
הכנסתי את הקטיגוריה הזו רק בשלב של הדוקטורט, כשהיו לי כבר כמה וכמה פריטים בה ולא כל מיני מלגות קטנות ואקראיות משלבים מוקדמים.

mummy

New member
../images/Emo2.gif עמוד רביעי?

וזה עוד לפני שגמרת את הדוקטורט... סחתיין אחותי, אני מתרשמת, וזה עוד לפני שהבנתי שפרסים ומלגות זה שתי סקציות שונות... כל הכבוד

בתחום שלי כותבים נסיון שטח ומעבדה

כך שרק רשימת החפירות תופסת נתח נאה. יש גם את החלק של הנסיון המעשי בעיבוד ממצאים ארכיאולוגיים ומפה לשם זה תופס נפח. אבל אני לא מצטנעת, חלילה
, יש לי CV מרשים.

Kalla

New member
בחיים לא עלה בדעתי לציין סכום.

רק את שם המלגה, כי לדעתי חשוב להדגיש שהמלגה קשורה להצטיינות.

22ק ו ס ם

New member
אבל לא כל המילגות קשורות להצטיינות

למרות שאנשים לא נוטים להכניס מילגות שקשורות למצב כלכלי למשל.

משוש30

New member
בקורות חיים לא אבל לצערי נאלצת להכניס

את הסכומים בדרך כלל לבקשה למלגות חדשות. וכיוון שהסכומים נראים מאד מאד מאד מכובדים מעדיפים לתת מלגות נוספות למישהו שעוד לא קיבל כל כך הרבה כסף. עלק הרבה. כבר יותר משנה אני מוציאה יותר מאלף דולר בחודש מהחסכונות על הגן של הילדים
אולי הרבה כסף בארץ אבל לארה"ב זה ממש לא מספיק
איך הצלחתי להשחיל פה קיטור הא?!

למעלה