ו... עוד הרשמה מתחילה היום!

דגנית

New member
ו... עוד הרשמה מתחילה היום!

משלוח רייקי

מוצאי שבת

שעה 2100

ההרשמה פתוחה לכוללללללם!

אשמח מאוד מאוד

אני עם נוזלים באוזניים כבר שבועיים... בקושי שומעת ויצאתי מאיזון לגמרי (אם יש עצה אשמח) אורלי בת מזל.תודה ושבוע טוב

אשמח מאוד מאוד

אני עם נוזלים באוזניים כבר שבועיים... בקושי שומעת ויצאתי מאיזון לגמרי (אם יש עצה אשמח) אורלי בת מזל.תודה ושבוע טוב

נועיק

New member
סיפור שלם הקטע של נוזלים באוזניים

יש כל מיני פתרונות, אבל חשוב לדעת יותר פרטים לפני שכותבת אותם.
באיזה חלק של האוזן, האם דלקתי, איזה טיפול את מקבלת היום...

רק עכשיו ראיתי...

כנראה הצד הטכני של תפוז לא מפותח דיו...
רופא אוזניים קבע שיש לי נוזלים באוזן התיכונה , לא ניתן לעשות דבר מלבד לחכות ולייבש את האף עם סטרואידים ( האף מקושר לאוזן..)... משהו כמו חודש חודשיים... הרגשתי זוועה, לחיות בבועה שאני שומעת רק את עצמי ובקושי את הסביבה ... וציפצופים נוראים באוזניים שמנעו ממני לישון ( טין טון ...)
ואין פתרון קונבנציונלי ...וכך זה ימשיך חודשים !!! יצאתי לגמרי מאיזון , אז אחרי התפרקות חסרת פרופורציות ... ( בכי בלתי נשלט ותחנונים להפסיק לפחות את הציפצופים...) ורייקי שלא עזר -(הייתי נסערת מידי) נזכרתי שיש שיטה אלטרנטיבית - נרות הופי , מצאתי מטפלת קרובה , הקפצתי אותה מהבית... שלושה טיפולים בשבועיים, הקלה נפשית משמעותית וגם פיזית , במקביל טיפות אוזניים מקלות - אוטידין.. ( כן אלו שנותנים לילדים ,עצה מעולה של רוקחת שעשתה פלאים ,זמין בכל בית של ילדים קטנים,רציתי להרוג את הרופא שלא חשב על זה ...)
וזהו היום אדם חדש אוזן אחת נפתחה לגמרי , השניה 95% , נתרו צפצופים חלשים בלתי מורגשים רק בלילה שיש שקט, נותר רק להקשיב ולהבין מה המסר שהנפש מעבירה לי באמצעות האוזניים ..
...
תודה

נועיק

New member
איזה מזל שיש פתרונות אחרים!!!

את לא רוצה לשמוע את מה שהולך סביבך, זה בדרך כלל המסר.

יש מצב שזה המסר...

האוזן הימנית שלי נפתחה לגמרי רק שגיליתי שכמה נשמות טובות בעבודה שלי ניסו לנצל את העדרותי ולהשפיע אצל הבוסית שלי עלי לרעה...

למעלה