זאת רק אני או שיש עוד כמוני ?

Ronkisit

New member
זאת רק אני או שיש עוד כמוני ?

שלום לכולם אשמח מאוד שתקראו עד הסוף ותענו לי מה אתם חושבים .... אז ככה אני נשואה 6 שנים יש לנו 3 ילדים ואני בהריון בחודש שלישי , אני דתייה מלידה , בעלי חוזר בתשובה 4 שנים, רק לפני שנה התחלנו לשמור נידה מרצוני ( ההחלטה על כך באה גם בגלל דת ויסוריי מצפון שלי שלא שמרתי ,וגם כדי לעשות לו קצת סדר בחיים ולעצמי מכיוון שבעלי רצה כל יום אבל כל יום בלי לפספס לקיים יחסים במשך כמה שנים טובות ולפעמים גם כמה פעמים ביום, מה שגרם לי למיאוס בו ובכלל בהתנהלות של חיים כאלו ) הוא היה ממש נגד וכתוצאה מכך היו בלאגנים בבית מריבות ,קללות ,איומים ,העילמות מצידו בלילות ,ימים קשים עברנו , אני כבר לא סבלתי את המצב ורציתי להתגרש, הוא לא רצה , החלטנו שהולכים לייעוץ זוגי וסקסולוגי ושם נאמר לנו במשך הטיפולים שזה בסדר שהוא רוצה כל יום והוא לא חולה ,וז גם בסדר שאני לא רוצה כל יום אנחנו פשוט שתי אנשים שונים , עד לפני שנכנסתי להריון הוא היה מנצל את כל השבועיים שלו היטב בלי לפספס יום אחד ודורש גם פעמיים ביום והוא תמיד אמר שהוא רוצה שאני יהיה בהריון כדי שלא אהיה בנידה וככה יהיה לו חודשים שלמים להינות ואחרי הלידה אלוהים גדול מה יהיה איתנו , ואני כמובן לא הסכמתי כי זה לא הגיוני לאמר נעבור את השנה ונביא ילד ואחר כך נראה מה יהיה ( ילדים עושים בהסכמה ובהכרה שאנחנו מתאימים ולא ההיפך ) , מפה לשם היום אני בהריון בלי לרצות בזהה, ואני חשבתי בשבוע הראשון על הפלה כי לא רציתי להמשיךככה להביא עוד ילד למציאות של מריבות , ומגשר שגישר בנינו עשה לנו הסכם שנעשה רק פעמיים בשבוע ובעלי כמובן הסכים על זה , עבר שבוע ובעלי שכח מהכל והתחיל לדרוש שוב כהרגלו , אני במצב רע מאוד מבחינת ההריון בחילות הקאות סחרחורות כבר חודש וחצי במיטה והוא על שלו לא מוותר , עכשיו אחרי שקראתם את כל הסיפור רציתי לדעת אם אני הלא נורמלית פה כמו שהוא טוען, לטענתו כל הבחורות בעולם רוצות כל יום וכל הגברים בעולם ומהעבודה שלו ומה לא כל יום חוגגים ולאפחד אין בעיות כאלו רק לי ולו הוא אומר שאני צריכה טיפות חשק או איזה כדור , להגיד את האמת הוא בנאדם נפלא והכל ודואג לי ולילדים בלי סוף אבל כל המצב הזה והמתח והאשמות הרידו לי ממנו , מה אני עושה ואיך ממשיכה מכאן ? והאם אני באמת זאת שלא בסדר שלא יכולה נפשית כל יום לקיים יחסים ? תודה מראש לעונים

תקראי ונסי להבין...

משל החבלים

שני חבלים כי ירצו להתקשר זה עם זה
בכורח המציאות יהיה על כל אחד מהם
לוותר על כלשהו ממידת אורכו.
אם ירצה כל אחד לשמור על מלוא מידתו
לא ייווצר קשר
לעולם.

וראו נא: הקשר נוצר בתחום בו נעשה הויתור

הויתור הוא איפה יסוד הקשר.
זה נכון לגבי שניכם! לא אני קובע מי צודק ומי לא!! אני עוסק בנפש לא בצדק! העיסוק בצדק שייך כבר לבית משפט.
השאלה היא מה כל אחד מכם עושה למען הקשר????!!!

עידן מיליצ'ר

למעלה