זבנג וגמרנו

BarPeleD

New member
בהתחשב בכל הנסיבות, אני חושב שאפשר לומר

או לפחות לנחש ניחוש מושכל, שהוגאן פחד שפלייר יעלה עליו במובן כלשהו וממניעים פרנואידיים ויתר על המפגש עם פלייר ב-WWF.
ב-WCW, כשהסיפור היה איך הוגאן בא ומציל את העולם ולוקח את האליפות וכו', אני מניח שלאגו של הוגאן הייתה בעיה קטנה יותר להתמודד עם הסיטואציה...
מה גם שאם אני זוכר נכון הקרב היה סוג של סקוואש

gilad0077

New member
אבל זה כל הקטע

הרי נתנו לפלייר את התואר בראמבל ב92 בלי לנצח את הוגאן, והוא גם ככה איבד אותו במניה (לסאבג') אז למה לא להוגאן, זה פשוט היה כל כך מתבקש, הייתי בטוח שמשהו מנע את התכנון הזה וזה לא האגו של הוגאן כי הוא אני מניח היה אמור לזכות שוב בחגורה. טוב כנראה זה סתם התפקשש להם והWCW זכו מן ההפקר לעשות את הקרב הזה לראשונה בהיסטוריה. בכל מקרה הקרב בינהם בבאש אין דה ביץ' היה רחוק מלהיות סקוואש (הרבה בזכות סנסשיונל שרי) וזה היה אחד הקרבות היותר טובים של הוגאן (לא של פלייר כמובן).

milkshakit

New member
דווקא את זה הם שמים בראשי?

gilad0077

New member
אני מרשה לעצמי להשתחצן הפעם

כי אני נתתי להם את הרעיון.
אני עובד ב103 (משם דידי משדר) וכבר מזמן אני מציק לרון שלום (הרון הרון) לשמוע קטע שיכול להתאים לפינת הספורט שלו.
וסוף סוף הוא נתן לזה הזדמנות. לא בטוח שזה ישאר קבוע, כי הם בקטע של החלפת פתיח כל שבוע, אבל הם די התלהבו מזה.
לא כל כך אהבתי שהם חתכו את הקטע של ה"יו סאק", אני כבר ביקשתי שהם יחזירו את זה ויצעקו משהו מצחיק בקטע הזה.
בינתיים אתם יכולים לתת הצעות למה חברי הצוות יכולים לצעוק במקום ה"יו סאק" שיתנגן לו הפתיח (בהקשר כמובן של ספורט ישראלי)
אם יהיה משהו מגניב אולי הם ישתמשו בזה.

JAMES DEAN

New member
הנה בא הבום - Here Comes the Boom

סרט קומדיה בכיכובו של קווין ג'יימס (מלך השכונה) המגלם מורה בתיכון.
כאשר ישנם קיצוצים בביה"ס הוא יעשה הכל כדי לגייס כספים
גם אם זה יהיה לוחם אומנויות לחימה בזירה.
הסרט יצא לאקרנים בארה"ב לפני יומיים ובארץ אמור לצאת ב- 6/12

http://www.youtube.com/watch?v=aez_DGSWibA

tetris6

New member
תענוג!

כייף לראות את טייסון קיד בזירה אני ממש רוצה לראות אותו נכנס יותר למיד קארד אפילו למיין כייף לראות אותו

|נורה|
אירוע השקה לחובבי החדשנות

גולשות וגולשים יקרים, בימים הקרובים יתקיים אירוע אקסקלוסיבי בשיתוף חברת Intel, לכל צרכני הטכנולוגיה והגאדג'טים המושבעים. אנחנו שמחים להזמין את הגולשים שלנו למפגש מצומצם עם נציגי החברה, שיציגו מוצר חדש וחדשני: סוף סוף, הטכנולוגיה עומדת בקצב הציפיות שלך, עם מחשב Ultrabook בעל תגובתיות מעולה ומראה מלוטש במיוחד ? בהשראת אינטל. יותר לא תצטרך להקריב עוצמה לטובת יופי, שילוב מדהים של יכולת תגובה ויכולות חכמות להן אתה מצפה עם הניידות והסגנון הרצויים לך. האולטרה-בוק החדש יוצג באירוע דיגיטלי וחווייתי ביום שלישי ה-16.10 בשעה 18:00 בתל אביב. מה יצפה לכם באירוע
|?|
|*|
התכנסות, קוקטייל וכיבוד קל
|*|
הצגת האולטרה-בוק ויכולותיו מפי Intel
|*|
וכמובן - ארוחה קלה לסיום האירוע אנו מחפשים גולשים שתמיד שואפים לגלות ולהכיר את שיא הטכנולוגיה, שיפרסמו את התרשמותם מהאירוע בפורום או בלוג בתפוז, לבחירתם.
|מחשב|
רוצים לקבל הזמנה רשמית
|?|
שלחו לנו במסר אישי לכינוי sigaltweig את הפרטים הבאים: שם מלא: גיל: תחומי עניין: טלפון נייד: מייל: הפורומים בהם את/ה פעיל/ה: היכן תעלה/י את הרשומה:
|קדימה|
מספר המקומות באירוע מוגבל. אנא המתינו לאישור ופרטים מלאים, במסר חוזר מאיתנו. נתראה שם
:-)

למעלה