זדאע ראס בלפלוס

דקל נור*

Well-known member
כאב ראש בתשלום.

לאחרונה חוזרת לאותו הספר (מעולם לא הייתי נאמנה לספרים) כי מעשה ידיו סביר ונחמד. מעולם לא עפתי על עצמי אחרי תספורת.

אבל אליה וקוץ בה. הוא גם מעין מרכז חברתי לכל מיני בטלנים והולכי רכיל. מובטלי קורונה ויושבי קרנות וגם הלקוחות שאחרי. מעל ראשי מתנהלות שיחות ערות, שלא תמיד מעניינות אותי, הומור גברי לא מעודן ומשך התספורת אורך כמעט כפול בגלל כל המועדון הזה. בכל ביקור אני מזכירה לו שאני ממהרת. אולי גם קצת נעלבים ממני, החבר'ה.
כנראה שיישבר לי מתישהו בקרוב.

אבח"י

Well-known member
כאב ראש בתשלום.

לאחרונה חוזרת לאותו הספר (מעולם לא הייתי נאמנה לספרים) כי מעשה ידיו סביר ונחמד. מעולם לא עפתי על עצמי אחרי תספורת.

אבל אליה וקוץ בה. הוא גם מעין מרכז חברתי לכל מיני בטלנים והולכי רכיל. מובטלי קורונה ויושבי קרנות וגם הלקוחות שאחרי. מעל ראשי מתנהלות שיחות ערות, שלא תמיד מעניינות אותי, הומור גברי לא מעודן ומשך התספורת אורך כמעט כפול בגלל כל המועדון הזה. בכל ביקור אני מזכירה לו שאני ממהרת. אולי גם קצת נעלבים ממני, החבר'ה.
בשל כך עזבתי את שלי, אחרי 5 או 6 שנים. טוב היתה עוד סיבה, הוא התנהג אליי מכוער במיוחד בגלל משהו, שלא היה באשמתי, ולא יכל מפאת "כבודו" [ האגו הידוע לשמצה של גברים ] לבקש סליחה. מצאתי ספר ילדון בן 24. אין לו הרבה זמן לבזבז, אז צ'יק וצ'אק, 20 דקות ואני בחוץ.

סופהו 1

Well-known member
כאב ראש בתשלום.

אבל, אבל, אמרו לי שספר (או קצב, או קוסמטיקאית) ורופא נשים לא מחליפים.
(בתנאי שהם טובים, כמובן).

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אלא אם כן הם עושים לך תרגיל מכוער.

בעבר כשעבדתי בצפון הסתפרתי כמה שנים אצל ספר בקרית שמונה. הייתי מגיע אליו, מתיישב, נרדם תוך שניות וכשהוא היה מסיים היה מעיר אותי.
סיפר אותי מצויין בדיוק כמו שאני אוהב.

יום אחד הוא עשה לי תרגיל ומת בלי להודיע מראש.

דקל נור*

Well-known member
אלא אם כן הם עושים לך תרגיל מכוער.

בעבר כשעבדתי בצפון הסתפרתי כמה שנים אצל ספר בקרית שמונה. הייתי מגיע אליו, מתיישב, נרדם תוך שניות וכשהוא היה מסיים היה מעיר אותי.
סיפר אותי מצויין בדיוק כמו שאני אוהב.

יום אחד הוא עשה לי תרגיל ומת בלי להודיע מראש.
חביב א-שעב,
או שתבחר ספר צעיר או שתתמחה בתספורת עצמית עם מכונה. בתקופת הקורונה הרבה גילו את כשרונם בסיפור עצמי. בסגר הראשון צחקנו על גיסי שהתהלך עם תספורת לא אחידה. מאז אחותי נהייתה מומחית והוא כבר לא רואה צורך לחזור לספר שלו.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
חביב א-שעב,
או שתבחר ספר צעיר או שתתמחה בתספורת עצמית עם מכונה. בתקופת הקורונה הרבה גילו את כשרונם בסיפור עצמי. בסגר הראשון צחקנו על גיסי שהתהלך עם תספורת לא אחידה. מאז אחותי נהייתה מומחית והוא כבר לא רואה צורך לחזור לספר שלו.
יא חביבת אלג'מאהיר.
אני כבר קרוב לשנה מסתפר בעצמי וגם אני לא בטוח שאחזור לספר הקבוע שלי.

יחי פיליפס.

צליליתה1

Well-known member
אם כבר פתחת את זה....שמתי לב שכשאני מגיעה לספר חדש (וזה לא קורה לי הרבה, החדש, לא הלהגיע) אני מאוד מרוצה מהתספורת, ובערך בתספורת מס 4 או 5 החדש מתחיל לספר אותי בדיוק כמו הישן, אותו עזבתי. אין לי כוח (כל חודשיים שלושה) לעבור לספר חדש.

יש הסבר לתופעה? או יותר עדיף, פתרון?

דקל נור*

Well-known member
אם כבר פתחת את זה....שמתי לב שכשאני מגיעה לספר חדש (וזה לא קורה לי הרבה, החדש, לא הלהגיע) אני מאוד מרוצה מהתספורת, ובערך בתספורת מס 4 או 5 החדש מתחיל לספר אותי בדיוק כמו הישן, אותו עזבתי. אין לי כוח (כל חודשיים שלושה) לעבור לספר חדש.

פאה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל

יש פתרון שלפעמים עובד.

בפעם הראשונה שאת מגיעה לספר חדש את אומרת לו בדיוק מה שכתבת כאן ומבהירה לו שהפעם הראשונה בה הוא יספר אותך שלא כמו שרצית תהיה גם הפעם האחרונה.

מאחר וספרים זכרונם כידוע לא משהו (עובדה, הספר שלי מספר לי כבר שנים את אותן הבדיחות ותמיד הוא מקדים שיש לו הפעם בדיחות חדשות) יש צורך לרענן לו את העניין מדי פעם.

סופהו 1

Well-known member
יש פתרון שלפעמים עובד.

בפעם הראשונה שאת מגיעה לספר חדש את אומרת לו בדיוק מה שכתבת כאן ומבהירה לו שהפעם הראשונה בה הוא יספר אותך שלא כמו שרצית תהיה גם הפעם האחרונה.

מאחר וספרים זכרונם כידוע לא משהו (עובדה, הספר שלי מספר לי כבר שנים את אותן הבדיחות ותמיד הוא מקדים שיש לו הפעם בדיחות חדשות) יש צורך לרענן לו את העניין מדי פעם.

איך מספר אותם סיפורים?
הספר שלך מת, לא?

סופהו 1

Well-known member
א. ספרים כידוע חיים לנצח.

ב. זה שמת אללה ירחמו אבל מצאתי לו מחליף שנהנה מהזכות לספר אותי עד פרוץ הקורונה.

ג. עכשיו כפי שציינתי אני מסתפר אצל פיליפס.
ספרים כידוע חיים לנצח? זה תלוי באיך מנקדים ספרים, לא?

מסתבר שאתה לא היחיד שמסתפר אצל פיליפס וכולם משבחים ומהללים את ביצועיו.

סופהו 1

Well-known member
.

אני לא המסתפרת הנכונה לשאול.
מניתי, במרחק שתי דקות הליכה ממני, 6 מספרות. גדולות/קטנות, ספרים, ספריות, צעירים/ות, מבוגרים/ות.
ואני? אין סיכוי שאסתפר בעצמי.
נוסעת לעיר אחרת, אל זה המוכר.
מפטפט ללא הפסקה. לפעמים יוצאת יותר מרוצה, לפעמים פחות. אין לי אומץ/חשק/סבלנות לחדש.
עד שאשבר.

panbdemic-hair-covid19.jpg

למעלה