זהות מגדרית

זהות מגדרית

אשמח להעזר בחוכמתכן ונסיונכן, נשים חכמות.

הבן שלי בן 14.5 . כבר יותר משנה אומר שהוא חושב שרוצה להיות בת. לאחרונה התחיל לגדל שיער וציפורניים. מוריד שערות ברגליים. מקפיד להתגלח כל בוקר.
עד עכשיו, וגם עכשיו, כל ההתנהגות שלו כמו בן חנון טיפוסי. כל החברים שלו בנים.
התחיל לגלוש בפורומים בחו"ל של טרנסג'נדרים, כנראה מבוגרים, ומשם למד לדבר על טיפולים הורמונליים, ניתוחים לשינוי מין.
בשיחה איתו בשבוע האחרון יש הרגשה שהוא לא ממש סגור על הרצון להפוך לבת. מרגישה שהתחיל משהו ופשוט נסחף איתו.
מחפשת המלצה לפסיכולוג באיזור חיפה והצפון שיעזור לו להבין את הזהות המינית שלו.

debby12

New member
מנהל
היי צינית

לצערי הפורום הזה כבר לא כל כך פעיל - אחרת ודאי כבר היו עונים לך. אני לא מכירה פסיכולוגים. מאחלת לבן שלך את כל הטוב שבעולם.

היה לי קולגה בעבודה הקודמת שבנו החליף מגדר לבת. נדמה לי שהוא לא עשה ניתוח (לפחות לא בתקופה שבו הוא היה קולגה שלי). זו היתה תקופה מאוד קשה לבן/בת ולהורים, שהתקשו לקבל את זה. והבן/בת ניסה להתאבד
. נשמע שלבן שלך יש מזל בכך שיש לו אמא תומכת

debby12

New member
מנהל

אני זוכרת שלעמית שלי לעבודה ורעייתו היה מאוד מאוד קשה עם זה. כשהוא סיפר לי על זה בעצב גדול, ניסיתי לעודד אותו, ואמרתי לו שיש צרות קשות מאלה, כמו חלילה הורה שהילד שלו חולה במחלה סופנית ועומד למות.

"אה", הוא אמר לי, "בעצם זה תקף גם אצלנו כי לילד/ה כבר היו שני נסיונות אובדניים"

הרגשתי לגמרי
.

הילד/ה שלו היה אז בתיכון, וסבל/ה מהצקות על הרקע הזה מצד תלמידים אחרים

כל העסק היה לפני 8-9 שנים. בינתיים ה(עכשיו) בת שלו כבר סיימה קולג', מועסקת בעבודה מעניינת ונמצאת בזוגיות מאושרת.

אולי הפסיכולוגי/ת יוכלו לעזור גם לכם ההורים עם ההתמודדות.

לגבי מה שכתבת שהוא אולי "הושפע" ממה שקרה בפורומים זרים - אני לא מכירה את המצב כמובן אבל זה לא נראה לי הגיוני. ילד שמרגיש נוח/מתאים בזהות המגדרית לתוכה נולד, לא גולש באתרים כאלה כי זה בכלל לא מעניין אותו.... כאמור רק דעתי.

לוליקי3

New member
מציעה לכם לפנות למילם בחיפה להתייעצות

הם נותנים גם תמיכה למשפחות שמתמודדות עם מגוון של התמודדויות עם בני משפחה וגם יכולים לכוון אותכם למצוא מטפל ספציפי.
בהצלחה וכל הכבוד על התמיכה בו.

Dr T noki

New member
לא פשוט להתמודד עם זה

אני אברר ואחזור אלייך, מכירה משפחה עם התמודדות דומה באיזור הצפון

Dr T noki

New member
ביררתי לך אצל משפחה שהתמודדה עם מצב דומה

המליצו על פסיכולוגית גלית זינגמן, מקבלת ברחוב אלחנן 9 בחיפה, טלפון 054-6217160
הפרטים שלה נמצאים בגוגל.

ובנימה אישית - יש סיבה למה הילד פונה לאתרים, ילדים במצב כזה נמצאים במצוקה קשה מאד, והדבר שלו הם הכי זקוקים זה אהבה בלתי מותנית ותמיכה של המשפחה הקרובה , וכרגע לא ידוע וגם לא משנה מה בסוף תהיה התוצאה מבחינה מגדרית. מציעה גם לכם , המשפחה, להעזר באנשי מקצוע כדי להתמודד עם המצב הלא פשוט הזה.
בהצלחה ובריאות לכולכם!

למעלה