זהו!!! יש אישור!!! אני נורמלית!!!

נונה33

New member
זהו!!! יש אישור!!! אני נורמלית!!!../images/Emo3.gif

קיבלנו את התשובות של המבחנים הפסיכולוגים!!! בעלי מאוד התפלא!!! גילו שאני נורמלית לגמרי!! טוב, האמת שלא היה ספק, רק לפעמים בגלל ההיפר אקטיביות שלי יש אנשים שמפרשים את ההתנהגות שלי כלא נורמלית קצת. מה שיותר חשוב שגם הפונדקאית המתוקה שלנו יצאה נהדר, הפסיכולוג אמר שהיא מסוגלת לעמוד במצבי לחץ, מסוגלת לחוות פרידה ועוד כל מיני דברים שהיא מסוגלת!! מחכים עוד לבדיקות ווירוסים וחלק מבדיקות הדם!! נורא צחקתי במבחנים הפסיכולוגים, מה זה כל הקשקושים האלה שהם מראים שם????????.המחשבה שזה מה שיכול להכריע את הכף לטובת הנורמליות שלי כן או לא מבהילה!!!!!!! זהו!!! אוהבת אתכם!! המשך עדכונים בקרוב!! נונהההההה הנורמלית מסתבר

מירבי*

New member
לנונה הנורמלית../images/Emo6.gif

את מצחיקה, הראיתי לבעלי את ההודעה שלך והוא צחק והזכיר לי שגם אני אמרתי אחרי האבחונים האלה דברים דומים. נהדר שאתם כבר אחרי, ההתקדמות אצלכם מהירה במיוחד נונה, אני צודקת? אז..שימשיך ככה.. אוהבת מירבי*

אודליה1

New member
נונה ספרי יותר על הבדיקות האלה

מה הם שואלים שם? אפשר להתכונן לזה? זה נשמע נורא מלחיץ, אפילו שאת מתארת את זה כמצחיק קצת. אודליה

מירבי*

New member
בעניין המבחנים הפסיכולוגים

אמנם השאלה שלך נשאלה לפני כמה ימים אבל אני בטוחה שהיא רלוונטית גם היום, ואני עוד יותר בטוחה שהמאמר המצורף יענה לכולנו על שאלות רבות שמתעוררות בעניין המבחנים. מירבי*

אודליה1

New member
תודה מירבי על שהפנת אותי למאמר

זה היה במקום מבחינתי, נתן לי מושג לגבי מה מצפה לנו בתחום הזה של המבחנים, גם ככה זה מלחיץ נורא, עכשיו לפחות יש לי כיוון. אודליה

למעלה