זהו. סופי. ניצחנו

יובל@

New member
כל הכבוד!!!! ותודה רבה

לכל צוות הזכות להורות שעשו עבודה נפלאה והשקיעו שעות, ימים ולילות ונירתמו למאבק החשוב הזה. תודה מקרב לב לכל אחד ואחד מכם.עשיתם עבודה נפלאה!! כל הכבוד!! ותודה לכל חברי הפורומים השונים שהצטרפו למאבק במכתב, במייל, בשליחת מצגת, בחתימה על עצומה.. ועכשיו כשהדלת ניפתחה שוב לרווחה, נחזור כולנו למאבק האמיתי שלנו, שכולנו נצליח במהרה להיות הורים, אם בפעם הראשונה, או השניה או השלישית... ונתפלל שנחסוך קצת לתקציב המדינה
ונצליח כבר בטיפול הבא... יובל

נועם@בת

New member
../images/Emo48.gif קולולולולולו

כבר עלה והכפיל, שילש ופעם. אנחנו בערך בשלב של סקירת איברים שעברה יפה. מכאן והלאה יש עובר שיש לו את מירב הסיכויים להוולד בריא
. תודה לכל מי שעשה כאן את השינוי המופלא הזה. התחלתי לכתוב ולפרט וגיליתי שאני יודעת מאיפה להתחיל אבל ממש לא יודעת עד כמה להמשיך. על כל שם שידעתי היו עשרה שמות ותפקידים שלא ידעתי. על כל אחד ואחת שזכרתי היו עוד כמה שפרחו מזכרוני. על כל נושא שחשבתי שהוא מרכזי וחשוב, היו עוד כמה נושאים פחות מרכזיים אבל אולי חשובים לא פחות. אחרי עשרים וכמה שמות נשברתי, מחקתי וחזרתי לנוסח המקורי- תודה לכולם. כן, יש הרבה כאלה שאנחנו חייבים להם יותר ויש המון כאלה שאנחנו חייבים להם מעט פחות. היתה לי זכות לעמוד מקרוב לאלה שעשו, עמלו ושינו. שהרי חוץ משמי שמתנוסס בראש הפורום קשה להגיד שהיה לי חלק אמיתי במאבק. אבל בחודשים האחרונים אני עוקבת בהשתאות בלתי נגמרת אחרי התנהלות הדברים. בתיכון למדתי אזרחות, אפילו נבחנתי ועברתי. כשהתבגרתי הבנתי שהמציאות שונה לגמרי ויש לה חוקים משלה. עם הזמן אפילו הבנתי קצת איך מתנהלים הדברים מאחורי הקלעים. דוקא בגלל זה אני מתקשה להבין איך האנשים המופלאים האלה הצליחו. אשכרה נס חנוכה, נצחון המעטים על הרבים, נצחון האור על החושך או סתם ניסים ונפלאות. כשאני חושבת על האנשים האלה אני מתרגשת. כל אחד נתן עם כל הלב את מה שהוא יכול. אחד נתן את זמנו, אחד את מומחיותו אחרת נתנה את קרביה מעל דפי עיתון, ואחת את שעות המנוחה שלה בשמירת ההריון. אני עוצרת כאן כי שוב יש לי עשרות רבות של דוגמאות שמייצגות רק חלק, וכל איזכור יעשה עוול למי שלא הוזכר. אנשים מכל הקשת החברתית והפוליטית, מכל קצוות הארץ בכל הגילאים כמעט, (כן גם אבא של ודודה של..) ומכל הפורומים האפשריים
. אני מסתכלת אחורה וחושבת שחלק אחד בי צחק ואמר ששום דבר לא יקרה, וזה כמו סאדאם, איום סרק ושום טיל לא יפול. אבל חלק אחר בי שלא עבר ליקום מקביל האמין שאף אחד לא יתייחס אלינו, ואם ממש ממש נצליח אולי נקבל 3 טיפולים לילד ראשון. לראשונה מזה זמן רב המציאות לא נושכת, הצלחנו
. גם במדינה מוכת ציניות כמו שלנו, קבוצת אנשים מסוגלת לחולל שינויים. אנחנו לא עמיר פרץ עם השפם וועדי העובדים של המדינה אבל אנחנו כן מחוץ לקיצוצים
. מה שנותר לי לאחל לכולנו- שלא נצטרך לנצל את ההישג הזה- ושהילדים שלנו יבואו רק מאהבה
.
תודה נועם ~שמתרגשת עד דמעות והיא בכלל לא על הורמונים~

מאיו

New member
אני דומעת משמחה

תודה ענקית לכל העוסקים במלאכה. נאבקתם ונלחמתם על זכותנו לנשום תודה תודה ושוב תודה

טיפטיפ29

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד לכן!!!

איזו התחלת שנה נפלאה, חזק ואמץ ואמן שלא נגיד בכלל לנסיון חמישי ושהילד השני יהיה פנצ'ר.|מסה|
אמן אמן אמן אמן

chompi1

New member
תודה, תודה ושוב תודה ../images/Emo140.gif

תודה לכולכם על המאמץ הכביר שעשיתם על מנת לאפשר לכולנו להיות הורים. אני כל שמחה ונרגשת... תודה רבה חברים יקרים, שאפשרתם לנו להמשיך לחתור למטרה האמיתית שלנו.

למעלה