זהירות! פזגז השרון

המושה

New member
זהירות! פזגז השרון

מיועד לכל לקוחות פזגז, לכל המתגוררים בבתים משותפים עם אספקת גז מרכזית ולצרכני גז בכלל הסתבר לי כי חברת פזגז רימתה אותי וגבתה ממני ומאחרים מחירים מופקעים עבור החיבור ועבור השימוש בגז. השקר והרמיה הם בכך שהם גובים ממך כל מחיר שעולה בדעתם מבלי שתוכל לדעת איזה מחיר משלמים אנשים אחרים. והנה הסיפור: כמו בתים רבים, היינו מחוברים למיכל גז מרכזי של חברת פזגז בסניף פזגז השרון. בשנה האחרונה היו לנו אתם הרבה בעיות של שירות גרוע, איחור של טכנאים, גישה מתנשאת ומזלזלת, חוסר מקצועיות ועוד אי אלו תופעות מעצבנות. מאחר וכך, החלטנו לנסות ולראות אם יש אלטרנטיבה ופנינו למספר ספקי גז אחרים. להפתעתנו מסתבר כי אם 51% מבעלי הדירות המחוברים למיכל המרכזי מבקשים להחליף ספק אין עם זה שום בעיה. החוק מחייב את ספק הגז למסור לכם רשימה של כל המחוברים למיכל המרכזי כך שזו לא בעיה לאתר אותם במקרה והמיכל משמש גם בניינים אחרים. אבל זה עוד לא הכל. במסגרת הבדיקה הסתבר לנו שאנחנו משלמים מחיר מופקע ושערורייתי לכל מ"ק גז, (27 ₪) ומחיר של גזל עבור החיבור (35 ₪) לכל חודש. ההצעות האלטרנטיביות של חברות שונות חתכו את המחיר לחצי! כשפזגז שמעו את זה הם התחילו לזחול ולהתחנן ולבסוף ירדו על הברכיים וחתכו את המחיר לכ 15 שקל למ"ק גז ופחות מעשרה שקלים לחודש עבור החיבור. במשך שנים הם גנבו אותנו הפזגז האלה, אני המלצתי להעיף אותם לעזאזל אבל היו כמה שכנים שחששו מפני חברה חדשה ולצערי הם ממשיכים להיות הספקים שלנו. מסתבר כי גם באותה חברה יש מחירים שונים, יתכן גם כי השכן שלכם המחובר לאותו מיכל גז משלם פחות מכם. אני מציע לכל אחד מכם לבדוק היטב היטב כמה הוא משלם לפזגז ואם הוא משלם יותר מ 15 שקל למ"ק גז לחפש ספק אחר ולסלק את פזגז מהחצר שלו. אנא העבירו לחבריכם,אל תתנו לחברת פזגז ולחברות האחרות לרמות אתכם.

למעלה