זה בא וזה הולך: האם אנחנו נפרדים מה-IC3?

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
דבריך מוכיחים אמפירית עד כמה שהרכבת גוססת
ועד כמה שדרוש לזרוק לאלתר רבים מהמושחתים בגוף המסואב שלך. דבריך מוכיחים את צדקתה המוחלטת והחד משמעית של הגב' גילה אדרעי אשר חושפת יום לאחר יום את האמת הגרועה השוררת אצלך בארגון. דבריך מחזקים את התזה כי יש לסגור את הרכבת ולהוריד את השמנת המיותרת - במיוחד את זו שאתה שוחה בה ללא שום הצדקה שהרי ידוע שברוב היום הינך יושב ספון במשרדך ומשחק סוליטר על מחשבך האישי... ואתה מעיז לקרוא לעצמך איש מקצוע???
אין לך בושה??? אין לך טיפה בושה מייקל??? אתה יושב על כסא עור על חשבון הציבור ועוד יש לך בושה להראות את פניך בפומבי?? כידוע, האגף שאליו אתה משתייך, לא סובל מיוקרה מיוחדת בשנים האחרונות ואנשי הועד הרלוונטיים האשימו גם אותך בחלק מהתחלואים. עדיף שאני לא אפתח את הפה ואתה יודע זאת היטב. אני יודע עליך הכל ! אשתך לא יודעת עליך מה שאני יודע וגם את זה אתה יודע היטב ואין לך ספק בכך. זה לא סוד שבדקתי את כל קורות חייך למן ההתחלה והדברים שגיליתי - עדיף שלא אכתוב עלייהם דבר. אני לפחות נותן כבוד גם למי שלא מגיע בניגוד אליך. אתה משתגע מכאב שיש אנשים כאן עם מידע מקצועי שלא רואים אותך ממטר....אתה מתחרפן מזה.......אתה בכוונה מזכיר את הענין המקצועי כל הזמן כדי לכסות על עצמך. היית שמח להתחלף עם חן מלינג אבל בין היתר חייך הפרטיים יותר מדי גלויים....שמור קצת על פרטיותך והפסק לפזר יותר מדי פרטים במחשבי הארגון.......מי אמר לך שאני לא מכיר את מזכירתך ??? תתפלא......ותתפלא מאוד......אין דבר עליך שנסתר ממני ואני נהנה להמשיך ולחקור ולתחקר כל הזמן.....מדי פעם עולות פנינים.....עדיף שלא אכתוב דבר.....שששששששששש. שב בשקט ותן לטובים ממך ברכבת לעשות את העבודה. לצערך אתה מודע היטב לכך שלא קל לך במקום עבודתך לאחר שצברת אוייבים מרים שם......והאוייבים הכי מרים שלך הם החברים הכי טובים שלי ברכבת.......והמשפט האחרון הוא המוטו העיקרי של הענין !
ככה אתה "נותן כבוד"?

אני מבקש לכבד את הפורום ולהפסיק מיד את ההכפשות האלה. אם לא תפסיק תיחסם.

ככה אתה "נותן כבוד"?

מנהל נכבד עמית , בקשה ותחינה לפניך:
אנא אל תחסום שוב את כב' הגולש הבכיר מר ד''ר אביתר. אחד לכמה זמן תוקפת (לאורך שנים רבות) תקופה קשה את הגולש בו הוא מאבד את עשתנותיו וכתיבתו הופכת לאגרסיבית מתלהמת ומשתלחת. אחד לכמה זמן ולאחרונה בערב ראש השנה הצהיר הגולש הבכיר על החלטתו ''הסופית'' להפסיק לכתוב כאן. כרגיל וכצפוי כעבור זמן קצר שב הגולש הבכיר לכתוב כאן -והרבה הרבה מאוד. אל לך לפגוע בו שהרי הדברים אינם באמת בשליטתו, מה לעשות יש דברים חזקים ממנו. אל תשאירו מנהל נכבד ל''כתיבה למגירה'' רק באכסניתו העלומה לכלל הגולשים , שם הוא מרשה לעצמו אפילו לכנותיני בכינויים שאינם ראויים לאדם הנושא תארים אקדמיים כחול על שפת הים (העתק משעה 16:10שמור אצלי)אגב סלחתי אני מבין. יש מקום להבנת המצב המורכב בו מצוי האיש בשנים האחרונות, והפורום הראשי המצויין ורב המשתתפים והגולשים משמש לגולש הבכיר כמקום פורקן לזעם צבור. אנא מנהל נכבד אל תחסום שוב ושוב את הגולש הבכיר , האיש זכאי למידת ההבנה הסליחה והרחמים.
תן לגולש הבכיר עוד צ'אנס, עוד פעם אחת בבקשה (לפני הפעם הבאה כרגיל). בשמי הגולש הזוטר תודה על ההתחשבות וההבנה.

מנהל נכבד עמית , בקשה ותחינה לפניך:
אנא אל תחסום שוב את כב' הגולש הבכיר מר ד''ר אביתר. אחד לכמה זמן תוקפת (לאורך שנים רבות) תקופה קשה את הגולש בו הוא מאבד את עשתנותיו וכתיבתו הופכת לאגרסיבית מתלהמת ומשתלחת. אחד לכמה זמן ולאחרונה בערב ראש השנה הצהיר הגולש הבכיר על החלטתו ''הסופית'' להפסיק לכתוב כאן. כרגיל וכצפוי כעבור זמן קצר שב הגולש הבכיר לכתוב כאן -והרבה הרבה מאוד. אל לך לפגוע בו שהרי הדברים אינם באמת בשליטתו, מה לעשות יש דברים חזקים ממנו. אל תשאירו מנהל נכבד ל''כתיבה למגירה'' רק באכסניתו העלומה לכלל הגולשים , שם הוא מרשה לעצמו אפילו לכנותיני בכינויים שאינם ראויים לאדם הנושא תארים אקדמיים כחול על שפת הים (העתק משעה 16:10שמור אצלי)אגב סלחתי אני מבין. יש מקום להבנת המצב המורכב בו מצוי האיש בשנים האחרונות, והפורום הראשי המצויין ורב המשתתפים והגולשים משמש לגולש הבכיר כמקום פורקן לזעם צבור. אנא מנהל נכבד אל תחסום שוב ושוב את הגולש הבכיר , האיש זכאי למידת ההבנה הסליחה והרחמים.
תן לגולש הבכיר עוד צ'אנס, עוד פעם אחת בבקשה (לפני הפעם הבאה כרגיל). בשמי הגולש הזוטר תודה על ההתחשבות וההבנה.
בקרוב המסמכים הרלוונטיים......
נחשוף את האמת כמו בעיתונות..... לעולם לא תדע מה המקור.... ולידיעתך: כלל לא אכפת לי חסימה או לא חסימה. ענין שולי. אבל כל הודעה שתכתוב כאן תקבל תגובה הולמת בקומונה.... תקבל שם מלחמה מתחת לחגורה.... אני לא גולש בכיר ולא דבר. אתה הגולש הבכיר פה, הלא כן? כינויים? הכינוי משעה 16:10 הוא עדין ביותר לעומת מה שבקומונה עוד ייכתב....זו רק ההתחלה....ולא יהיה לה סוף.... נגיע איתך שם בכל פעם לשיא חדש של פגיעות. בקומונה לא עושים חשבון בשבילך.... ההעלבות שתקבל שם ? לא יהיה להן סוף. רצית מלחמה קונבציונלית? תקבל בקומונה חורף גרעיני..... מצאת לך עם מי להתעסק.....שום חרטה לא תהיה ואנחנו נשב לך על הראש ללא הפוגה שם... זה בכלל לא ענינו של הפורום הנוכחי אלא ענין ביני לבינך שלא יהיה לו סוף. לקחתי אותך בתור מטרה לכל השנים הבאות. אין בישראל כוח או גוף שיכול להפסיק את הסאגה הזו. רצית? קיבלת לכל ימי חייך. אתה משתגע מאימה ששקרייך נחשפו. מסכנה הרכבת שקשורה עם אדם כמוך. לא פלא שדעת הקהל הישראלית יושבת לכם על הזנב ודורשת את פירוק החברה. הלחץ שבו אתה נתון בעבודה משגע אותך. אתה יודע היטב שכל השקרים שלך ייחשפו ואנחנו נמצא את המועד המתאים להעמיד אותך באור הכי שלילי שיש, בכל פעם מחדש. אתה רוצה מלחמה איתי? תקבל מגה מלחמה. לא ארפה ממך לעולם. רצית - קיבלת. אם עמית רוצה לחסום אותי שיחסום ובכיף. בינתיים עדיף שיחסום גם אותך על הדברים שכתבת. אני אוציא החל מהיום את כל הליכלוך לעיתונות בתפוצת נאט"ו. עשית טעות קריטית. מעכשיו אדווח לעיתונות על כל דבר לכל מי שצריך.......אתה גורם בכך נזק אדיר לגוף שאליו אתה משתייך. תבוא בטענות רק לעצמך.....סוף דבר.

ככה אתה "נותן כבוד"?

תדרוש את אותה דרישה ממייקל אשבי.
אם הוא יחדל עם ההשמצות - אני אחדל. המלחמה איתו תימשך בצורת חורף גרעיני בקומונה ובמקומות נוספים ברשת. הוא זה שהחל בהשמצות כי הוא יודע שנתפס בשקרים שחורים. חבל עליו. אני אפסיק את הפגיעה בו בתנאי שזה יהיה הדדי. לא ידעתי דרך-אגב שאסור לחשוף בפורום זה את השחיתויות........ויש לנו בצינור סטוק שלם של כאלה....

amit1270

New member
אם הוא יחדל עם ההשמצות - אני אחדל. המלחמה איתו תימשך בצורת חורף גרעיני בקומונה ובמקומות נוספים ברשת. הוא זה שהחל בהשמצות כי הוא יודע שנתפס בשקרים שחורים. חבל עליו. אני אפסיק את הפגיעה בו בתנאי שזה יהיה הדדי. לא ידעתי דרך-אגב שאסור לחשוף בפורום זה את השחיתויות........ויש לנו בצינור סטוק שלם של כאלה....
כתבו לך כאן לאן לפנות במקרה של חשד לשחיתות
אם ידוע לך על שחיתות ואתה לא מדווח (לגורמים המוסמכים לכך ולא לפורום) זה גם לא תקין...

כתבו לך כאן לאן לפנות במקרה של חשד לשחיתות
אם ידוע לך על שחיתות ואתה לא מדווח (לגורמים המוסמכים לכך ולא לפורום) זה גם לא תקין...
תודה. רק עיתונאים הם הכתובת לטיפול בשחיתות
שהרי גם מבקר המדינה עומד לחקירה בעצמו בימים אלו...... גם חלק מהעיתונאים מושחתים לצערי ומוכר עיתונאי אחד שברח מישראל כאשר טרם הוחלט אם להעמידו לדין בגין מה שעולל... וזאת במקום שהמוסד ישים עליו יד בלונדון (כתובת מחבואו פורסמה ברשת הודות לשני בריטים שהלשינו...) , נכנע השלטון הישראלי והסכים לשקול את העמדתו לדין בתמורה לחזרתו ארצה....עשה לי טובה - זו מדינה נורמלית????? במקום שהעיתונאי הנ"ל יוחזק בצינוק חשוך עד לתום ההליכים, הוא מסתובב חופשי ברחובות בינתיים. בושה גדולה לדמוקרטיה הישראלית...

amit1270

New member
ועוד משהו:
בניגוד למייקל אשבי, הדברים שאתה כותב כאן כוללים לא מעט איומים (מי שכותב "אני יודע עליך הכל" לא מתכוון למשהו טוב בד"כ). כבר נפלת פעם אחת עם הכפשות ורכילויות שהיה בהן הרבה מאוד טעם רע (ההודעות נמחקו כמובן), ואני לא מוכן לתת לזה לקרות שוב. אני מבקש ממך שוב - את האיומים תשאיר למקומות אחרים.

ועוד משהו:
בניגוד למייקל אשבי, הדברים שאתה כותב כאן כוללים לא מעט איומים (מי שכותב "אני יודע עליך הכל" לא מתכוון למשהו טוב בד"כ). כבר נפלת פעם אחת עם הכפשות ורכילויות שהיה בהן הרבה מאוד טעם רע (ההודעות נמחקו כמובן), ואני לא מוכן לתת לזה לקרות שוב. אני מבקש ממך שוב - את האיומים תשאיר למקומות אחרים.
איומים? אתה הוזה.....רק שתדע:
אין שום איום שלי על מייקל - יש כוונה לחשוף את המסמכים שיעמידו אותו באור מגוחך בפומבי. חלקם כבר נחשפו כאן בפורום בשבוע שעבר......... בוא, בוא קבל דוגמה למסר שאני מקבל הבוקר בנושא של מייקל אשבי: שים לב לקובץ המצורף ורק שתדע: יש ברשותי יותר מעשרה מסרים כאלה מעשרה גולשים שונים כאן בפורום !!!!!!!!!! רוצה שאמשיך לפרסם את המסרים הללו??? יש פה לא מעט פחדנים או מלככי פנכה שמחפשים רק אש אבל כולם יודעים בסופו של יום מי צודק בכל אימרה המופיעה פה ! לצערך העמוק - הצודק בויכוחים הרכבתיים הוא אני ! נקודה ! האיש הזה מחפש בלאגנים. לפני שאתה חוסם אותי - דאג לחסום את מייקל אשבי ואני אדאג לפרסם בקומונה מסמכים רכבתיים ואחרים מקוריים שלא ישאירו מקום לשום ספק בדבר היותו שקרן בע"מ ! אמת יש רק אחת ואני חסיד האמת באופן אובססיבי. כל סיפורי האוניה שלו הם שקרים שחורים וקל להוכיח את הענין !!!! התחביב העיקרי שלי הוא לתפוס שקרנים !!! זו המומחיות שלי !!! אני לא אשקר - שילמתי לא מעט כסף לגורם פרטי כדי לקבל דו"ח מלא על האיש. זה נהוג וזה חוקי וזו זכותי המלאה לחקור על האיש ולהגיע במחקר הזה לרזולוציות הכי קטנות שניתן להעלות על הדעת. אף אחד לא מאיים עליו אך אני בהחלט אמשיך במחקר עליו ואמשיך להשקיע בכך כסף. זמן זה לא גוזל לי כי אחרים עושים את העבודה. מה אכפת לי לשלם על כך כמה שקלים טובים אם אני נהנה מזה??? האמן לי שזה שווה..... רסן אותו בבקשה והסר דאגה מליבך. אותי לא צריך לרסן. ברגע שהוא יהיה מרוסן - יהיה שקט פה מאוד ועכשיו סלח לי - אני אצל חבר ואני גוזל ממנו כבר 10 דקות על הזמן הזה. אני מזכיר לך לקרוא את המסר מצד שמאל.....יש לי עוד עשרה בסגנון דומה מעשרה גולשים מוכרים כאן בפורום...

אין שום איום שלי על מייקל - יש כוונה לחשוף את המסמכים שיעמידו אותו באור מגוחך בפומבי. חלקם כבר נחשפו כאן בפורום בשבוע שעבר......... בוא, בוא קבל דוגמה למסר שאני מקבל הבוקר בנושא של מייקל אשבי: שים לב לקובץ המצורף ורק שתדע: יש ברשותי יותר מעשרה מסרים כאלה מעשרה גולשים שונים כאן בפורום !!!!!!!!!! רוצה שאמשיך לפרסם את המסרים הללו??? יש פה לא מעט פחדנים או מלככי פנכה שמחפשים רק אש אבל כולם יודעים בסופו של יום מי צודק בכל אימרה המופיעה פה ! לצערך העמוק - הצודק בויכוחים הרכבתיים הוא אני ! נקודה ! האיש הזה מחפש בלאגנים. לפני שאתה חוסם אותי - דאג לחסום את מייקל אשבי ואני אדאג לפרסם בקומונה מסמכים רכבתיים ואחרים מקוריים שלא ישאירו מקום לשום ספק בדבר היותו שקרן בע"מ ! אמת יש רק אחת ואני חסיד האמת באופן אובססיבי. כל סיפורי האוניה שלו הם שקרים שחורים וקל להוכיח את הענין !!!! התחביב העיקרי שלי הוא לתפוס שקרנים !!! זו המומחיות שלי !!! אני לא אשקר - שילמתי לא מעט כסף לגורם פרטי כדי לקבל דו"ח מלא על האיש. זה נהוג וזה חוקי וזו זכותי המלאה לחקור על האיש ולהגיע במחקר הזה לרזולוציות הכי קטנות שניתן להעלות על הדעת. אף אחד לא מאיים עליו אך אני בהחלט אמשיך במחקר עליו ואמשיך להשקיע בכך כסף. זמן זה לא גוזל לי כי אחרים עושים את העבודה. מה אכפת לי לשלם על כך כמה שקלים טובים אם אני נהנה מזה??? האמן לי שזה שווה..... רסן אותו בבקשה והסר דאגה מליבך. אותי לא צריך לרסן. ברגע שהוא יהיה מרוסן - יהיה שקט פה מאוד ועכשיו סלח לי - אני אצל חבר ואני גוזל ממנו כבר 10 דקות על הזמן הזה. אני מזכיר לך לקרוא את המסר מצד שמאל.....יש לי עוד עשרה בסגנון דומה מעשרה גולשים מוכרים כאן בפורום...
העיסוק הכפייתי בכלום מצער ומדאיג.
אגב, אדוני צודק בכל.

davidfainshtein

Member
מנהל
וזה כבר אאוטינג.
ועל אאוטינג אני חוסם בלי להניד עפעף ולצמיתות. הסיבה היחידה שלא נחסמת עדיין היא שמייקל ביקש יפה.

וזה כבר אאוטינג.
ועל אאוטינג אני חוסם בלי להניד עפעף ולצמיתות. הסיבה היחידה שלא נחסמת עדיין היא שמייקל ביקש יפה.
אתה יכול לחסום ומיד ! זה לא אאוטינג כי
לא ניתן לדעת מי כתב לי את המסר ! שם הכותב הוסתר על-פי בקשת הכותב ולכן אין פה שום אאוטינג ! הכותב יודע שהמסר עלה לפרסום כך שאין פה שום אאוטינג אבל אתה יכול לחסום אותי בסבבה לצמיתות אם זה מה שאתה רוצה ובכיף. יש לי עוד 11 מסרים כאלה בקנה וכולם ללא יוצא מן הכלל דומים מאוד האחד לשני. אני לא מפרסם אותם כי אני מרחם על מייקל ובסה"כ אני דווקא מעריך אותו כאשר הוא רגוע... אל תתחשב בבקשה של מייקל לגביי. תעשה מה בראש שלך. מייקל לא קובע לי אם להישאר אם לאו רק שאל תשכח לחסום גם אותו לצמיתות כי הדברים שכתב לי הם זוועה והוצאת דיבה ברורה. גם לגבייהם קיבלתי היום מנה גדולה של מסרים מחמיאים לי ולא לו..... לא יעזור לאיש ממכם דבר: קומונה 1862 בה גם אתה חבר מן המנין כידוע, היתה הראשונה לפרסם תמונות של הקטרים החדשים על אדמת ישראל ודבר זה ייזכר לעד על-ידי כולם למורת רוחו של חברך. אין פה שום תחרות בין שני הפורומים ואם אתה חושב שיש תחרות, תפנה לחברך - יוזם התחרות ולא אליי. מי שהוגה פה תחרויות של ראשוניות זה בטח לא אני. אני רק מגיב בהתאם ומצליח לזכות בבכורה של הסקופים החשובים פעם אחר פעם כתגובה למילותיו.... אני הייתי זה שביקש מאחד משני המנהלים האחרים למחוק בתחילת השבוע את כל השרשור עם חלקי המסמכים המקוריים מהפורום. אני ולא אחר ! אתה יודע למה? כי חסתי על כבודו של מייקל שלך. תבדוק בעצמך ותראה שכרגיל אני צודק ! עד כאן. זמן השינה שלי מתבזבז על שטויות.

Royal Tiger

New member
ככה אתה "נותן כבוד"?

עמית בוקר טוב ושבת שלום
אני מצטרף לבקשתו של מייקל ויחד איתי אני מאמין מצטרפים יתר הגולשים, האתנחתאות הללו גורמות לנו הגולשים/הצופים להעלות חיוך רחב ואני מניח כי גם אתה מרוצה שהפורום אינו יבשושי. לדוגמא:"חוששני שלאדוני אירע שימוט... האין זאת פנינת לשון חדשה? איפה עוד היית מקבל הברקות כאלה?

euronitzan

New member
עמית בוקר טוב ושבת שלום
אני מצטרף לבקשתו של מייקל ויחד איתי אני מאמין מצטרפים יתר הגולשים, האתנחתאות הללו גורמות לנו הגולשים/הצופים להעלות חיוך רחב ואני מניח כי גם אתה מרוצה שהפורום אינו יבשושי. לדוגמא:"חוששני שלאדוני אירע שימוט... האין זאת פנינת לשון חדשה? איפה עוד היית מקבל הברקות כאלה?
מסכים. מדובר בבידור איכותי במיוחד.

מסכים. מדובר בבידור איכותי במיוחד.
ובהופעת להקת הקצב של
הקלסרים הכחולים מעל גבי סיפון האוניה ORION-STAR בניצוחו של קפטן האוניה PIGEAUD PIERRE בליווי להקת הנגנים: 731, 733 ו- 734. 732 היה נפקד באותו קונצרט כי חשש מאוד ליפול בשבי האפריקנרי. 732 חשש מהמחשבה שיועבר מעבר לגבול לידי קדאפי ובצדק רב. אמרגן הארוע היה אדון פחית קולה שמצא בתוכה את דיסקיות הטכוגראפ של האוניה שהראו את כל מסלול התזמורת מסאגונטו ועד אשדוד....משום מה ולפי קריאת הטכוגראפ הימי, לא נראתה כל עגינה של התזמורת ומכאן הוסקה מסקנה כי התזמורת ניגנה בבטחה מנמל סגונטו בספרד וללא הפסקת שירה עד שהגיעה לנמל אשדוד.....
732 אכל את הכובע על שלא בא יחד עם הפוסטה הראשונה, אך במשלוח השני הוא הגיע על הסיפון המרכזי העליון. את המשלוח השני הביאה ארצה האוניה ששמה "CYCLADES" הידועה בגודלה המבעית.... הפליגה מנמל סאגונטו בספרד ביום 09.06.1998 והגיעה לנמל אשדוד ביום 18.06.1998. גם אוניה זו לא דיווחה על שום "תחנת אמצע" באיזה נמל אפריקאי עלום שם ושתי הלהקות שמחו מאוד להיפגש......
וסתם בשביל הרקורדס: ORION-STAR הפליגה מנמל סאגונטו בספרד ביום 12.05.1998 והגיעה לנמל אשדוד ביום 18.05.1998. מעניין שלה זה לקח רק שישה ימים......וזה יכול להיות הגיוני אך ורק ללא שום עצירה בדרך והיצמדות למסלול ההפלגה כמצופה מאדם מבריק, מקצועי ואדיב - PIGEAUD PIERRE שבעקבות "הסאגה" הפך להיות חבר קרוב עם הרבה חוש הומור צרפתי טיפוסי.... שבת שלום...

amithi1

New member
ממש לא ניצן. אלה דברים פסולים, לדעתי
שאין להם בכלל מקום.

מבלי לזלזל בידע המקצועי הרחב של אביתר, השפה הירודה והאיומים המרומזים כלפי גולשים אחרים אינם ראויים כלל בפורום זה או בכל פורום כלשהו. לדעתי יש גם לא מעט גולשים שנרתעים מלכתוב בפורום ואולי אף לקרוא בו בשל השפה הירודה והמעליבה בה משתמש אביתר בחלק מהודעותיו. מה שניצן קרא בידור עבר כבר מזמן את גבולות הטעם הטוב, וטוב יעשו מנהלי הפורום עם יתחילו לצנזר הודעות אלו.

עמית בוקר טוב ושבת שלום
צבעוניות תמיד מוסיפה ענין.
אולי כבודי נשמט אך הצד השני נגרט בועדת הגריטה......שימוט אפשר להרים, קרון שנגרט ע"י חברת הגורטים שמגיעה לקישון והופכת אותו לברזל, לא ניתן להחזיר אותו להיות קרון ולכן אמור מעתה: "מייקל פחית אשבי קולה".

צבעוניות תמיד מוסיפה ענין.
אולי כבודי נשמט אך הצד השני נגרט בועדת הגריטה......שימוט אפשר להרים, קרון שנגרט ע"י חברת הגורטים שמגיעה לקישון והופכת אותו לברזל, לא ניתן להחזיר אותו להיות קרון ולכן אמור מעתה: "מייקל פחית אשבי קולה".
שאלה לד''ר הנכבד
לאן נעלם 741 הקטר המשוקם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה