זה הפורום של עפר?

esterosh

New member
זה הפורום של עפר?

יש פה מישהו בכלל? כבר יותר מחודש כמעט ולא מדברים עליו בפורום. בכל מקרה הוא השתתף בפרק ה100 של החיים זה לא הכל דווקא הוא היה חמוד חחח
והשבוע הוא גם הופיע הרבה בגיא פינס. (על היומהולדת של טלי ומסיבת הסיום של שבוע סוף.וב2 הכתבות הוא עשה ממש שטויות היה חמוד.) ויש גם כמה כתבות באינטרנט... אבל לא נראה לי שווה לשים פה בכלל.
ומשבוע הבא מתחיל ש"ח של טב"ע בהוט בידור ישראלי. וגם בפעם האלף אין על טב"ע. מה שכן אחלה תגמולים יש לדרור
וזהו,סתם שתדעו.

..

בדיוק הרגע אמא שלי סיפרה לי על הפרק של החיים זה לא הכל =] לא ראיתי אותו אתמול כי ראיתי הישרדות אבל אני אראה באינטרנט, זה נשמע ממש מצחיק וזה עוד יותר שווה כי עפר שם
ראית בגיא פינס כשראיינו את שני כהן איך הוא עמד עם הפלאפון מאחורה?
יווו איזה חמוד, הצחיק אותי
ואז שני אמרה משהו כמו "כולם מפרגנים לי פה וממש לא מנסים לגנוב לי את הפוקוס"
אני רואה שלהוט לא נמאס מטב"ע X: [כאילו שלמישהו נמאס
]

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gifאוף לא ידעתי שהוא יהיה בחיים זה לא הכל

אני מקווה שיש את זה באינטרנט, באמת כבר בקושי מדברים עליו בפורום.. אני אל מאינה ששוב שמים את טב"ע פשוט חלום שמתגשם
חח ניראה לי שאף פעם לא יימאס לי
לא ראיתי את מה שהיה בגיא פינס :\\ דרך אגב בת כמה טלי הייתה ?

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo219.gifעהעהאה טב"ע יייאאאיי D:

ווואי לא ידעתי
אני כ"כ שמחחה D: כששמו בויאודי רציתי לראות אבל פיספסתי את עשרת הפרקים הראשונים כי לא ידעתי ששמו אז כבר לא ראיתי >< ייאא אבל איזה ככייף DD: וואי מגנייב .. אני אחפש באינטרנט [על החיים זה לא הכל]
הא והוא זכה גם מקום רביעי בפנאי פלוס בגברים הרווקים הכי נחשקים
מקום ראשון אייל גולן
><

MEyTi L O

New member
איזה *** !!!

ההורים שלי החליטו לעבור מהוט ליס ועכשיו אין לי VOD לראות גיא פינס ואין לי הוט בידור ישראלי לראות טב"ע> <

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo219.gif../images/Emo2.gif

ואיי גם לי זה קרה כמעט >< התחלתי לבכות להורים שלי
כי עפר גם חתום בהוט אז אין מצב שהוא יופיע במשהו ביס .. תנסי לשכנע אותם שוב

MEyTi L O

New member
כמה שבכיתי זה לא עזר=/

זה גם שאין לי עכשיו חברים , CSI , שנות ה - 70 ( למרותש ראיתיא ת הכל העונות 5 פעמים אני מאוהבת בתוכנית )

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif לא נורא בשביל זה יש את האינטרנט XD

ואת האתר של גיא פינס וכל זה את תמיד יכולה לבדוק שם...

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif נראה לי שכולנו פה אבל לאף אחת אין כוח

להגיב XD סתם לא , אם אני נמצאת פה אני מגיבה אבל פשוט אין זמן... :/ בכל מקרה לא ראיתי את הפרק בחיים זה לא הכל כי אני , כמו אסתי, ראיתי הישרדות XD ואם אפשר לקבל קישור אני אשמח XD ולא רק שטב"ע חוזרת שידורים חוזרים, גם משחק החיים XD [באו ונודה שהוא נראה שם כאילו משהו חישמל אותו XD ]

למעלה