זה התחיל

הרמוניה

New member
ואני.....

מתגעגעת לישון-למרות ששנים היית ישנית רעה מאוד' מתגעגעת לתחושת החופש-שאף אחד לא צריך ממני כלום...... ללשבת שעה עם הקפה של הבוקר לבהות ולחלום לשיחות מענינות עם מבוגרים על נושאים שלא קשורים לילדים לאמביציות מקצועיות.... לא מתגעגעת לריק,לחור שבלב,ולשנים על שנים של טיפולים עד שאני כמעט לא זוכרת איך זה היה לפני..... הרמוניה (שנאבקת עם המחשב על מנת להגיב בשבועות האחרונים ובדרך כלל מפסידה)

catנוע

New member
גם אני...

מתגעגעת ל -
להגיע הביתה, להמרח על הספה מול הטלויזיה או עם ספר, בלי חובות, בלי שום צורך לעשות כלום.
לישון בלי לקום באמצע הלילה ועד מתי שאתעורר לבדי, בלי שום סיבה חיצונית.
ללכת אחרי העבודה להפגש עם חברות/לטייל בקניון/ללכת לסרט
לצאת מהבית בערב בספונטניות, כי לא צריך לדאוג לבייביסיטר. ובכלל, לצאת מהבית בערב בלי לדאוג קודם לבייביסיטר או לבטל כי הבייביסיטר מודיעה שלא תגיע.
לא לסדר מליוני צעצועים כל ערב. לא מתגעגעת בכלל -
ללבד של בלי ילד, בלי מישהו לאהוב בלי תנאי

נוRית

New member
ועם הגשם - הנה עוד:

אחד הדברים האהובים עלי זה להכנס למיטה עם פוך חם וגדול, ולהקשיב לגשם שבחוץ עד שנרדמים... עכשיו זה לא יוצא, גם אם "בטעות" יורד גשם בשישבת בצהרים - אני כבר לא ישנה בשעות האלה (עד שהקטנות נרדמות, אני יכולה סופסוף ךהתפנות לכל מיני דברים שאי אפשר כשהן ערות) וגם בערב זה לא תמיד מצליח, בעיקר כי הקטנה מתעוררת מתי שבא לה... וחוצמזה - אני בלי הפוך (כי הרדיאטור פועל
)....

אורora

New member
ובאותו ההקשר

אני אוהבת כל כך להתעורר בשבת בבוקר, לקול המבול והרוחות ולשכב מתחת לפוך עם ספר מבלי לזוז. אוף איך אני מתגעגעת לזה.

דש1דש

New member
עם ספר טוב..... הוי הימים הרחוקים

ההם.... ושלא יההי ב-5 בבוקר - כי שבת אפשר לקום מוקדם יותר

lollla

New member
אני מתגעגעת - ללהיראות טוב, חתיכה

ולהיחשב בחורה שווה........... היום אני מרגישה כבר אישה!!!!! ויחידנית (שלא נראית משהו
) אבל לא ממורמרת בכלל מה עוד? מתגעגעת לטיולים ארוכים יחסית לחו"ל פעם פעמיים בשנה - ליעדים רחוקים ואקזוטיים.... לא דר ךהעבודה -אף פעם לא שלחו אותי, או שלמו לי
לא מתגעגעת - לכל השאר - בדידות, מצבי רוח, התעסקות מרובה בעצמי, פיזית מנטלית ורגשית, אי שקט, בעיות שינה ובעיקר - נתינת מקום ראשון למין החזק, לקשר, אף פעם לא הייתי טיפוס שהעבודה היתה מקום ראשון עבודה היתה אצלי תמיד אמצעי לחיות ולמזלי - אני גם מאדדדדדדדדדדדד נהנית מהאמצעי הזה - ומהחופשות גם

למעלה