זה יכול לקרות אצלינו?!

נתקלתי במקרה הפוך :) ויצא לי לשמוע תלונות של

חברים שלמדו ברידמן כשאין להם גרוש על התחת. אבל לא שמעתי על קשיים אמיתיים בהקשר של לימודי תלת או אנימציה. אני כן יכול לאמר לך שיש מכללות פרטיות לגרפיקה שסוג הסטודנטים שלומדים שם מתחלק בדיוק לשניים, אלה שאבא שלהם מספיק עשיר לשלם את שכר הלימוד ואז הכל מגיע להם והם לא מרגישים צורך ללמוד, ואלה שקורעים את התחת על כל שקל וכשמגיעים ללמוד הם כל כך עייפים שהם לא ממש מצליחים ללמוד.

galrt

New member
זה מאד פשוט

כל מוסד לימודים פרטי בארהב לוקח כזה סכום מינימום. ורק 50% מקבלים עבודה בתחום שם בסוף. גם אני "זרקתי" כזה סכום ואני לא עובד שם מסיבות אחרות.. יש כמה חברים שלמדו איתי ועכשיו הם משלמים את ההלוואות חזרה ולא עובדים בתחום. זה הכל תלוי בכמה אתה משקיע בזמן הלימודים על תיק עבודות ומתעלם מהשטויות שהבית ספר אומר לך שתעשה שעורי בית ושזה יספיק לקבל עבודה. הבעיה שהתחום מוצף ומי שלא יודע את התחום מלפני הלימודים או שלא נהיה מספיק טוב בזמן הלימודים. לא ימצא עבודה אלא אם כן תהיהי לו פרוטקציה(שזה קורה הרבה) וגם אז תהיה לו בעיה. אני מכיר כמה שבגלל קשרים ובלי תיק עבודות כמעט התקבלו ל RHYTHM & HUES כתאורנים. ואז נזרקו אחרי שלושה חודשים כשנגמר הפרוייקט. חלקם מצאו עבודה השאר לא. לכן כל תואר או קורס ברמה העקרונית לא שווה את הכסף כי זה המון המון כסף לסיכוי לא גבוה שתמצא עבודה, אלא אם כן יש כשרון והרבה רצון וזיעה לבנות תיק חזק + הרבה מזל. לא להבין לא נכון, יש לי גם חברים שלמדו איתי שם שעובדים בכל החברות כולל פיקסר סוני בליזארד ILM וכו.. זה קורה אבל לא לכולם, רק לחלק.

למעלה