זה לא ממש נוגע ללב?

QueenOfMagic

New member
היי חמודה..

אין לי שמץ של מושג מה גילך..אבל אם לידה אינה בשבילך ולעבור את כל התהליכים האילו מוצו את יכולה לאמץ. להיות ילד יחיד זה קשה, כי כשההורים כבר לא בין החיים אותו ילד שהבאת מרגיש איפשהו אבוד ואין לו עם מי לחלוק את הכאב. כמובן שאני לא יכולה לנבא את העתיד..אבל את מוזמנת להשתתף פה

ב ה י ר

New member
הריון זה החלק הכי כיפי...

אין לי בעיה לעבור עוד הריון ולידה זה שטויות לעומת הגידול אח"כ. זכור לי שבועיים אחריי הלידה ביקרת בבית החולים חברה שילדה באתי עם הסל קל ובתוכו ילדתי, אני זוכרת שהשומר בכניסה ליולדות בדק לי את התיק ובדרך שאלתי אותו:" איפה מחזירים...?"
לאמץ זה דבר יפה מעריצה את כל מי שמאמץ מתוך בחירה... לי קשה לחשוב על גידול ילד שלא שלי.

habubnik

New member
הכרתי מישהי במצבך

לצערי היא לא הייתה "חכמה" מספיק, והיא כן הביאה עוד ילדה לעולם (היא שמעה יותר מדי "ילד לא יכול לגדול לבד..." ומשפטים דומים לאלה). התוצאות לא היו חיוביות, לא בשבילה ועל אחת כמה וכמה בשביל הילדים. ייתכן שבעתיד תרגישי מוכנה לזה - ואז להביא עוד ילד יהיה בשבילך מתנה. אבל להביא ילד למען המטרה שלביתך יהיה אח או אחות - תאמיני לי שזו לא טובה לאף אחד. גם לא לילדה. המתנה הכי טובה שאת יכולה לתת לילדה שלך - זו אמא מאושרת.

girl111

New member
אולי...

תחכי קצת עם הילד השני אם היה לך מאד קשה, ותביאי ילד לעולם כשהילדה תהיה גדולה מספיק ותוכל לעזור לך. אחותי ילדה את הילדה הראשונה שלה לפני 22 שנה, והיא הייתה ילדה קלה, לא עשתה בעיות מיוחדות, אבל אחותי די עצלנית(
) כשהילדה הייתה בת 7 היא ילדה את הילד השני (שגם כן לא היה בעייתי, היה די שקט כמובן שפה ושם הוא בכה אבל אפילו אני , שאני לא מתה על ילדים אהבתי אותו, כי הוא היה מאד משעשע) והפואנטה כאן שהבת שלה מגיל צעיר מאד (ושוב לא כל הילדים ככה) טיפלה בבן(ואחרי שנה היא הביאה עוד בן אז בכלל).. הבת הגדולה שלה טיפלה ב2 הילדים כל הזמן( טוב גם אני עזרתי כי בזמנו הייתי בת 14 ובחופש תמיד שמרתי עליהם) והיא עשתה כל, חיתלה, שמרה, וחינכה וזאת על אף גילה הצעיר. היא גם תמיד ניקתה את הבית.. וזה לא זה שהיא הייתה מסכנה. עד שנולד הבן השני היא הייתה מאד מאד מאד מפונקת, ממש אובר מפונקת, אבל כשהילד השני הגיעה היא מאד השתנתה. ותמיד היא קיבלה תגמולים על זה שהיא מטפלת בילדים ואף אחד לא סבל

לא חייבים להביא עוד ילד

היי בהיר, אמרת דברים מאד יפים וחכמים, ואני מעריכה אותך מאד. בקשר לילדה שלך, לא בטוח שהיא תסבול מאד מחוסר אחים ואחיות. יש ילדים שמעדיפים להיות יחידים, וגם ילדים שגדלו כילדים יחידים הופכים לאנשים נהדרים (לא תמיד, כמובן, אבל זה לא קשור להיותם יחידים). שני ההורים של בן זוגי הם ילדים יחידים, והם אנשים מקסימים. אני אולי שוברת כאן סטיגמה אבל אני אוהבת את חמותי! שורה תחתונה: עשי מה שמתאים לך. לא כל דבר שמתאים לכולם מתאים גם לך (אני למדתי זאת בדרך הקשה). וגם הבת שלך תגדל להיות אדם נפלא ומאושר בין אם יהיו לה אחים ואחיות ובין אם לא. זה תלוי בעיקר בדרך שבה תגדלי אותה ולא בשאלה כמה אחים יהיו לה.

ב ה י ר

New member
תודה על התגובות../images/Emo24.gif

יכול להיות שזו סתם תקופה וזה יעבור שהילדה תגדל קצת ותהיה עצמאית יותר. אין לי ספק שאני רוצה עוד ילד וכן יותר בשבילה מאשר בשבילי. ניראה לי מפחיד להיות לבד בעולם בלי אחים ...

girl111

New member
אני חושבת שאיפה שהוא אנחנו נתפסות

בעיניהן למשהו לא נורמאלי. הן חושבות שאם הן יסבירו לנו, וינסו לשכנע זה יעבור לנו. אל דאגה, הן יתאשו מתישהו
ובאמת, אני מעריכה אותן, כי סכ"ה יש להן כוונה טובה

למעלה