זה לא קשור להיקאגו אבל הייתי חייבת לשתף אתכן

Mor L

New member
זה לא קשור להיקאגו אבל הייתי חייבת לשתף אתכן

חלמתי לילה את אחד החלומות המוזרים ביותר שהיו לי! אני נמצאת במחנה לילה כמו של הצופים ופוגשת את הנסיכה טומויו מטסובאסה כרוניקל והחלום מתנהל ביפנית ואני כאילו מבינה מה מדברים ופתאום את מי אני רואה אם לא נאראקו מאינויאשה - ואני מתאהבת בו! איכססססססס ואני רוצה להגיד לו את זה לפני שהוא משמיד את כל המחנה אבל אני לא יודעת איך אומרים ביפנית "אני אוהבת אותך" - כל מה שאני יודעת זה watashida skite או watashiwa daiski ואין לי מושג אם ככה אומרים את זה באמת אז יצא שלפני שהספקתי לשאול את הנסיכה טומויו איך להגיד לו, כי נאראקו דיבר רק יפנית השעון המעורר מעיר אותי ואני לא מספיקה להגיד ל את זה! אאאאאאאאאאאאא מה קורה לי??? למה בחלום נאראקו פתאום נראה מושך בעיניי?!? מקווה שלא נבהלתן יותר מדיי

Mor L

New member
זה לא רק זה שהוא מושך

ברור שצייר אותו נאה באינויאשה מה שאני מתכוונת זה שממש אבל ממש התאהבתי בו והרגשתי שיש בו יותר ממה שנראה לעין הוא נראה קורן פתאום וכמעט זוהר והרגשתי שאני לא יכולה להמשיך רגע נוסף בחיים בלי שאני אגיד לו שאני אוהבת אותו אמא'לה!

Mor L

New member
חחח אין לך מושג עד כמה...

תראו מה יש לי ^^ (כבר הראיתי אותם פה מזמן אבל בא לי להשוויץ שוב ^_^)

N o R i K o

New member
One True Pairing~ ../images/Emo142.gif

זוג יחיד אמיתי ס.ס כלומר, הזוג האחד והיחיד שלך שאת מאמינה בלב שלם שהם צריכים להיות ביחד. [אינוקאגו%$&$%#@!@#@!$@^ רונמיוניR$&$#%$!@#^]

TaIu

New member
זה בסדר

אני חלמתי שאני ז'אן מקאמיקאזה קאיטו ז'אן ושאני הולכת לקולנוע ויש סרט על טיבאלט מרומג'ולי. [וזה היה השבוע, ויום אחרי יום. ;;]

למעלה