זה מרגיז

hirshfe

New member
זה מרגיז

נפגשנו היום עם דודה שלה. וכמובן מייד קיבלנו טיפים על אייך לגדל (אבל לא זה המרגיז) למה כל הסברים מופנים אך ורק לאישתי, במיוחד שהדודה יודעת שאני זה שנשאר בבית עם הילד (אני עובד כרגע מהבית)

schlomitsmile

Member
מנהל
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif ובכ"ז אני מבינה את העיצבון...הוא מעיד על חוסר הכרה בעבודה שאתה עושה עם הילד. מה לעשות, יש אנשים שיש להם תבניות קשות בראש, וקשה להם להגמיש אותן. זה מזכיר לי את התחושה שהיתה לי בתחילת דרכי כאמא במשרה מלאה, כשאנשים היו אומרים לי:"אה, אז את לא עובדת"? ../images/Emo46.gif מאז עברו מספיק שנים, והפסקתי להעניש את עצמי על המוגבלות שלהם. אני יכולה להציע לך, מנסיוני, לנסות להתייחס בהומור או בחמלה לאותם אנשים.

hirshfe

New member
ממ

תמיד יש עצות טובות אבל זה לא רק היא לפמעים אני מקבל את הייחס מהחברה שאנחנו שם לקישוט היו לי כבר אנשים שהתפלאו שאני מחתל אותו אחרים שאני רוחץ אותו והיהו גם כאלה שאמרו מה אתה נשאר איתו לבד? אתה יוצא איתו לטיול? אתמול היה פשוט המקרה האחרון והפעם ממשיהו שחשוב

מחשבות

New member
גם אני המטפל הראשי בבנות שלי ואני

פשוט נותן באנשים מבט חורך מס' 8, כאב 12 והם מצטערים שנולדו.

schlomitsmile

Member
מנהל
../images/Emo5.gifאמא'לה!! זו השיטה הגברית? אני דיברתי על הומור ו/או חמלה, ואתה מציע עינויים סיניים... האמת? מה שעובד, עובד...../images/Emo45.gif אני נשארת עם הומור וחמלה.

למעלה