זה רק אני או שהעונה הזו חלשה?

זה רק אני או שהעונה הזו חלשה?

אני לא אוהב לקבוע מראש אבל זה רק אני או שהעונה הזו חלשה? אני מתקשה להתעמק ואולי אחרי כריס ואדם של שנה שעברה, קשה למצוא את עצמך "טובע" בעונה הזו. ואולי זה בגלל חילוף השופטות והעובדה שסיימון קאוול נראה עייף וכבר חושב על הפרישה הצפויה שלו? בקיצור, אשמח לראות שאני לא היחידי, ושזו באמת עונה שקפצה מעל הפופיק של עצמה.

מה העניין? זה הדרך שלך לסלק אותי מהפורום?

לא מצאתי חיבור לעונה, זה פעם ראשונה שאני רושם על זה משהו, לא מבין מה לא בסדר?

Mikey Weiss

New member
זה דווקא עונה על השאלה ששאלת, שלא, זה לא

רק אתה. בגלל שכולם אומרים את זה, לליאן כבר נמאס לשמוע. לה יש פייבוריטים והיא מרוצה. :)

lorenzo35

New member
רובין כל הכבוד! כתבת מה שרבים חושבים אבל....

אף אחד לא העז לומר -לרשום . אני ניסיתי ...

LeAnnDylan

Well-known member
לא מנסה לסלק אותך ולא כלום

מצטערת שזה יצא ככה פשוט התחיל קצת לתסכל שכל יום יש הודעה חדשה באותו סגנון כמו שלך. אני חושבת שמוקדם מידי לשפוט את העונה ככלל. לדעתי העונה מצוינת ויש בה המון כישרונות. חבל לי שאתה לא חושב כמוני ולא יכול להנות מהעונה כפי שאני נהנת ממנה. אני באמת מקווה שבהמשך היא תשתפר עבורך ותוכל למצוא לך פייבוריט שיהיה שווה את הצפיה

Mikey Weiss

New member
אני יכולה להגיד לך שאני

הפסקתי לצפות בעונה שעברה בערך באמצע כי היא ממש שעממה אותי, אז זה ממש לא בגלל שזה פוסט קריס/אדם. זה אפילו לא בגלל השופטים כי זה אף פעם לא היה מה שעניין אותי, אבל בינתיים כזמרים והרכב אנשים זו עונה שמנסה בכוח להזיז את עצמה קדימה. מה שכן, זו באמת עונה שיש בה המון אנשים עם מעט מאד נסיון אז הם אולי צריכים עוד כמה שבועות של הופעות חיות כדי באמת להתחבר לזה, אני לא יודעת.

lorenzo35

New member
אני יכול להגיד לך ..מיקי וייס שאת הבן-אדם ...

הראשון בכל היקום , שכותב את זה ...ותאמיני לי אני נמצא על קו אמריקה ישראל -קנדה בתדירות גבוהה מאוד , מקשקש עם אמריקאים על אמריקן איידול בכל מקום , בתי-קפה . מוסדות ציבוריים , ברים , איזורי נופש , כולל אפילו תיירים מאירופה[כמו הולנדים ,דנים , נורווגים ,בריטים ] שחובבים את התכנית . כולם אבל כולם !!! מכריזים כי אמריקן -איידול עונה 8 היא המרתקת ביותר שהיתה אי פעם , גם השופטים הכריזו זאת בכל תכנית בידור שאירחה אותם . לא נעים ..."להגיד " לך אבל יש תבנית מסויימת בהכרזה שלך כי השתעממת והפסקת לצפות "באמצע" . ולצערי הרב עליתי על זה ...ואת יודעת למה אני מתכוון ..[.ו..לאלא שלא] לכולם נפלה התובנה כי אדם למברט בהופעות הירואיות השכיח , מחק , העלים , גימד, צימק, כל תזכורת ל"מתמודד " שאת ועוד 2 מהפורום פיתחתם סימפטייה . עמוק בתוכך את יודעת שזה נכון ....אבל למה קשה לך לקבל את זה .

XoLilMissLolaoX

New member
אחרי אדם הכל חלש...בעונה הזאת לא ימצאו בחיים

מישהוא יותר טוב ממנו...או מהבנות יותר מיוחדת מאליסון
אני מחכה להפתעה שהעונה לא תגיע
יש טובים אבל לא מגיעים לרמה כזו....

LeAnnDylan

Well-known member
הכל ענין של השקפה

אני עדין חושבת שלא נמצא תחליף הולם לקלי קלרקסון בכל השנים האלה, זה לא גורם לי להנות פחות מכל עונה חדשה.

LeAnnDylan

Well-known member
בכריס אני מניחה שהתכוונת לדוטרי, כן?

אם כן אז איך הייתה לך עונה 7? לא נהנת ממנה? ואם התכוונת לאלן (קשה לי להאמין שהתכוונת לריצ'רדסון
) אז אני מניחה שבאמת קשה יותר להתחבר לעונה חדשה אחרי שני פייבוריטים בעונה קודמת אבל אני בטוחה שעם ראש פתוח, בהמשך הדרך צפויות לך הפתעות

XoLilMissLolaoX

New member
צודקת../images/Emo13.gif אבל הכוונה שלי הייתה שכבר

אין מישהו שאת יכולה להגיד עליו WOW משהו שאף פעם לא ראו... בגלל זה זה טיפה מוריד אבל אני עדיין נהנת ועדיין אוהבת מאוד לראות ומצפה להמשך

LeAnnDylan

Well-known member
זה תלוי איזה וואו

בעיניי הוואו היחיד מצד אדם היה הוואו הווקאלי. שזה לא תמיד היה בראש מעייני, לדעתי הופעה טובה לא חייבת לכלול בתוכה מנעד קולי רחב כמו של אדם בגלל זה, לצורך הענין, קריס ואליסון היו בשבילו יותר וואו מאדם. אם הוואו היה מאדם בתור פרפורמר אז מסכימה שהוא היה נהדר אבל הוא לא יחיד במינו, אני נהנית מאוד מהופעות של עוד אנשים על בימת איידול גם אם הם לא לובשים חליפות עור וקורעים את הבמה. אני לא חושבת שתוכנית אמורה להביא לנו כל שנה מישהו שיתעלה על הפייבוריטים הקודמים אלא מקבץ חדש של אנשים מגוונים שיוכלו לזכות בקטגורית "וואו" חדשה משלהם.

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך על השורות האחרונות

אני מניחה שכל אחד מחפש באיידול משהו אחר אבל אני אישית לא רוצה למצוא כריס דוהטרי חדש או אדם חדש או קלי קלרקסון חדשה וכן הלאה. בכל שנה אני מחפשת מישהו שיעשה משהו אחר. אהבתי את אדם כי לדעתי הוא היה וואו ברמה אחרת לגמרי אבל אם השנה היה מגיע מישהו בסגנון שלו, סביר להניח שהייתי משווה אותו תמיד לאדם. השנה יש אחלה מקבץ של אנשים מגוונים ומעניין אותי לראות מה יצמח מהם, מי יתפתח עם התוכנית, מי יגדל וישתפר וכו'.

lorenzo35

New member
קלי מי ? מעולם לא ראיתי -שמעתי-הכרתי שיר ...

שלה ....ובבקשה ממך אל תתרגמי את ההודעה הזאת כ"העלבה " כמו שאת רגילה בדרך-כלל לעשות ...כי יש גם גם חובבי אמריקן איידול כמוני שגרים בישראל , רואים טלוויזיה -שומעים רדיו קוראים עיתונים ולא נתקלים בשם שהזכרת ..

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif ואתה מגדיר את עצמך כצופה איידול

כ"כ גדול? שיושב בברים,מסעדות,בתי קפה וקשקש עם הולנדים,ישראלים,בריטים ואפילו הונגרים שבדים ונורבגים על אמריקן איידול ועל ההילול האדיר לאדם למברט...מעניין...

למעלה