"זה שיר פרידה...."

ברודי

New member
"זה שיר פרידה...."../images/Emo7.gif

ח'ברה, אני לא מאמינה שאני רושמת את זה אבל בצער רב וביגון קודר אני נאלצת להודיע על סגירת הפורום
אני יודעת שזה קשה ומבאס אבל הפורום לא היה מי יודע מה פעיל לאחרונה, ניסינו כל מיני דברים ולא הלך... אז, כנראה שהגיע זמן לסגור את הבאסטה. רק נאמר תווודה, לכל הגולשים המדהימים שניסו ביחד איתי והתאמצו לעשות הכול בשביל להחיות כאן עניינים. אתם מדהימים
המשך חיים טובים ואני מקווה שנזכה עוד להיפגש פה ושם בפורומים של תפוז

וואי לא!!

למה לסגור את הפורום? אפשר לגרום שהפורום יהיה יותר פעיל, לחשוב על משהו שיפעיל אותו אבל רק לא לסגור את הפורום...

סגירת הפורום

עקב מיעוט פעילות בפורום, הוא ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים מקרב לב לברודי על ניהול מסור, איכפתי ומושקע במהלך השנים, ומאחלים לה בהצלחה רבה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל.

כןן גם אני...

אין משו שאפשר לעשות שלא ייסגר הפורום?? בכל אופןן אם בכל זאת סוגרים את הפורופ שכל אחד ישים פה את המסנג'ר שלו או את האייסיקיו או משו שיהיה אפשר טיפה אולי לשמור על קשר בכל אופן האייסי שלי זה 241188337

כן צריך לעשות משהו...

צריך לעשות משהו שלא יסגרו. מה אם נעשה כל יום או שבוע שרשור של משהו, אולי כל שבוע על פרק אחר של מלאך שחור, ושכל אחד יוסיף תמונות מהפרק או מה הוא חושב או קטעים מתורגמים לעברית או משהו... אם נעשה את זה אז הפורום אולי לא יסגר....

Nitzan122

New member
../images/Emo7.gif אני לא מאמינה...

הפורום שהביא אותי לתפוז והיחידי שנשארתי בו (יחסית) פעילה...
אתגעגע לכולכם
מי שרוצה לשמור על קשר: [email protected] 304362921 ותודה ברודי על הניהול והנסיון להחיות את הפורום כמה זמן שהיה אפשר

ברודי אין מצב שתשכנעי אותם

לא לסגור את הפורום?? תגידי שניהיה יותר פעילים וזה.. העלו פה באמת רעיון יפה על זה שכל פעם נעשה על פרק אחר וזה.. דברי איתםםםם

ברודי

New member
וואי אני באמת לא יודעת מה להגיד...

אני ממש ממש מצטערת, באמת אני גם לא רציתי שזה יקרה, וניסינו כמה שיכולנו אני יודעת אבל זאת בעצם הבעיה. שפורום לא אמורים לנסות כ"כ חזק בשביל להחיות, זה אמור לבוא לו בטבעיות... אנחנו ממש קצת אנשים וזה לא מספיק בשביל פורום. לא משנה כמה נשקיע בחיים לא יהיה מפוצץ כאן באנשים וזה לא הוגן כלפיכם וגם מתסכל שתשקיעו ותשקיעו ולא יראו תוצאות.. הפורום הוא כבר לא מלאך שחור, הסידרה מתה (לצערי הרב) וגם אם נעשה כל פעם על פרק אחר זה יחזיק מעמד 44 ימים. וג'סיקה... הו וול.. אני מאמינה שאי שם יש לה קהל מעריצים אדוק אבל גם אם איכשהו נצליח למשוך אותו, הפורום לא ישאר כמו שהוא עכשיו. לא רוצה לבאס אתכם ככה אני יודעת שזה לא הוגן אבל ניסינו כ"כ הרבה פעמים ואולי באמת אין כבר מה לעשות. אני במסרים למי שרוצה לדבר איתי, אני אשמח וזה הרבה יותר מהיר מאימייל (תפוז הדף בית).. ערב טוב

Nitzan122

New member
האמת שגם אני בדיוק

חשבתי על זה... מישהו יודע איך לפתוח קומונה?

למעלה