זה שיר פרידה

אורora

New member
זה שיר פרידה

פרידה שלי ושל דשדש מניהול הפורום.
במובן מסוים פרידה שלנו כקבוצה שהולכת יחד בפורום הזה שנים רבות.

כבר עשור שאנחנו צמודים, בפורום זה או אחר ובאין סוף קומונות.
בתפוז הכרנו, קיבלנו פלטפורמה שאיפשרה תמיכה כל כך חשובה בתקופות דרמטיות בחיים.
בתפוז רכשנו כל כך הרבה חברות, משפחה לכל דבר ועניין

אבל עברו השנים, רבות מאיתנו זלגו החוצה , הפלטפורמה כבר לא התאימה להן.
הפומביות לא איפשרה לדבר על המהות בחיים ( מה לעשות הזהות שלנו אינה בדיוק סוד והילדים הולכים וגדלים ורובם קוראים כאן גם הם ) ונישארנו רק עם הנושאים השטחיים והפחות מעניינים.
וזה הלך ונהיה פחות מעניין ופחות מושך.
אז אנחנו ממשיכות הלאה, אנחנו נישארות יחד גם בחיים וגם בוירטואליה רק במקום פרטי יותר כמו שמחייב גיל הילדים.
תודה לתפוז על הבית שהיה לנו יותר מעשור.

ברמה האישית אנחנו חושבות שאוכלוסיית היחידניות ההולכת וגדלה בהחלט מצדיקה הפרדה בין הפורומים כזה שדן במשפחה וכזה שדן בהתלבטות ובתהליך...אם הפורום הזה יתחדש תחת ניהול אחר במתכונת שונה אנחנו נישמח לקחת חלק בו

אורORA ודש1דש

דש1דש

New member
כמובן שמצטרפת לכתוב

היה טוב וחשוב שהיה.
בטוחה שעוד נתראה - אם בחיים האמיתיים, ואם כאן תחת שרביט חדש.

נוRית

New member
תודה לשתיכן ותודה לתפוז

רק תיקון קטנטן - כבר עשור וחצי, בערך....
&nbsp
אכן - מאוד קשה לכתוב כשכל הזמן מנסים לטשטש פרטים, כדי לא לפגוע בדור העתיד שגדל וקורא ומתעניין במעשי האמהות...
אבל אני כן מסכימה עם כך שלדעתי יש צורך במקום לשיחה על ההתמודדות כמשפחה חד הורית, עם התלבטויות הקשורות להיותנו אמהות יחידניות שמתמודדות לבד עם גידול ילדים,
והייתי שמחה לראות את הפורום הזה ממשיך לפעום.
מבחינתי, אשמח להגיע לפה, לתמוך, ליעץ, לעודד, להשתתף, לשתף....
&nbsp
אני, את דרכי לעבר האמהות היחידנית התחלתי במקום אחר (רווקה פלוס זה היה נקרא???)
אבל מרגע ששם זה נסגר, וגיליתי את תפוז, אני פה..
פורום היחידניות, על שמותיו וגלגוליו השונים פה בתפוז היה הבית הוירטואלי שלי.
החברויות שהתפתחו פה הן כבר לכל החיים, אני מאמינה. אולי לא של כולם עם כולם, אבל של חלק פה וחלק שם, וקצת ביחד וקצת לחוד....
&nbsp
ותודה גם לתפוז, שאיפשרו (אני חושבת שבלי הפורום, עדיין הייתי מנסה לתזמן ביוצים עם הרופא השרלטן שהיה לי...)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Tin Tinn

New member
עצוב אבל מובן

בתור אחת ש"זלגה" החוצה, מבינה לגמרי את שנאמר.
פורום כל כך פומבי לא באמת מאפשר כתיבה כנה על ההתלבטויות, שיתוף מלא בחוויות ותובנות... כבר לפני כמה זמן התחלתי לחשוב על מה אני משתפת ומה כבר אי אפשר, רוצה לכבד את פרטיותי ופרטיותה של טינק ובפורמט הנוכחי זה לא באמת מתאפשר...
כך או כך, אני צמודה לתפוז כבר 9 ומשהו שנים (וואו, איך שהזמן טס...)
חיפשתי קבוצה של נשים שבחרו כמוני בהורות יחידנית ולא יכולתי למצוא קבוצה מוצלחת יותר - אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות ראשית לתפוז שאפשרו לי את הפלטפורמה, שנית למנהלות הפורומים (הקודם והנוכחי) על העשייה שלעיתים נראית כמובנת מאיליה, אבל בכלל לא כזו ומוערכת מאד ושלישית למשתתפות הפורום שעם חלקן תקשרתי וירטואלית בלבד וחלקן הפכו לי לחברות גם בחיים האמיתיים
ולפורום המדהים שהיה לי בית שני תקופה מאד ארוכה. תודה על שנים של תמיכה, ייעוץ ושיתוף

אודיה3

New member
חבל

דווקא חשבתי שתהיו כאן לנצח

רק תהיה, אתן חושבות שבוירטואליה, באשר היא, יש פרטיות?
איפה בפייסבוק?
לדעתי, אפילו בקבוצות סגורות אין, זה רק נראה שיש.
אישית לא אוהבת את הפלטפורמה של הפייס היא שטוחה ומשעממת...
תודה לשתיכן על שנים של השקעה בניהול, בשיתופים ובעזרה לחדשות.
אני אשמח שהפורום ימשיך לפעול, מקווה שמישהי תרים את הכפפה.

פרישת מנהלות הפורום

&nbsp
אנו מודים ל דש1דש ו אורora על תקופת ניהול בפורום ומאחלים להן הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
&nbsp
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

&nbsp

בעיקר קראתי פה

לא חושבת שכתבתי, בכל מקרה תודה.
לדעתי מההתחלה לא הבנתי מה ההבדל בין הפורומים, אבל אולי הגעתי כבר בזמן שהוא דעך. בכל מקרה להתלבטות בתהליך יש את הקומונה, שהיא ה-מקום עם הכי הרבה מידע עדכני, ובדכ חדשות מתלבטות מיד מקבלות תגובה לפנות לקומונה. והפורום- לכל השאר

למעלה