זוגיות במשבר מתמשך

מצב
הנושא נעול.

YoniS007

New member
לדעתי הבעייה הגדולה שלך שהציפיות שלך מהקשר לא מציאותיות

ראשית, עניין הזיקוקים בזוגיות מחזיק זמן קצר בלבד. שנית, לא כולם נראים כמו כוכבי קולנוע ודוגמניות. האם את נראית כמו דוגמנית של ויקטוריה סיקרטס? אנשים גם מזדקנים ולרוב זה לא עושה טוב למראה. האם את נראית כמו לפני 10 שנים? שלישית, יחס גורר יחס. אל תצפי ממנו לחום, אהבה ומילה טובה כשאת גם לא נותנת לו את זה. תוסיפי שלגברים המחסור במין הרבה פעמים יותר קשה מלנשים ומוביל להרבה תסכול.

תחליטי מה את רוצה. כמובן שאת יכולה לחתוך מהקשר, אבל אם הציפיות שלך לא מציאותיות, תפלי על אותם נושאים גם בקשר הבא.

תאמין או לא

תתפלא אבל במקרה שלנו החשק המיני שלי הרבה יותר גדול מהחשק המיני שלו ומי שמתוסכלת מינית רוב הזמן זאת אני.
אין ספק שאני לא דוגמנית של ויקטוריה סיקרט אבל אני בהחלט יכולה להגיד לך שלבעלי על פניו יש את כל הנתונים של חתיך אש: שומר על תזונה נכונה ועל ספורט באופן קבוע,פנים יפות,עיניים כחולות הבעיה היא שהוא מאוד מזניח את עצמו ולא מטופח וכמו שאי אפשר לדבר איתו על שום דבר כי הוא מהטיפוסים שתמיד יודעים הכי טוב ותמיד צודקים אז גם במקרה הזה אין על מה לדבר.
תאמין או לא תאמין יש נשים עם חשק מיני מאוד בריא שלא זוכות לממש

את אומרת שהוא שומר על תזונה, ספורט קבוע ומאוד מזניח את עצמו

באותו משפט.
זה לא כל כך מסתדר.
אז מה זה נקרא אצלך שהוא מאוד מזניח את עצמו ? שהוא לא עושה הסרת שיער בליזר והשתלת שער בראש?

alongrin

New member
כנראה ש...

לא מתלבש או מסתפר לטעמה.
מעדיף ללכת זרוק...:)
יש נשים שדווקא נמשכות למראה ההיפסטרי הזה, כנראה שהיא לא.

זוגות נשואים עושים את רוב הפעילות המינית שלהם בבית

ובבית ממילא לובשים בגדי בית , שגם הם אמורים לרדת.

לגבי תספורת, בהתחשב בעובדה שהוא קרח קצת יהיה לו קשה להסתפר לטעמה

alongrin

New member
אתה לא צריך לשכנע אותי

הבחורה סימנה אותו עוד מההתחלה בתור "יעד לחיסול" עכשיו היא מנסה לבנות את ה-BUSINESS CASE לצורל העניין.
הרבה אהבה ומשיכה לא היו שם מלכתחילה...כל השאר זה סתם בירבורי שכל.

סיגלית 2014

New member
מנהל
סליחה, מה זה משנה?

מה זה משנה שיש לו נתונים להיות חתיך אש?
טוב לך איתו? מדבריך לא.
ואם היה שרירי וחתיך על בעיניך שלא ניתן לעמוד בפניו, אבל היחס שלו אליך נוראי ורע לך איתו, אז מה שווה המראה החיצוני?

אם היה לך מדהים איתו, הוא היה מבין ואכפתי ומחבק ומראה אהבה בלי סוף... אז לא היית נמשכת אליו, למרות השערות בגוף והקרחת על הראש? היית מגיעה לכאן ומפרסמת את שאלותיך?

A לוןA

New member
הילדים מעל הכל

והשאלה איך הם חווים את המצב, ומה יהיה יותר טוב עבורם, לא עבורך.
כברירת מחדל אוטופית, עדיף שיגדלו בבית עם אבא ואמא אוהבים ומפרגנים.

זה, כנראה , כבר לא יקרה אצלכם.

עכשיו רק נשאר לחשוב- איך עושים שיהיה להם הכי טוב- האם טיפול זוגי שיאפשר לכם לחיות יחד כיחידה משפחתית מלוכדת עד שהילדים יגיעו לגיל בגרות, או (אם הנ"ל בלתי אפשרי) - לשקול מה יהיה עדיף עבורם- המצב הנוכחי (שנשמע רע) או גירושין.

זה שבעלך אמא מופלא לילדים אלו בהחלט נקודות לזכותו.

אני מרגישה שיש את אלו שלא תתגרשנה לעולם, צריך שופל, סכנת

חיים לילדים כדי להוציא אותם ממערכת היחסים עם הבעל.
ויש כאלה שמתגרשות בקלילות למרות מצב כלכלי ולמרות אהבה ולמרות הרבה דברים. אני מדברת בנקבה אבל זה נכון גם לזכרים.
כניראה שאת מהסוג הראשון ושום מצב כלכלי לא יהיה מספיק טוב בשביל לצאת לחופשי כי תמיד יש מה לעשות עם עוד כסף שנכנס לחשבון. שלא לדבר על לרפד את הפנסיה ואת החסכונות לאוניברסיטה ואת הטיול הבא לחו"ל.
אני מציעה לך לשבת עם עצמך ולהבין אם את מהסוג שלא מתגרשת לעולם ואז לחשוב איך להטיב את המצב. איך לעזוב את הויכוחים והעלונות מאחוריכם ולעבוד יחד. זה אפשרי לגמרי להגיע לאיזה מצב של הורות משותפת ואיזשהו הסדר לחיים משותפים נעימים וסבירים. אני חושבת שאחד ממכם צריך להיות "המבוגר המוביל" שיעצור את המריבות כשהן מתחילות ואולי אפילו צריך מטפל, מישהו עם הרבה אינטליגנציה רגשית שילווה את התהליך. שווה לך לנסות.

Shiriishere

New member
תגובה

את מתארת כאן מצב מתסכל, אך ההחלטה שלך לפנות לעזרה והאופן שבו תיארת את הקשיים מלמד על אומץ ועל מוטיבציה לשינוי. את הנעשה אין להשיב, אך אין זה אומר שלא ניתן לשנות את המצב / לשנות את המחשבות שלך לגביו. את מעלה כאן מספר נקודות ששווה לחשוב עליהן, כמו: למה לא תסתדרי מבחינה כלכלית? מה עומד בדרך שלך ושל בעלך מלהיות מאושרים? מה דפוסי התקשורת של שניכם? מה יכול להפחית את המריבות? האם היותו אבא מופלא קשור לזוגיות ביניכם? מקווה שהנקודות האלו יעלו תובנות שיסייעו בשינוי למצב טוב יותר עבורך. בהצלחה.

אם אין ביניכם שום אהבה והתחתנתם בלי אהבה, נראה שהקשר אבוד. עדיף להיפרד ולמצוא סידור טוב לילדים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה