זוגיות ויחסים פרק ב'

carmitd331

New member
זוגיות ויחסים פרק ב'

רציתי לשתף ולשמוע דעתכם הכנה
אני בת 33 נמצאת בקשר כבר כמעט שנתיים בעצם זה פרק ב' שלי 2 ילדים מהראשון ואחד מהשני הכרנו לפני שנתיים לאחר מערכת יחסים שהיתה לי וברחתי ממנה כל עוד נפשי בי כל התחלת הקשר באה ממקום לא נכון אני מודה רציתי שיפנקו אותי שנבלה קצת רציתי להנות מהחיים הכל היה טוב ויפה הקנאה שלו היתה נראית לי בריאה והפערים בינינו שהיו נראים לעין נדחקו הצידה כי הייתי מוקסמת וכן הוא בזבז עלי והנה פתאום עברנו לגור יחד ואז הרגשתי שהכל מתחיל להתפורר כי הבסיס לא היה נכון אבל הוא כלכך אהב אותי ואני פחדתי להודות בכישלון אז נשארתי ואז נכנסתי להריון ועבר עלי גיהנות לא רציתי את הילד הייתי חלשה נפשית ופיזית ממש הייתי מדוכאת והוא רק תרם להרגשה הזו היה קנאי מאוד שתלתן והפך אותי להיות מישהי שהיא לא אני עזבתי את עבותי הקודמתכי הוא ממש הפריע לי לעבוד משמרות הציק בטלפונים וכאלה החברות נעלמו כי הוא דאג שלא ישארו לי כמו כן עצמאותי הכלכלית נעלמה ואני ממש הפכתי לאדם אחר לא שמח לא מאושר לא אוהבת את עצמי כלל (מה שלא היה לפניו) ילדתי לפני שנה את בני הקטן שיחיה והוא ממש קסם של ילד על זה אין חרטה ואין עוררין אבל מערכת היחסים שלי עם אביו הגיע לרמות בלתי נסבלות הוא מוציא ממני דברים שאני לא מאמינה(מילים ויחס פוגעני) אני לא מצליחה לצאת משם והוא כל פעם מבהיר לי כמה אני אהייה מסכנה באם נפרד ואומר לי שהוא הוציא אותי מאיזה שכונת מצוקה והיתי רעבה ללחם לפני שהכרתי אותו ( מצחיק חחחח יש לי בית משלי היתה לי עבודה שאהבתי והשתכרתי יפה מאוד הייתי נראית פצצה ונהניתי מכל רגע נהניתי אכלתי יצאתי התלבשתי בזבזתי )
מתערב לי עם הילדים הגדולים ולפעמים גם מדבר לא יפה וכל הבית רועש וגועש לפעמים בא לי לזרוק הכל ולהפסיק להילחם כי אני שנתיים במלחמה אינסופית לא רואה את האוד לא עוברים יומיים שלושה יש מריבה חדשה אני כבר לא מסוגלת להסתכל לו בפנים מה לעשות איך מתרוממים שוב למקום טובבב ביטחון העצמי שלי ברצפה לא להאמין איפה הייתי לפני שנתיים ואיפה אני עכשיו

בדד1

New member
נו?!

עשית את זה בפעם הראשונה (נפרדת)
את אמורה כבר לדעת מה עושים (כרוניקה ידועה מראש)

למעלה