זוגיות פרק ב סיפור מהחיים

itzikzo

New member
זוגיות פרק ב סיפור מהחיים

שלום לכולם החלטתי לשתף אותכם בסיפור מהחיי היום יום. לפני כעשר שנים הכרתי אשה אלמנה בהתחלה הכל היה טוב ויפה נהננו ביחד מכל רגע. הבת זוג אמא לבן ובת נשואים. הבן גר באותו ישוב שבו אנחנו גרים. מאותו יום שנולד לו הבן הראשון שלו בת זוגתי התנדבה לשמור על הנכד יום יום עד שעבר לגן טרום חובה. ליצים נטלדה נכדה שגם כאן בת זוגתי שומרת עליה יום יום. יום יום זה משעה 07:30 עד 16:00 עד שמגיעה הביתה שעה 17:00 בקיצור יום עבודה מלא רק ללא תשלום. מצב זה נמשך כבר 3 שנים. ולא רק אחרי שמגיעה הביתה שעה וחצי אחרי זה נוסעת לקנטרי. חוזרת בשעה 22:00 כל הזמן הזה אני מוצא את עצמי לבד. וזה מתסכל אותי. הרי אנחנו לא נשואים כל אחד יכול לעזוב מתי שהוא רוצה. ואני חושב על זה לא מעט לקום וללכת. אבל משהו בתוכי עוצר אותי כאילו תשאר פה אל תלך. אני מספר כי אני רוצה לשתף אותכם יום טוב

אסור לך לבוא יחד איתה לשמור על הנכד?

וממש כל יום היא נוסעת לקאנטרי? אם כן, לא נראה לי מוגזם שתבקש ממנה שלפחות יום או יומיים בשבוע תוותר על הקאנטרי. מה לגבי סופי שבוע, אגב?

itzikzo

New member
זוגיות

אף אחד לא ימנע ממני אבל קודם כל קומה רביעית ואני בן 72 מוגבל רפואית. שנית מעולם הבן שלה לא הזמין אותי או את האמא שלו לבקר אצלהם בבית. אגב גם לבת זוגתי היא אשה צעירה לעלות 4 קומות כל יום קשה לה אבל זה הבן שלה והיא לא תסרב לו אני בדעה שונה משלה גם לנו ( לי ולאם ילדי) יש ילדים ונכדים אבל קבענו להם גבולות גם אני וגם אם ילדי. בת זוגתי לא יודעת לקבוע להם גבולות. יוצא מכן שהכל מובן מאליו וזו טעות

אתה צודק ! לבת זוגתך אין גבולות בנתינה ומשם צומח הכל !

בנה/ ביתה פתרו לעצמם את הצורך במטפלת בשכר בשל התנדבותה של האם.
היקף הסיוע מצידה מוגזם ביותר וברור שלדעתה זו עזרתה הגדולה לזוג.
האם שוחחת איתה על העניין ? מה היא ענתה ?
אולי נוח לה להיות מחוץ לבית ולא איתך ?
למעשה היא קבעה עובדה לצורת חייכם המשותפים ללא התייעצות ביניכם וללא שמיעה מצידה כיצד אתה רואה את הדברים.
עליך לדבר איתה ולהציע לה להפחית מזמני שהותה מחוץ לבית כך שבני הזוג ישכרו את שירותיה של מטפלת בחלק מימות השבוע,ובוודאי לגבי החזרה בלילה אחרי הקאונטרי ! מותר לך להביע את דעתך כחלק מהזוגיות שלכם.
תהיה מוכן לאפשרות שתגובתה תהיה נחרצת בכך שתאמר - כך אני רוצה ואם לא מתאים לך אז אתה יכול...!
תשקול את צעדיך !

itzikzo

New member
זוגיות

כן כל יום היא לא מסוןגלת להיות בבית. בסדר שתיסע כמובן שזה לא לטובת הזוגיות זה ברור. אני מידי פעם יוצא לטייל לבד בארצנו הקטנטונת הענין שזה לא נעים לטייל לבד אבל עדיף מליהות בבית

לא כל כך הבנתי. אתה יכול לטייל,

אבל לא יכול לרדת במדרגות כדי לבוא איתה לנכדה (אה, הבנתי! המדרגות הן אצלם בבית. אז אתה יכול לבוא לבקר כשהיא, נניח, יוצאת לטיול עם הנכדה, ולחכות לה למטה)? דיברת איתה על העניינים האלה? אמרת שאתה מרגיש לבד? שאתה מבקש שהיא לא תלך באחד מימי השבוע לקאנטרי? אם היא לא אוהבת להיות בבית, אז אתם יכולים, נניח, להסכים שכל יום שני שהיא בבית אתם יוצאים לאנשהו (וביום האחר נשארים בבית). גם לא ענית לגבי סופי השבוע. גם לך זה לא בריא להישאר בבית כל היום, רוב הימים. אולי תצאו החוצה לטייל בחלק מהימים כשהיא חוזרת מהטיפול בילד ועד שהיא יוצאת לקאנטרי? העובדה שהיא מטפלת בנכדים שלה בלי לקבל משכורת היא לא ניצול - היא רוצה לעשות את זה, ויש סבתות רבות שמעוניינות לעשות את זה - ולהיות פעילה תורם, כאמור, גם לה ולבריאות שלה. כשאני אצא לפנסיה גם אני ארצה לעשות את זה. חמותי בכלל אמרה לי שהיא תשלם לנו כדי שניתן לה את הילדה והיא תגדל אותה
(לצערה, גם אני מעוניינת לטפל בילדות של עצמי, וגם אצלי אף אחד לא משלם לי משכורת על זה).

La Milagrosa

New member
לא לכולם בא על רעש ובלגן של ילדים כל היום

אני הייתי מסרבת לחיות ככה.
לשמור על ילדים זה ברדק, זה לא זמן איכות זוגי רגוע.
אני מבינה אוו לגמרי.

מי אמר כל היום? לא התכוונתי שהוא יצטרף

אליה באופן קבוע, אלא מדי פעם. אין הבדל בין מה שהיא עושה בשעות היום לבין מי שעובד בשעות היום, אבל דווקא במקרה שלה יש לו אפשרות להצטרף. אם הוא רוצה מישהי לשבת איתה בבית כל היום, באמת כרגע היא לא יכולה לתת לו את הדבר הזה, כמו שמישהי שעובדת לא יכולה.

yuval344

New member
כמה ריטלין את נותנת לילדים ?

ואם לא ? באיזה חוג ספורט הם ?
ואם לא.

לכי תחפשי בחדר באנגים :)

Annabella1

New member
או שהיא לא

יודעת למתוח גבולות בינה לבין הילדים והנכדים שלה, או שהיא לא רוצה למתוח גבולות ובאמת מעדיפה להיות במקום אחר מאשר איתך.
מה נכון? תשאל אותה. לא בטון מאשים, אלא בשביל לדעת איפה אתה עומד איתה. אם טוב לה איתך או שהיא מעדיפה לברוח למקום אחר. תדע אם ננטשת כבר או שהיא באמת לא שמה לב למה שקורה עם הזוגיות שלכם.
בכל מקרה, מכיע גם לך לדעת וגם לה לדעת איך אתה מרגיש בעניין.

צודק. גרמת לי לחשוב. בדרך כלל פרק ב' הוא סימן לזמן איכות של

שניכם. לי ברור שאם הייתי במצב של לחפש פרק ב' לא הייתי יוצאת עם גבר שיש לו ילדים קטנים. מצד שני אני פתאום חושבת שאתה צודק ואם הילדים כבר נשואים אז יש נכדים שהסבים רוצה לטפל בהם.
תגיד, מה יש לעשות 3 שעות בקאנטרי כל יום?
&nbsp

למעלה