זוגיות

tapuz33

New member
זוגיות

גלי שלום! אני נשואה 10 שנים לבעל שהיה מכור לעבודה ולא ראה אותי ואת הילדים ממטר, התרגלתי לחיות כמו אם חד הורית למרות כל הריבים והנסיונות לגרום לו לההבין שהוא צריך לראות אותנו ולהיות איתנו ולקחת חלק בבית, בגידול הילדים..... אמר לי תמיד בסדר וחזר למסלולו הרגיל לאחרונה העליתי את נושא הגירושים והוא ממש לקח את זה קשה והחל להשתנות ופתאום הוא נהיה שותף רק שהיום היגעתי למצב שאני לא מרגישה כלום כלפיו נעשיתי קרח לצערי. האם את יכולה לכוון אותי האם יהיה גירושים, האם הוא יצליח להשתנות...? האם אני יצליח להרגיש משהו כלפיו או שהקשר "מת" תודה טלי 2 מאי 1974

tapuz33

New member
אז שהוא שלא......

הי גלי! בעבר שאלתי אותך צפי הנישואים בכללי ואמרת שלא נתגרש! עכשיו רשמתי תמונת מצב של הנישואים ועכשיו את אומרת שכן ניתגרש. אשמח אם ץיבדקי שוב ואם כן ניתגרש מתי את רואה את הצפי בערך... תודה טלי

תשובה2

כל מיסטיקן יאמר לכם שהעתיד הינו דינאמי ןיכול להסתובב לכאן או לכאן לכן נכון לעכשיו- בקצב הזה- כפי שאני מקבלת לזמן זה: צפויים להיות גרושים בקשת תשובה והנה היא... הכל תלוי במה שאת עושה או לא עושה ללא שינוי מהותי שיבוא משני הצדדים- לא רוצה שינוי לטובה שבת שלום גלי. מדיום

רגע, שנייה

זה אומר שכל דבר שאת אומרת, יכול לקרות או לא לקרות באותו מידה? אמרת, שכשאת עוסקת ב"ריפוי" את מתקשרת עם חוצנים, אבל ביום יום, את מתקשרת עם אלוהים אחוז חיזוי של פחות מחמישים אחוז, יש גם לילדים בני ארבע, אי אפשר לצפות מאלוהים או חוצנים, או סתם בן אדם מבוגר עם הדיון בריא, לאחוזים קצת יותר גבוהים? נגיד, אם היית חוזה, שהבחירות ידחו, הליכוד יקבל את מספר המנדטים הגדול ביותר, לאחר מיכן העבודה ולאחר מיכן קדימה ואחרי שנתיים תוקם ממשלת אחדות (סתם דוגמא לתחזית שהיית יוכלה לתת) אפשר היה לצפות, נגיד, שמשהו מהדברים האלה יקרה, או נגיד, אם היית חוזה שב 6.7 תיהיה מהפכה באירן, אפשר היה לצפות, שלפחות בטווח של חודש, יקרה משהו, לא??

הימאי1

New member
כניראה שניסתרות דרכי האל.חחחח.

תפסיקו לחשוב יותר מידי. מה שיהיה יהיה אף אחד לא יכול להגיד מה יהיה ולא משנה עם הוא מתקשר עם אלוהים או עם סלקום.תחיו את החים ותחשבו חיובי.דיה צרה בשעתה.

bougie

New member
תצפו למעשים מעצמכם - לא מאלוהים וחוצנים...

אנשים אתם קצת נסחפים... תבינו שהתקשור - שואב המון אנרגיה ומעייף את האדם. תבינו שהתקשור בנט- הינו בהתנדבות - לא חייבים לכם שום דבר, ואם התקשור לא נראה לכם.... רוצים תשובות רציניות , עמוקות יותר, תפנו באופן אישי, כן עם תמורה קטנה בצד - כדי לקבל צריך לתת. התקשור נותן לכם כוון פעולה, כאשר אתם נמצאים בצומת דרכים חשובה - ולא ממש מצליחים לראות את האפשרויות. אל תצפו מאלוהים, חוצנים ו/או כל גורם אחר לתשובה על כל פיפס קטן בחייכם, תחיו את היום - קבלו החלטות - ותיתמודדו איתן. תקשיבו לאינטואיציה הפנימית שלכם. כל החלטה וכל מעשה שלכם - הינו בבחינת שיעור בעולם הזה - תלמדו את השיעור (גם אם הוא כולל סבל) אם תצליחו במבחן או לא - תלוי אם השקעתם ולמדתם האם תמצאו בן זוג - תשימו לב להתנהוגת ולמעשים שלכם כאשר הייתם במערכת יחסים - תשבו ותחשבו למה היא נגמרה, (גם אם הוא / היא נפרדו מכם - יש לכם חלק בזה) לא מוצאים עבודה - אולי אתם זקוקים לשינוי בתפקיד, מקצוע . ושוב - אי אפשר לצפות מאלוהים ו/או חוצנים - אתם לא קובעים להם את לוח הזמנים- הם לא עובדים אצלכם ! לא כל דבר צריך לדעת מראש. שבת שלום

bougie

New member
תחזית זה לא מדע מדויק..

תחזית כשמה כן היא - תחזית - זה לא מדע מדויק... כשנותנים תחזית - בעצם נותנים מגמה - לא אומרים במדויק - מה יקרה. והתשובות שמתקשרים נותנים - אלו התחזיות שהם מקבלים - כיוון פעולה שאולי יקרה אף אחד לא טען בשום מקום - שזה בדיוק מה שיקרה - הכל תלוי במעשי השואל, בפעולות שהוא יבצע. כמו שנאמר - הכל צפוי והרשות הנתונה, התוצאה צפויה - אבל יכולה להשתנות לפי פעולת השואל. התוצאה הצפויה - זה מה שהמתקשר רואה כרגע. אדם יכול לחשוב שהכל ידוע, אז הוא פשוט ישב בבית כל היום -כי הוא לא יכול לשנות שום דבר. הוא יגרום לכך שיהיה בטלן וישב כל היום בבית. אבל הוא כן יכול לשנות, ואם הוא יחשוב ויפעל כדי למצוא עבודה -הוא ימצא עבודה. אותו אדם לא יכול לבוא בטענות לאף אחד מלבד עצמו- מאחר והוא יוצר את המציאות של עצמו. אם הוא היה בוחר בדרך אחרת, והיה הולך בה, אותה הדרך היא הדרך שהיתה ידועה מראש. כנראה שעוד לא הבנתם מה זה תקשור.... ומבחינתכם זה סתם סקרנות... מנסים לבדוק אם יהיה או לא יהיה

randy1982

New member
אז זהו שגלי מעולם לא טענה שהיא יודעת עתיד.

העתיד הוא דינאמי. כלומר משתנה. וחוצמזה, היא עושה את זה בהתנדבות, לא חייבת כלום לאף אחד. טרולים - לכו מפה.

DEANDEAN1

New member
איך אני אוהב את טמבלים האלה שנכנסים כל כמה

ימים ומציקים. הלו !! את גרה בחו"ל לא ? אז יאללה תני גז תשארי שם לא רוצים אותך פה !!

ואנחנו אוהבות את

הפתאים שנכנסים לכאן כי הם חושבים שיש איזה בסיס אמיתי ל"תקשורים" הללו. "הכל כתוב והרשות נתונה" עאלק. אם הכל כתוב מראש אז גם ה"שינויים" כתובים ואם השינויים כתובים אז אין רשות. לך תשבור את הראש עם זה חמודי.

DEANDEAN1

New member
חמודה, אני אדם עם רגליים על הקרקע

אם כל התקשורים שהיו לגביי לא היו מדויקים , לא ב80 אחוז , אלא במאה אחוז , אני לא הייתי פה. וכך גם רבים אחרים פה בפורום. אם היית יודעת פיפס ממה שגלי חזתה וצדקה , לא היית מדברת ככה, אני מדבר איתך שבטווח של 5 שנים היא אמרה משהו ששום הסתברות סטטיסטית בעולם לא הייתה צופה. ברור שיש שינויים כמו בכל דבר לפה ולפה אבל זה עובד. ושוב כמו בכל דבר תמיד יהיו אנשים כמוך שיחפשו להשמיץ . שבוע טוב.

חמוד זה מדהים

שבדברים שאף אחד לא יכול לבדוק, הדיוק הוא מאה אחוז ובדברים שאפשר לבדוק, הרשות נתונה המציאות משתנה והחיים קורים, אבל למה לך להתעצבן, עוד מעט תגיע הגב' מדיום ותמחק את כל ההודעות שמפריעות לה להתפרנס.

randy1982

New member
יש לך בעיה ממה היא מתפרנסת?

בטח לא מהפורום הזה. כן היא תבוא ותמחק את כל הטינופת ועדיף שעה אחת קודם.

:-לא ניתן להרגיז אותי- אני רק מתבוננת ומחייכת

להתפרנס? ממיסטיקה.?...אני לא לכן אני עונה פה - בחינם ואגב לכל המשמיצים החמודים- הפגישה עימי אורכת שע ועלותה- כמה שנכון לכם לתת..איני אומרת כמה לתת כמו מיסטיקנים אחרים...אז אנא ממך...עושר בטח לא יוצא לי מזה

דיי מוזר בהתחשב בכמות המחיקות

שהיו כאן בשבוע האחרון, אבל העיקר שאת מאמינה לעצמך, שיהיה בכיף, אם את לא מתפרנסת מזה, למה בכלל לבקש כסף? (בטח על משהו שלא מרגישים ואפילו את לא רואה)

randy1982

New member
שימו לב, הטרולים נכנסים תמיד בסופי שבוע

כאשר גלי לא נמצאת בפורום כי להבדיל מהמתוסכלים האלה יש לה בית וילדים. גלי, תחסמי אותם אחד אחד.

Markup

New member
גם לי ולאחרים יש בית וילדים ועדיין אנחנו

משקיעים מזמננו על מנת לבער את הבערות... תופעת ההערצה העיוורת היא הבאה בתור.

למעלה