זוג חרדי

מוטקא

New member
זוג חרדי

אנחנו זוג חרדי נשואים ! מתענינים במפגשים נודיסטים ! והשאלה שלי : האם יש מקום לגבר חרדי לחוד או באשה חרדית לחוד או ביחד ? אשמח לקבל תשובות . נודיסטים בנשמה

קוואנט

New member
איש באמונתו יחיה

המפגשים הם מעורבים וכוללים נשים וגברים גם יחד. אם לאשה או לאדם החרדי אין בעיה עם עניין העירום, אזי לא צריכה להיות בעיה. במפגשים שנערכים בימי חול מגיעים מדי פעם גם זוגות דתיים, ולעניות דעתי, לחרדים לא צריכה להיות בעיה מיוחדת נוספת לאלו של זוגות דתיים. נתראה במפגשים

giora10

New member
כמעט כל המפגשים נערכים בשבת

צר לי, אך כמעט כל המפגשים נערכים מימי שישי בערב או בשבת. כיון שאני הותיק מבין הכותבים, אני יכול לספר על מקרים בודדים שהגיעו אלינו חברה דתיים. אלה שהגיעו לא התמידו, ומאז לא ראינו אותם. מעולם לא הגיעה אישה דתיה למפגשים.

shovav50

New member
פתרון לשומרי שבת

פשוט להתנחל בחוף בשישי לפני כניסת השבת ניתן לבצע בקייץ באזור געש וכבר באביב בנוה מדבר שמשכיר חושות ומתחת לבגדים כולנו עירומים וברכות לאנוסים

Hannusha

New member
סתם סקרנית באמת ובתמים-

זה בכלל מותר לפי אורח החיים החרדי? חשוב להבהיר שאני שואלת רק מתוך עניין, ולא מנקודת מבט שיפוטית.

הסקרנות הרגה את החתול ../images/Emo197.gif

חנוש בתגובתי הקודמת הזכרתי "אנוסים" ולא התכוונתי לאלו מימי האינקויזיציה בספרד. הכוונה לאלו שבליבם אינם חרדים .אך אנוסים להשאר במסגרת מסיבות שונות ומחפשים "זמן איכות" מחוץ למחנה שלהם. מן הסתם הזוג היקר נמנה עליהם

למעלה