זוג פתוח בזוג לטנטרה

זוג פתוח בזוג לטנטרה

שלום לחברי הפורום, איחולים לפורום החדש - בהצלחה למנהל הפורום ולחברים. אנחנו זוג פתוח המחפש זוג דומה למפגשים מהנים. זוגות הרואים עצמם מתאימים, מוזמנים לשלוח לנו מסר. איחולים, הזוג הפתוח.

tryme 2 m

New member
לא מאמין בטנטרה...צ'אקרות וחארטה...

מתאים?

tryme 2 m

New member
מ.....אתמול?

סתם נו...חופשי...לכי לטאנטרה...יישרו לך את הצ'אקרות...

מה הקשר בין טנטרא לצ'אקרות?

הם לא שאלו מי לא חושב שהוא מתאים, הם שאלו מי חושב שהוא מתאים ועל זה יכולי לענות רק אלה שבאמת חושבים

טנטרה זאת אהבה חופשית כזו

העיקר הוא לא הגמירה העיקר זה להינות מהסקס עד לנקודה שבה פשוט אי אפשר להחזיק מעמד בעצם זה לענג את האשה כמה שיותר והגבר צריך להעלות את ההנאה של הסקס למעלה מגופו התחתון זאת חוויה מאלפת מי שלא חווה את זה קשה להסביר טנטרה אפשר להסביר בהמון המון הסברים אבל החוויה היא שחשובה. זאת בעצם אהבה רוחנית זה תענוג אמיתי לא רק אהבת בשרים זה מעבר לכך אשמח לדבר על זה כמה שיותר עם אנשים ולהאיר את עיניכם. לאהבה שהיא מעבר לאהבה ממני הארה

Love To love u

New member
מעניין

אם לא מדובר באהבה בשרית [לדברייך] והגמירה היא לא העיקר וצריך לתת יותר מסקס בטנטרה אני מוצאת שצריך גם רגש בנל, אני טועה? ואם אני לא טועה ואכן צריך רגש [היי, תשוקה היא גם רגש] אז יש מצב שX או Y לא מתאימים גם אם היו רוצים לנסות ת'חוויה אני שוב טועה? ואיפה הבן זוג/בת זוג בתוך זה? באמת לא מבינה בזה מאומה

אסתי69

New member
אני לא אכתוב לך פה הכל

אבל זה סוג קשר ורגש מהגבוהים ביותר לא כל אחד יכול לה וזה מדהים כשמגיעים אליה

ואולי, כן אולי,

זה יגרום גם לי... להביא מניסיוני האישי. מה את קופצת, רק אמרתי "אולי"

למעלה