זוהי ההודעה הנבחרת.. H-)

sahr12

New member
זוהי ההודעה הנבחרת.. H-)

בקר יפה לכולם-ן.... זו נראית ברכה-איחול די פשוט נכון??? ת ר ד ו ל ע ו מ ק הברכה הזו מכילה המון....

sahr12

New member
הוראות להמשך היום!!!

אכול הרבה אורז מלא תן לבני האדם יותר מאשר מצפים ועשה. זאת ברצון .למד בעל פה את השיר האהוב עליך אל תאמין לכל מה שאתה שומע, ואל תבזבז את כל מה שיש לך ואל תישן כמה .שאתה רוצה כאשר אתה אומר ``אני אוהב אותך ,,אמור זאת באמת כאשר אתה אומר ``אני מצטער`` .הסתכל לאדם בעיניים תקופת אירוסין של לפחות 6 חודשים לפני .החתונה חיונית .תאמין באהבה ממבט ראשון .לעולם אל תלעג לחלומות של האחרים אהוב עמוק ובלהט. יתכן שתפצע, אך זוהי הדרך היחידה לחיות את החיים באופן .מושלם תתמודד עם חוסר הסכמה, הלחם בצורה .הוגנת. אך תעליב אל תשפוט את האחרים בגלל קרובי .המשפחה שלהם .דבר לאט, אך חשוב במהירות כאשר מישהו שואל אותה שאלה שאינך רוצה לענות, חייך ושאל: ``מדוע אתה רוצה ?לדעת`` זכור שהאהבה הגדולה ביותר וההצלחות הגדולות ביותר טומנים בחובם גם סיכונים .רבים .התקשר/י לאמך ברך אדם מתעטש. .כאשר אתה מפסיד, אל תפסיד את הלקח זכור: כבוד לך עצמך, כבוד לאחרים ואחריות לגבי כל פעולותיך. אל תרשה שחוסר .הסכמה קטן יפגע בחברות גדולה כאשר אתה שם לב שעשית טעות, נקוט .בצעדים המתאימים על מנת לתקנה חייך כאשר אתה עונה לטלפון. מי שמצלצל .יוכל ``לשמוע`` את החיוך בקולך התחתנו עם גבר/אישה איתם אתם אוהבים לשוחח. כאשר תזדקנו, כושר השיחה .יהיה חשוב יותר מכל דבר אחר .תבלו זמן מסוים לבד קבל בזרועות פתוחים שינוי, אך אל .תוותר על הערכים שלך זכור כי לעיתים השתיקה, היא התשובה .הטובה ביותר .קרא יותר ספרים וראה פחות טלוויזיה חייה חיים טובים ומכובדים. מאוחר יותר, כאשר תזדקן, ותזכור את העבר תראה איך .תהנה מהם פעם נוספת תאמין באלוהים וסמוך עליו, אך נעל .היטב את הרכב שלך אוירה של אהבה בביתך חשובה ביותר. עשה הכל על מנת ליצור בית רגוע ומלא .אהבה כאשר אתם מתווכחים עם האנשים הקרובים .אליכם. התרכזו אך ורק במצב הנוכחי .אל תחזיר את העבר .קרא בין השורות חלוק את ידיעותיך. זוהי דרך לחיות .לנצח .תהיה עדין עם כדור הארץ שלנו .התפלל. יש כוח אדיר לתפילה .לעולם אל תפריע למי שמחלק לך מחמאות .דאג לעניינים שלך אל תסמכו אל גבר/אישה שאינם סוגרים את .העיניים כאשר אתם מנשקים אותם פעם בשנה, בקרו במקום שעדיין לא הייתם בו. אם אתה מרוויח הרבה כסף, יעד אותו על .מנת לעזור לאחרים כל עוד אתה בחיים זהו הסיפוק הגדול ביותר שהאוצר יכול .להעניק לך ,זכור שלא להשיג מה שאתה רוצה הוא .לעיתים, מזל גדול למד את כל החוקים ולאחר מכן, שבור כמה ...מהם זכור שהיחסים הטובים ביותר הם אלה בהם האהבה בין שני אנשים גדולה יותר מאשר .הצורך של אחד בשני שפוט את ההצלחה שלך לאור מה היה עליך .לוותר על מנת להשיג אותו .``הכנס לאהבה ולמטבח באופן מוחלט ``תכניסו את זה טוב,טוב לראש...הפירסום ב..עוזר``

אורית28

New member
סער :cool:

רק השבוע אכלתי אורז מלא :) והשאר......נו טוף, אני באופן אישי יאמץ בנינו, מה שכתבת, נכון וחכם שיהיה לך ולכולנו יום מופלא וקסום

sahr12

New member
אורית???נפגעתי! :-(

``ים של דמעות בשתי עיניי``... איך חשבת בכלל שאני כתבתי זאת????אני רק הבאתי זאת לעיונכם-ן..(שזה גם דבר חשוב).... יש לך טישיו?? יום יפה לך....

אורית28

New member
נו ו.......?

מספיק שאתה העברת לנו את המסר סימן שאתה עומד מאחוריו מה יש לא מספיק??? בכל אופן מגישה לך טישו (הכי משובח שיש) ויום יפה בחזרה אליך

sahr12

New member
מה נו??????ת....

נגבי...:) תזהרי על הפודרא....:) ``שמתי לי פודרא..צבעתי ריסים``... חכי כמה דקות....הבוסית קוראת לי...(נודניקית)...אבל שווה! אצ רצ לו סער..

אורית28

New member
באתי......

גם הבוס שלי נודניק וממש ממש לא שווה אוף וככה מביאים קפה קר? טוב נו, נחמם במיקרו

sahr12

New member
עוד יש לך תלונות??:)

את אחת הבודדות שאני מכין לה קפה...(אל תאמיני).. ה28 זהו גילך???(למרות שלא שואלים נשים)...אני שואל...

אורית28

New member
בפעם האחרונה שבדקתי

אני אישה וזה בא בעיסקת חבילה עם התלונות ולא מאמינה וכן, אני בת 28 עד גיל שלושים מותר להגיד

גיבי

New member
אחרי הקפה.....

בוקר טוב לכולם נו מה יהיה רק סיימתם את הקפה כבר אורז יש משהו יותר מעניין להבוקר חוץ מאוכל?

אהבתי, אהבתי, אהבתי!!!!!!

אחד הדברים המוצלחים ביותר שקראתי. סערק`ה.. יש לך את זה... בהחלטטטטטט מקסים!!!! הדפסתי ותליתי אצלי בכניסה לבית!!! מקסים... רקדנית ( מתלהבת בטירוףףףףףף)

sahr12

New member
סוף סוף הצלחתי להלהיב אותך...

אוליי תתלי אותי בכניסה לבית??:) בקר יפה לך... ``ריקדי ידך הניפי``..(בלי הגבס)..

סילבסטר

New member
האך איזה בוקר נפלא

אחרי איזה לילה כמעט בלי שינה קורא הדברים נזכר קצת בזן סער זה יפה שאתה מתעניין בוקר טוב חברים ילידי החיים איזה בוקר נפלא מתוק ומקסים מצטרף אליכם בין בסיסי נתונים מחייך אליכם אתם אבל יודעים להתראות בינתיים מישהו רוצה קפה ???

pank

New member
מי אתה? ומה עשית עם סער?

אימלה!!!! עבמ``ים!!!.....

סילבסטר

New member
מי אני ??? H-)

הלוואי ואדע זו עדיין בשבילי חידה סער נח לו ולוגם מקפה משחק לו בכיף עם קיסם בפה בוקר טוב לך ילדונת אפשר להציע קפה מתוקונת ?

pank

New member
התפספסה הפואנטה!

אני פניתי בתחינה נרגשת לעב``מ שחטף את סער והתחזה לו. אתה יכול להציע לי הרבה דברים לא רק קפה. (שיהיה חם) אם תרצה אני אפילו יכולה להציע לך...

סילבסטר

New member
או קי עכשיו אני מסוקרן

הקפה יהיה חם כמובן אפשר גם חליטות ;לימונית נענע לואיזה או אפילו אכילאה אשמח לשמוע על כל אפשרות בין ברצינות ובין ברוח שטות מה אני כרגע רוצה אילו ידעתי היה פחות קשה שלך בכיףלבכל בקשה סילבסטר מוכן לכל הצעה

pank

New member
אז מה דעתך על....

קצת אייריש קרים, אולי בסמוך למעקה הסיפון רק אני אתה הרוח והגלים.. והניחוח המלוח של המים הכחולים. אם קצת מזל זה בכלל יהיה במונטרי- כרמל ואז גם נראה לוויתנים. טוב נסחפתי, אולי רק תה ארל גריי- של טוייגס מומלץ. וסתם שיטוט ברחובות תוך הפנמה של הנוף האנושי כמו נשים קשות יום עם סלים וילדים קטנים עם ילקוטים ונשות קריירה מהוללות עם חליפות מחויטות ומבט של אנחנו עם סגולה וכל יכולות.. וחתולי רחוב ופחים עמוסים..וסתם גינות ובתים יפים... או אולי מוזיאון או סתם גלריה צדדית?

למעלה