זוהי ההודעה הנבחרת.. H-)

סילבסטר

New member
נו את יורדת ???

אני מצפצף כבר שעה חטפתי צעקות מהשכנה אוף איזה חום המזגן פה פועל את רגילה לתת לאנשים להתבשל ? אל תשכחי במגירה העליונה את הפספורט וגם מזוודה יש לי אישור ממשרד הקישור היאכטה כבר עוגנת מה הסיפור בואי יש גלים נצא להפלגה את ואני לבד מול שקיעה לקחתי גם יין אננס ודובדבנים נפליג מול השמש מוקפים עננים יש ציוד חליפות נצלול בכרתים נו מה קורא למה מחכים השכנה שוב ממול עלי מסתכלת ``הלו אין לך חיים``על מה היא חושבת

pank

New member
סלבסטר! היתכן????

שלמרות כל חטאי הכבדים הקלים, מתתי ועליתי לגן-עדן כנגד כל הסיכויים.או שליבי עדיין פועם ואיתך החיים הם באמת כל-כך טובים. צפצף עוד קצת נרגיז את השכנים.

סילבסטר

New member
פיפ פיפ פפפפפפפייייייפפפפפפ

אפתח גם חלון אשים הקלטת השכנה שלך מן המרפסת קופצת ווליום בשמיים ואני כמעט חירש אולי כבר תרדי אני לא אתאושש יוצא השכן כי אני חוסם הכניסה ``האם לילדה מחכה פה אתה ?`` ``כן אדוני לגבירתי אני ממתין בינתיים אני מבדר בצילצולין`` ``הידד חביבי בבחורה מיוחדת זכית אחזיק לכם אצבעות לא טעית `` ``תודה מר שכן רק רציתי לדעת האם השכנה `קצת` משוגעת ?`` ``נו את יורדת ? ניכר כבר קולי תביאי רק מים יבשת אותי ``

pank

New member
פאנק-טו-דה-רסקיו! עוד צפצוף אחד..

שאדע שאתה חי. הנה אני כבר בזרועותיך, את אינפוזיית המיים מחברת אליך. את הוריד שלך מיד אאתר. אחוז בידי אם זה טיפה דוקר. רק קח אותי מכאן אל הבלתי נודע. כמעט בקשתי שתקטוף לי אלמוגים אבל נזכרתי שהם יצורים חיים כך או כך, יודעת שאת זמני תנעים

סילבסטר

New member
החזיקי חזק .... H-)

אני כבר מתאושש עולה אל הקוקפיט איתך לא חושש אוך איזה הרטמן קר ונעים זורם לי בוריד פשוט מדהים עזבי הספינה לבשי הסרבל טיסה אלי הצטרפי נו קדימה קפיצה לראות השמיים מתוך עננים במהירות הקול אנו נעים צולל לי לפתע אל בין השחקים כשאת עימדי נרגיש במו גדולים לראות פתאום את ישראל נעלמת לעוף כציפור לארץ אחרת מפעיל המבער מאיץ אל השחק בואי מהר כבר נשרף לי ה%$# שלך סילבסטר הEAGLE בסדר ?

pank

New member
נשר מדהים שלי!

אנחנו עושים חיים משוגעים ביחד וגם משגעים את כל הסביבה. למרות שחיי כבר הובילו אותי למקומות סוערים מעולם לא ביליתי ולא חוויתי את אותם הדברים שאני חווה איתך. ואל תאמר לי שזה רק וירטואלי. כי בעיני רוחי ובתת המודע שלי. שטים ספינות וטסים מטוסים קלים וכמובן אני ואתה. אז תודה לך נשר קדוש כי אתך באמת יש לי יום יום חג. מושיטה לכבודך גביע שקוף עם ליקר סגול ``פרפה-אמור`` משקה האהבה. סלוט!!!

סילבסטר

New member
מונדייה אלוהים .. H-)

איזו טיסה אך הנוסעים ממש מתנה יקירה שלי אפשר להציע ``בייליס`` קר לשתות עם גביע עולה למרומים באופן ישיר לא וירטואלי אבל די מהיר נטוס לנו כך בעקבות השקיעה נקרא אל השמש ``בואי חמה `` אחזי בידי ועיצמי את עינייך מה לבך יבקש אגשים משאלותייך לסיום אצרף תמונה נפלאה שלנו עם החברה בעת השקיעה ליל מנוחה אהובה שלך סילבסטר בחיבה

pank

New member
הרגע סלבסטר! כמובן שבחיבה...

החוש הומור שלי הוא קצת פרוע. אז המשך להיות כזה נפלא.

סילבסטר

New member
אז מה זה אומר ..

על מכונית כבר ויתרתי השכנים כעסו עלי, את היאכטה מכרתי הרוח בעוכריי, את המטוס החניתי אין אישור להמראה, נשאר דבר אחד מרגש ומיוחד נעלה עליו יחדיו ונחזור לנו בסתיו מקווה שהפעם קלעתי לטעם סילבסטר מחכה שוב פעם

pank

New member
סלבסטר אין סיכוי שתפספס!

אתה תמיד קולע למטרה, זה כשרון מולד. אבל גם אם נתקע במדבר סהרה בשממה עדיין זה יהיה מרגש כי, נהיה שם אני ואתה. אבל אולי הפעם אני אזמין אותך לטיול מאורגן של נאסא לראות חיים בכוכבים אחרים, אופס התבלבלתי במילניום לא נורא, אולי בגלגול הבא, אז מה דעתך על סיור בטירות רדופות הרוחות באיזורים הכפריים של אנגליה.

סילבסטר

New member
איתך לכל מקום ..

אלך אם אפחד אחזיק בידך לראות הטירות מרתפים אפלים להקשיב לשקט פתאום הוא ``אלים`` לראות תופעות לא כל כך מובנות לא לדעת אם לצחוק או לבכות אך אין דאגה כי את פה עימי אני שלך ואת גם שלי מצרף לך תמונה די בעניין סילבסטר אומר רעיון מצוין

pank

New member
נשרון מצחיק שלי!

לא אדע כל פחד כשאתה אוחז בידי, וגם אני אשמור ואשגיח עליך כשלפתע משום מקום תצוץ איזו רוח רע או שד נורא. אם לפתע דמות כרותת ראש עלינו תקפוץ אני מבטיחה להגן עלייך תוך חירוף נפשי. אבל אנחנו לוודאי נצחק לה בפרצוף ונעיר הערות על איך שהיא מחזיקה את ראשה בידייה. לצערי הרב לא הצלחתי להעלות באוב את התמונה שלך. במקום זאת רואה את שנינו חבוקים מפחד בעיני רוחי.

סילבסטר

New member
בואי יקירה פתחי את הדלת

אולי נפגש עם איזו מפלצת חרבותינו נשלוף נילחם בחירוף על מנת שנוכל לחוות בטירוף מי יודע מה מסתתר פתחי נא הדלת בואי נמהר

pank

New member
סלבסטר שמת לב! שהחרב שלך עוברת

דרך האיש המוזר, אבל בעצם לא קורה לו דבר. אולי כדאי שנברח מפה מהר למקום אחר. מה דעתך על צפון תל -אביב סתם איזה אספרסו חביב. נכון שעלי שמרת יפה אבל בכל זאת? רוחות ושדים לפני הקפה.

סילבסטר

New member
מצאתי דרך לא תיאמן

על דרקון של אש נעלה נעוף מעל הפקקים במקרה ננחת כך בסטייל בכיכר המדינה ליהודה המכבי נבוא בקפיצה אספרסו קר לך מזמין מעכשיו כמה סוכר ותוספת חלב ??

pank

New member
אביר שלי! הגשמתי את חלום חיי!

לעקוף את הפקקים, כי אני באמת לא יודעת לדחות ספוקים, רק בלי סוכר. אוהבת את הטעם חזק עירום ונקי. מזמינה אותך לשלוק מהקפה שלי. ובזמן שנשב באספרסו- בר. אשאל אותך אין סוף שאלות, איזו ספר הכי אהוב עליך ואיזה סרט מצא חן בעיניך ואיפה טיילת בעולם. ומה ההשקפה שלך על אלף נושאים. ומה אתה שונא? ואיזה צבע אתה הכי אוהב, ואיזה מוזיקה אתה שומע. ככה בעצלתיים נשב ונשתה קפה לפחות עד סוף הצוהוריים.

סילבסטר

New member
אוי נסיכה

שלחי לי נא מייל אם תשובות תרצי לקבל הרמתי צלצול שומרים המקום מנהל תעופה מאשר המראה עוד היום מחמם הדרקון מאכילו אבני צור סיפרתי לו עלייך הוא ענה ``בסדר גמור`` אותנו חיש קל יקח לשמיים מספר של דקות וננחת בינתיים

pank

New member
סילבסטר הכמעט מושלם!

על כנפי נשר שלחתי לך מייל. אז את תשובותיך אל תשכח לתמלל ( יש מילה כזאת) או שאני בדרך לפרס אקדמיה למילים משובשות.

דספרדו

New member
אחלה {לפחות חלק} אבל

למה אורז מלא????? זה לא אמור להקשות על הק...????? מילא עם היה מחשב בש.. אבל אין!!! איכססס בחיי שאני מגעיל היום!!

למעלה