זוהרה בגל"צ, וכמה הגיגים

שווערצה

New member
זוהרה בגל"צ, וכמה הגיגים ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

למי שרוצה להאזין - ראיון בשידור חי מתישהו בין 17:15 ל- 17:45 הכתבת ליעד מודריק מראיינת את זוהרה שלנו, ומברכת את הזכות להורות על ההישג הגדול בכנסת - ביטול הגזירות
וההישג שלנו גדול לא רק בגלל התוצאה אלא בעיקר בגלל הדרך: מרתק לראות את התהליך בו מצליחה קבוצה גדולה של אנשים אשר הדבר היחיד המשותף לכולם הוא נושא טיפולי הפוריות להתארגן ולהפוך, בתוך תקופה קצרה, לכוח משפיע בכנסת. במקום לשבת ולקטר על המצב החלטנו לתעל את הרצון הטוב והמרץ לפנייה אל חברי הכנסת, כל אחד בדרכו הוא (כל מכתב שנשלח - תרם להצלחה), והצירוף של כולנו הצליחו "לשים אותנו על המפה". מקום בו מפלגות פוליטיות כשלו - הזכות להורות הצליחה. בניצוחו של הצוות התקשורתי - הנושא שלנו פתח מהדורות חדשות בניצוחו של הצוות הפוליטי - הנושא שלנו העסיק מס' ועדות, שהחליטו פה אחד (קואליציה ואופוזיציה) להתנגד לקיצוצים והכל בזכותכם: הגולשים של פורום הזכות להורות ושאר הפורומים באינטרנט שחברו אלינו יוצרי העצומה החותמים על העצומה כותבי המכתבים כל מי שדיבר עם השכנה או החנווני במכולת על הנושא הפוריות. כולכם - גרמתם להצלחה המהירה והסוחפת במאבק זה. העידן הטכנולוגי החדש. פשוט מדהים.

רחל5

New member
זוהרה יקירתי

לא היית עשר. היית אחת עשרה!
(ליאור טוען שאני מחלקת היום יותר מדי נשיקות...)

שווערצה

New member
מסכימה עם כל מילה ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

ראיון מצויין!! אין כמוך, יקירתי...

neta2

New member
ואנחנו כבר אמרנו לך מיד אחרי כמה

חכמה ורהוטה היית! התמלאתי גאווה על שאני חברה שלך
ככ יפה דיברת, אני והאיש באמת חושבים שהיית נהדרת.

לצערי לא יכולתי לשמוע

התחנה היחידה שנקלטת כאן באיזור היא "רדיו כל-חי" או שמא "רדיו קול הנשמה" אני מניח שהולטה התוכנית ואני מאוד אשמח לשמוע לאור התגובות אני בטוח שהייתה הופעה נהדרת אשר הציגה אותנו באור הנכון

רחל5

New member
לא יכולת להאזין לרדיו קול-חי

בערב ראש השנה, כשדיברתי שם על המאבק? עכשיו אתה נזכר?

למעלה