זוועה, פשוט זוועה שלא תתואר.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
נכון נכון.. חחח אתה מזכיר לי נשכחות.
הייתה עוד תוכנה במחשב (אז לא היו ניידים נדמה לי) איך קראו לה? רגע.
היית רושם נגיד מה אתה מחפש?
גבר?
אישה?
גיל?
שפה?
חי
צומח
דוממת. :-D
איך קראו לתוכנה הזאת?
כשהיא חיפשה את מה שביקשת אז היה באמצע המסך כמו רדאר מסתובב.
זה ברח לי מהראש.
זה עומד לי על קצה הלשון. :p
אההההה מצאתי...אינדיגו. חחחחחח

GoldenEyes

Well-known member
נכון נכון.. חחח אתה מזכיר לי נשכחות.
הייתה עוד תוכנה במחשב (אז לא היו ניידים נדמה לי) איך קראו לה? רגע.
היית רושם נגיד מה אתה מחפש?
גבר?
אישה?
גיל?
שפה?
חי
צומח
דוממת. :-D
איך קראו לתוכנה הזאת?
כשהיא חיפשה את מה שביקשת אז היה באמצע המסך כמו רדאר מסתובב.
זה ברח לי מהראש.
זה עומד לי על קצה הלשון. :p
לא זוכר
זוכר את איינשטיין ? :) מעבד התמלילים ?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא בוחנים את טעם או איכות העוגה לפי איך שהמטבח נראה בזמן הכנתה.
הבעיה הזאת ואני כמובן לא חולק על קיומה, קיימת במדינות רבות בעולם. לפני כשנה הראו דברים דומים מאנגליה כמדומני. המבחן הוא כפי שכבר נאמר כאן, בנקיון שמתבצע בסוף האירוע ומבחינה זו, סוף האירוע אכן אמור להיות סוף האירוע ולא היום שאחרי, אם כי לענ"ד גם לא יקרה שום דבר אם זה יתעכב בכמה שעות.

סבא כתב שהיו פחים ברחבי הפארק. אינני יודע אם היו מספיק. בדרך כלל במקומות כאלו צריך ללכת שעה בשביל לאתר רבע פח מלא לחלוטין. אבל אם היו מספיק פחים, זה כמובן אכן פסול לחלוטין. ואף על פי כן, לא צריך להגזים, כבדוגמת העוגה.

משתפרת1

Well-known member
לא בוחנים את טעם או איכות העוגה לפי איך שהמטבח נראה בזמן הכנתה.
הבעיה הזאת ואני כמובן לא חולק על קיומה, קיימת במדינות רבות בעולם. לפני כשנה הראו דברים דומים מאנגליה כמדומני. המבחן הוא כפי שכבר נאמר כאן, בנקיון שמתבצע בסוף האירוע ומבחינה זו, סוף האירוע אכן אמור להיות סוף האירוע ולא היום שאחרי, אם כי לענ"ד גם לא יקרה שום דבר אם זה יתעכב בכמה שעות.

סבא כתב שהיו פחים ברחבי הפארק. אינני יודע אם היו מספיק. בדרך כלל במקומות כאלו צריך ללכת שעה בשביל לאתר רבע פח מלא לחלוטין. אבל אם היו מספיק פחים, זה כמובן אכן פסול לחלוטין. ואף על פי כן, לא צריך להגזים, כבדוגמת העוגה.
אותו הדבר קורה גם בחוף הים. רצועת החול שקרובה למים פנויה עבור הרוחצים שפורסים שם מגבות, מחצלות, שמשיות וכדומה. במרחק כ- 50 מטרים מקו המים (ואולי 20 מטרים מהאנשים) יש מתקני מתכת שמחזיקים שקיות לאשפה, והמתקנים צפופים (נראה לי 30 מ' זה מזה, אבל גם אם אני טועה וזה 50 מ' זה עדיין צפוף). אנשים אוכלים, קמים, שופכים את האשפה מהמחצלת אל החול במקום בו ישבו ולא טורחים ללכת 20 מ' אל שורת הפחים. מדובר בקליפות אבטיחים, ניירות אריזה, שקיות, פחיות שתיה, בקבוקים וכדומה. אני לא מעיזה להעיר, כי פעם כשהערתי האיש הסתער לכיווני צורח ומנופף אגרופים. למזלי האנשים שהיו איתו תפסו אותו מאחור.

למעלה