זוכים בחופשה מפנקת במלון ב-

זוכים בחופשה מפנקת במלון ב-../images/Emo43.gif

רוצים להתפנק בלילה במלון על חשבוננו? אם גם לכם נמאס ממשפטי פתיחה איומים והתייאשתם מלמצוא אהבה ברשת - מהיום גם אתם יכולים להגשים חלומות בזכות Let'sdate - שירות הכרויות בפייסבוק שיאפשר לכם להכיר את הבנאדם שמאחורי תמונת הפרופיל ואולי אף למצוא את אהבת חייכם. רוצים לילה מפנק במלון? אולי חשקה נפשכם בארוחת ערב רומנטית? פורום הכרויות בתפוז, בשיתוף רשת מלונות "פתאל", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים! שתפו אותנו בדרכים נוראיות בהן ניסו להתחיל אתכם בפייסבוק ואולי תהיו הזוכים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=93&MessageId=154727116
מה גורם לנו להראות שזופים? דף הבית הראשון שלי מציג סרטון חדש ומקסים במיוחד לילדים, בו תום ומובי מסבירים הכל על קרני השמש, שיזוף, הגנה מהשמש ועוד: http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/brainpop/brainpop-movie-16.htm
תחרויות נמשכות:
מדריך נפלא לתקופת ההריון בדרך אלייך כיצד החברה הטובה שלך תמכה בך בזמן ההריון? האם היא באה איתך לבדיקות? רקחה לך תרופות סבתא נוגדות בחילה? בישלה לך הרים של אוכל שיהיה לך לאחרי הלידה? ספרי לנו על כך בפורום הריון ולידה - תמיכה ואולי תהיי בין 10 הזוכות בספר "OMG אני בהיריון!" מתנת "ידיעות ספרים": http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=110&MessageId=154590028
רוצים ארוחה במסעדה על חשבוננו? חג האהבה בפתח - מחפשים בילוי רומנטי בשניים? רוצים ארוחה זוגית במסעדה? פורום בנים בלבד, בשיתוף מסעדת "קרולה" מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים! תנו לנו את המתכון שלכם להצלחה בטוחה עם גברים - ואולי תקבלו ארוחה זוגית במסעדת "קרולה": http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=255&MessageId=154550199
"מלך האריות" חוזר - בתלת מימד! "מלך האריות", סרט האנימציה האהוב של כל הזמנים, חוזר ב-25.8 בגרסת תלת מימד לשבוע אחד בלבד - ואתם יכולים לצפות בו על חשבוננו! העלו לפורום הורים לפעוטות תמונות של עבודות יצירה שעשיתם עם הילדים במהלך החופש ואולי תזכו בכרטיס זוגי: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1934&MessageId=154576632
בואו לייעל את העסק שלכם! חולמים לפתוח עסק משלכם? רוצים להיות עצמאיים? התחרות הבאה היא עבורכם! ספרו לנו בפורום יזמות וניהול עסק איך הפכתם חלום וחזון למציאות. חמשת הגולשים שהכי ירשימו אותנו יזכו בספר "GPS לעסקים" מאת אודי ביקראן, מנכ"ל GPS לעסקים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=248&MessageId=154580667

מחר יומולדת 30 ליוני! ../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

לא אוכל להיות מחר בבית כדי לפתוח שרשור ברכות, אז יש מצב מישהו מכאן יוכל ליזום ולפתוח במקומי?

דורון 345

New member
חחחחחחחח אמרתי לאמאבא היום

אני: "אמא! מחר יוני בן 30!" אמא: "אני יודעת, כתוב בלוח!"
(בנוסף, אתמול שרתי לי את בואי ונביא לך ת'פאנק, ואחרי כמה דקות, היא נדבקה בשיר, והתחילה לשיר גם!
) אין לי בעיה לפתוח את השירשור
(למרות שלא אדע מה לברך
)

היי D:../images/Emo131.gif

וואו, כמה השתנה פה ב-3 שבועות שלא הייתי
אני שמחה לראות שהפורום חי ותוסס, ושיש כמה חדשים. ראיתי תמונות שלכם מהמפגש ואני אכולת קנאה >< ברגעים אלו ממש אני בלאס וגאס, ובאופן כללי אני כל כמה ימים מבלה בעיר אחרת בארצות הברית, וממש כיף. זהו, רק רציתי להיכנס ולהתעדכן, ולכתוב מזל טוב ליוני P: המשך חופש נעים, ולסיום- מי בא להופעה של העוגיות? זה ביום שאני נוחתת, ואני שוקלת לנסוע לשם ישר מהשדה תעופה..

דורון 345

New member
../images/Emo45.gif!!!!!

מה זה, נהיה ברירת מחדל המערכת החדשה?! הו לא
והיי, אני ממש שמחה שאת נהנת ומבלה
ארצות הברית היה הטיול הכי כיפי שהייתי בו אי פעם, למרות שהוא היה רק שבועיים, שרבים יטענו שזה ממש מעט ימים לטיול בארה"ב

"חי ותוסס" זה מאוד תלוי, אם שואלים את דורון!

(סתם!
) או-אה! נעה! יא פרועה. לאס וגאס? מהמרת, אה?
ומתי ההופעה של העוגיות? הייתי ממש רוצה לבוא, אבל האמת שהמחיר קצת.... עצוב? מפתיע? הקיפו את התשובה הנכונה! 10 ש"ח בכניסה, אבוי. ותחזריייייייי

גבי, את מנהלת אדירה.../images/Emo131.gif

(זאת תגובה משולבת להודעה הזאת+מה שהגבת לדורון, כי אין לי כוח לשלוח שתי תגובות XD) האמת שהייתי בווגאס רק יום אחד, אבל יש שם קזינו פשוט בכ-ל מקום! בדרך בין החדר שלנו במלון לבין הלובי היינו חייבים לעבור בקזינו של המלון, והוא פשוט ענק! לא הימרתי או משהו, אבל זה היה ממש יפה, הכול מלא באורות צבעוניים
ההופעה ב-24.8, וזאת הופעה אחרונה
אני מניחה שאני אלך.. המחיר באמת קצת עצוב, אבל.. לא יודעת >< אני אחזור D: + אני ממש מעריכה איך שאת משקיעה בפורום הזה. רואים שהוא חשוב לך, ואת ממש מטפחת, משפרת ומעשירה אותו. מחכה להפתעה P:

מצויין! ההופעה בדיוק בערב שאני חוזרת מהצפון

אני נוסעת לבקר את מרווה כחולת השיער ב-21 וחוזרת ב-24 הביתה. בדרך אני הולכת לבקר את דורון, ובערב אני אקנח בהופעה של העוגיות ואחזור שמחה ומאושרת הביתה.
זה יהיה כ"כ כיף לפגוש כ"כ הרבה אנשים ביום אחד!
יהיה מצויין לפגוש אותך! ובקשר לפלוס שלך וה-3 שורות האחרונות - האמת שלפעמים אני ממש מתוסכלת מזה. שיש כמה ימים שאני לא מספיק בבית, ואין לי ממש זמן להיות בפורומים ואז הפורום קצת מת, וכך גם השאר. והפורומים זה אחד הדברים שהכי חשובים לי. כאילו, זה נשמע קצת מתמסכן וחסר חיים (דיי), אבל אני כן משלבת את הפורומים גם בחיים האמיתיים שלי ובגלל זה זה גם קצת משפיע עליי. אני חושבת שבאיזשהו מקום גם ההורים שלי למדו לקבל את זה, והמשפחה שלי נורא נלהבת מזה. מפגשים זה כבר לא כזה סרט כמו שהיה פעם. המשפחה שלי מבינה וכל פעם כשיש מפגש אז הם מאוד מעורבים. בעיקר בשנה האחרונה, התחלתי להיות שותפה בעוד כל מיני בפורומים ולנהל במקביל עוד פורום ואני מאוד משתדלת למתן ולהיות בכולם יחד. אני מקווה רק שזה לא בא אחד על חשבון השני, ושאנשים לא מרגישים שאני עוזבת את הפורום ומתמסרת לאחר, כי זה ממש לא ככה. אבל דברים קצת משתנים, ואני מוצאת את עצמי קצת בחברות אחרות, ואני מפחדת לא להיות עם האנשים כאן מספיק. זה באמת כיף לקבל חיזוק חיובי, אז אני ממש מעריכה את זה. מלא תודה נעה

דורון 345

New member
../images/Emo207.gif אנחנו משעממים ../images/Emo4.gif

ושוב לא עשינו סכמ"ש... וכבר אין טעם לפתוח עכשיו כי אף אחד לא יסכמ"ש. אולי נשחק איזשהו משחק? גבי, תעשי משהו!!!

אני ממש מצטערת שאני לא כ"כ כאן בימים האחרונים

אני משתדלת לעקוב אחרי הכל ולהגיב איפה שצריך, אני פשוט קצת מסורבלת.
האמת שאני עובדת קצת על הפתעה, אבל זה ייקח זמן, אבל אני מקווה ממש שזה ייצא לפועל כמה שיותר מהר! אז בינתיים זה מאחורי הקלעים. מה לעשות, מה לעשות
(אמא, לחץ
)

דורון 345

New member
../images/Emo45.gif!

מאז שהצטרפתי לפורום, משהו כמו שנתיים היו המון המון חדשים שבאו והלכו, שהם היא החדשה היחידה שאני זוכרת שהצטרפה ונשארה באמת לתקופה ארוכה מאוד! (ועוד תישאר
) ויש לי תחושה שגם נעם בכיוון של להישאר כאן, אז גם כל הכבוד לכם, וגם... אל תברחו! תישארו!
(כל החדשים)

למעלה