זוכרים אותי? אז הילדה עברה טסט

זוכרים אותי? אז הילדה עברה טסט

הילדה עברה טסט. מימנה לבד את השיעורים תוך כדי לימודים. ועברה בטסט חמישי.

בשקט. בשלווה. לבד. כמו שצריך. בזמן שלה. בקצב שלה. מן הסתם לא הפריעה לה ההפסקה (9 חודשים).

טסט חמישי. בירושלים.

מה אומר? שלא משנה מה אומרים ולא משנה מה חושבים. כשהזמן נכון. הכל מסתדר. די מעודד.

תודה לכולם.

כל הכבוד לה, ואצלה לחיים יש קצב שונה

היה לי ברור שטצלה הפסקה בלימודי הנהיגה לא תפריע

כן. תמיד היה לה קצב שונה

She does it her way לגמרי מתאים לכל מה שהיא עושה.

mykal

New member
קודם כל בשעה טובה,

שתסע בבטחה ורק לשמחות.
הנה הרגעים של נחת שאנחנו ההורים כ"כ צמאים להם.
תשמחי איתה ותהני.

בהחלט. תודה רבה

תודה. מחר היא מגיעה להתחיל

את הנהג מלווה. מי היה מאמין שנסכים בכלל. איפשהו עכשיו מרגישים שאם אחרי כל כך הרבה כשלונות היא עברה...סימן שהיא נוהגת כמו שצריך.
&nbsp
שאלתי אותה האם עכשיו היא מבינה את ההבדל בין הנהיגה שלה עכשיו לבין הנהיגה שלה אז...כשלא עברה :).
&nbsp
בסוף החודש היא יוצאת לחילופי סטודנטים לחמישה חודשים. ולא בזכותי אלה בזכותה. לגמרי.
&nbsp
כל הכבוד לה.

ממליצה לך, בפעם הבאה שהיא מצליחה במשהו,

פחות לדבר על איך בעבר היא נכשלה באותו דבר. נשמע לי משהו שעלול להוציא לה את הרוח מהמפרשים, וחבל (וגם לא ברור מה בדיוק נראה לך שזה משיג). תני לה ליהנות מההישג שלה.

הבנה של כשלונות מקדמת

כשמבחן מוחזר עוברים עליו מנסים להבין איפה הכשל, מסיקים צסרנות וממשיכים הלאה.
&nbsp
אצלה התהליך לא היה קיים. היא היתה מתיזה כעס על כל העולם. רק כשהגיעה למקום שבו היא לבד אחראית על עצמה ועל כספה החל התהליך.
&nbsp
היה לה גם מורה מוצלח מאוד, זה בטח לא הפריע(;.
&nbsp
&nbsp
את התהליך הזה אנשים עושים מאז שהילדים קטנים...ככה הם חונכו. ככה הגדול הצליח ןככה הוא (ילד בן 20) מעביר את זה לאחותו (14+).
&nbsp
מצחיק לשמוע אותו אומר שבסוף הוא בטח יחנך את הילדים כמו שאני חינכתי.
&nbsp
בנתיים, ממרום שנותיי, מנסה לאזן את זה. מלמדת אותו איך לדבר עם הקטנה כדי לא לעורר התנגדות.
&nbsp
הוא מאוד קשוב. מוכן ללמוד...וגם אני מתייעצת איתו הרבה פעמים. מצחיק את דברים מתגלגלים.
&nbsp
לגבי הצעתך. היא באמת אמרה לי שארד מזה אבל ענתה שכן...היא מבינה את ההבדל.
&nbsp
גם מה שעברה. לטוב ולרע זה נסיון חיים.

אבל היא לא נכשלה עכשיו. היא הצליחה.

חשוב לדבר על איך אפשר להצליח כשנכשלים. אין טעם להזכיר את הכישלונות כשמצליחים. אם רוצים אפשר לדבר על ההצלחה ועל הסיבות לה, גם בלי להזכיר את הכישלונות.

למעלה