זוכרים איך קרא אחשוורוש בספר הזכרונות?

זוכרים איך קרא אחשוורוש בספר הזכרונות?

זוכרים איך נדדה שנתו של אחשוורוש וקרא בספר הזכרונות על מרדכי שהצילו לאחר שקשרו עליו סריסיו להורגו? ובכן גם שנתי נדדה ופתחתי את אלבום השושנה הראשון מלפני 18 שנה ומה גליתי? שב-21 למרץ - התאריך שבו בחרנו לערוך השנה את כנס המנהיגות ושמחת פורים שלנו - ובכן ב-21 במרץ 1990 התקיים כנס יסוד ראשון של שושנת הגליל בבית הסופר. הכול מתועד באלבום בתמונות ואמרות. כלום מקרה הוא? אני שואלת, האם יד המקרה תכננה זאת? או, וכך אני מאמינה, שהאל מכוון את פני הארועים המהלכים והתאריכים! וצביקה המודע למועצת התשעה, יודע שכל תשע שנים מתחילה אוקטבה חדשה, ולאחר כל תשע ספירות הופכת ספירת המלכות לכתרה של האוקטבה הבאה. והנה גם אנחנו - מבלי שבכלל נתתי את דעתי או עשיתי את החיבור - כאשר הופיע בעיני רוחי תאריך ה-21 במרץ ידעתי בברור שהוא היום המתאים לכנס השנתי שלנו השנה שהוא גם חג פורים. זוכרים את שושנת יעקב צהלה ושמחה שהיא גם שושנת הגליל? אך לא חיברתי בין מה שהתרחש בדיוק באותו תאריך לפני 18 שנים. והיום אני מודעת לכך שנעלה כולנו על הארבל ליצירת אוקטבה חדשה. איך אומרים? י\\\"ח לחופה, וגם אנחנו מוכנים לאירוסין עם האל, עם אם הבריאות בהר הארבל. מה גדלו מעשיך ה\\\' מאד עמקו מחשבותיך. אתה המוביל, אתה מוליך, ורק לאחר שנים אפשר לראות איך שזרת, ארגת, הולכת אותנו בדרך הלא סלולה והלוא מובנת לעתים, והכול מתחבר ומתחרז בצורה כל כך מופלאה, שלא נותר לי אלא לברך אותך, אלי האהוב והנאדר, ולשיר תודה והללויה. אוהבת אותך יהוה בכל לבי המתרונן בהודייה. ואנא סלח לי מעומק הלב על שלעתים אני עדין בנסיגה ומקטרת ומתלוננת - כי לפעמים הקשיים גדולים, לא כל כך לי אישית, אלא בעיקר ממה שאני רואה וחווה סביבי, כך אנא סלח שעדין אינני מפנימה לחלוטין את האמירה שהכול הכול לטובה, למרות שעיניך הקוראות ללבי יודעות שאני מאד משתדלת את העולם בעיניך האוהבות לקרוא ולראות, לברך גם על הרעה ולדעת שבסיומו של יום, הכול לטובה. גם אם נסתר עדין מהעין לראותה. ואני גם מודה לך שאפשרת לי לראות את הקשרים ואת החוטים האורגים ושוזרים עוד מ-1972, השנה שבה החלה ההתגלות, עד ליצירת השושנה ב-1990 ועד להיום שאנחנו נוגעים בנצח בח\\\"י עולמים ומוכנים בארבל לחופה ולקידושין. הרבה אהבה ממני אליך שלוחה דודי הנאדר בקודש והרועה בשושנים.

למעלה