זוכרים את זה? אז ככה:

מצב
הנושא נעול.

טוארג

New member
זוכרים את זה? אז ככה:

זוכרים את זה? אז ככה:
יש לי שאלה קטנה, פשוט לא ממש מפורט לגבי זה בהודעה של הדובר: ---> מתי יכנס המפעיל החדש???

ronatd

New member
רק לא ז'ק יולזרי

זוכרים את זה? אז ככה:
יש לי שאלה קטנה, פשוט לא ממש מפורט לגבי זה בהודעה של הדובר: ---> מתי יכנס המפעיל החדש???
רק לא ז'ק יולזרי
אני רק מקווה שז'ק יולזרי לא יזכו, מי שזוכר, זו החברה שהאוטובוס שלה, בטיול של פנויים ופנויות היה מעורב בתאונה. זה היה אוטובוס שמצבו הבטיחותי היה בכי רע, וקצין הבטיחות שאישר את המסמכים היה עובד של החברה, מצב של ניגוד אינטרסים.

ronatd

New member
עפ"י מה שראיתי

רק לא ז'ק יולזרי
אני רק מקווה שז'ק יולזרי לא יזכו, מי שזוכר, זו החברה שהאוטובוס שלה, בטיול של פנויים ופנויות היה מעורב בתאונה. זה היה אוטובוס שמצבו הבטיחותי היה בכי רע, וקצין הבטיחות שאישר את המסמכים היה עובד של החברה, מצב של ניגוד אינטרסים.
עפ"י מה שראיתי
עפ"י מה שראיתי, ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקוה ישנם אוטובוסים של 3 חברות שנוסעות למודיעין: מרגלית, בית"ר תור, והורן את ליבוביץ. אני משער שהאוטובוסים שכתוב עליהם "הורן את ליבוביץ" מבצעים למעשה "נסיעות שכר" בסומה ל"טיסות שכר".

ronatd

New member
בסומה=בדומה

עפ"י מה שראיתי
עפ"י מה שראיתי, ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקוה ישנם אוטובוסים של 3 חברות שנוסעות למודיעין: מרגלית, בית"ר תור, והורן את ליבוביץ. אני משער שהאוטובוסים שכתוב עליהם "הורן את ליבוביץ" מבצעים למעשה "נסיעות שכר" בסומה ל"טיסות שכר".
בסומה=בדומה

טוארג

New member
הורן וביתר תור נוסעים למודיעין עלית

עפ"י מה שראיתי
הורן וביתר תור נוסעים למודיעין עלית

בית"ר תור

עפ"י מה שראיתי
בית"ר תור
היא חברה בבעלות מלאה של "הורן את ליבוביץ'" לעומת "קוים" שהיא בבעלות חלקית

אוהד11

New member
הורן את ליבוביץ מפעילה את ביתר

בית"ר תור
היא חברה בבעלות מלאה של "הורן את ליבוביץ'" לעומת "קוים" שהיא בבעלות חלקית
הורן את ליבוביץ מפעילה את ביתר
תורס עבור שומרי שבת, כך שהאוטובוסים שלה יוכלו לפעול בשבתות וחגים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה