זיהוי! בבקשה..

Tom8080

New member
זיהוי! בבקשה..

היי חברים,
בוקר אחד קמתי (זה היה היום) והנה למרבה ההפתעה אני מזהה על התקרה, מסודרים להם במבנה חמישה חרקים מעופפים מאותו סוג וכנראה גם מאותה משפחה - ימח שמה.
רציתי לשאול לחוות דעתכם,
מהו שם המשפחה, מהו מוצאה, האם הם משפחת מהגרים או שהם דור חמישי בארץ (מה שאומר שהם פרסים.. זה מהגשש:))

אז הנה צילום קלוז אפ של הבן היותר מכוער במשפחה.

תודה רבה

למה לקלל ולהעליב? גם להם מגיע לחיות... בצילום נראים לי זוג

עשים מזדווגים ומרחיבים את התא המשפחתי. תהיה עדין, תלכוד את מי שאתה רואה בכוס (תעביר נייר למעלה כדי לסגור) ותשחרר אותם מהחלון. כך גם תזכה לכפרת עוונות. יום כיפור עדיין טרי אז תישאר באותה הרוח...

Tom8080

New member
תודה רבה!

מבטיח להיות עדין.
&nbsp
האם זה אומר שיש לי בבית עשים??
מה אפשר לעשות אם אני מעדיף שהבית לא יהפוך לבית גידול?

אומנם התמונה לא לגמרי ברורה, אבל יכול להיות שאלה עשנור הקמח

עשים שמתפתחים במזון יבש. כבר דיווחו כאן על העש הזה (וגם אצלי במטבח). הדבר הכי חשוב שאתה צריך לעשות הוא לבדוק טוב ובאופן יסודי כל מזון יבש שיש לך: קטניות, אורז, פירורי לחם, תבלינים וכל מה שיש לך בחוץ. אם אתה רואה שם גושים עם קורים בתוך פירורי לחם למשל (שאמורים להיות דקים ואחידים), אז אלו זחלים או גלמים. אפשר לראות גם עשים חיים או מתים בפנים. תזרוק כל מזון נגוע בלי פשרות! וכדי לשמור על מה שעדיין לא נגוע תשים במקרר והכי טוב בפריזר. תעקוב כל הזמן כי לא קל להיפטר מהם - הם יכולים לחזור גם בשנה הבאה. באופן כללי גם עשים וגם חיפושיות קטנות יכולים להגיע במזון שהוא נגוע כבר בשוק: אורז או קטניות בתוך שקים גדולים שמגיעים מארצות אחרות ונמכרים במשקל (לפעמים אתה כבר רואה שעועית יבשה אכולה כבר בשק). הבעיה היא שברוב המקרים אתה לא יכול להבחין ואז פתאום בוקעות ביצים בתוך המזון ואז הזחלים מתחילים לפעול ולהתפתח, ויום אחד אתה רואה את הכל רוחש וחי...

למעלה