זימון מרגיז

זימון מרגיז

קיבלתי היום ``צו פוקד`` למיון לקראת קורס קצונה יעודי בחיל הקשר. מספר שאלות - האם צו פוקד הוא דבר שחייבים ללכת אליו - (חוץ מזה שחיל הקשר לא נשמע כל כך אטרקטיבי, גם המיונים מתחילים מתחילים ב- 8:00 ומסתיימים ב-17:00!)- כמו זימון למבדקי צוות אוויר, או שאני יכול פשוט להתעלם באלגנטיות מהזימון? האם המיון למסלול הזה ימנע ממני לקבל זימון ליום סיירות? (למה הזימונים לא מגיעים - עוד מעט כבר יולי) עכשיו שאלה למי שמבין (בעיקר צוות 6) - האם המסלול הזה שווה משהו?(המסלול מכשיר אותך לקצונה תוך 20 חודש) התפקיד הזה מעניין? אם אני נופל מהמיונים ליחידות ההתנדבות, האם כדאי להעדיף אותו על פני חי``ר (כנראה נח``ל או גבעתי)? תודה נ.ב. רז - קיבלתי את עצתך ונזהרתי מבצלים היום. מה הביא אותך למסקנה שאין לבטוח בהם?

קודם כל יפה עשית בנוגע לבצלים!

אין לבטוח בהם. הם יצורים בוגדניים ותככניים. בייחוד כשהם מבושלים (זה מכניס בהם מירמור רצחני). בקשר לשאלהשלך: אני לא רוצה להתחייב, כי בטח יש גם כמה מסלולים מעניינים בחיל הקשר, אבל אני מכיר קצין אחד בחיל הקשר ואני לא חושב שהוא מה שאתה רוצה להיות. כתוב ליוני לאי מייל ואני אגיד לך מה הוא עושה. אני לא הייתי מעדיף אותו על פני חי``ר (אבל הכל תלוי שרצונות ובשאיפות שלך) הישמר לך מבצלים שיושבים בצידי הדרכים! הם טיפוסים מפוקפקים לרוב האזן למוזקת ראפ כדי להקל עליך את תלאות היום היום רז

האי-מייל שלי פתח בשביתת מחאה

אז אתה יכול פשוט לכתוב את זה פה בפורום. ואם כבר, אז אתם יכולים גם לפרסם בפורום את התכנית אימונים מגיבוש מטכ``ל, במקום לשלוח לכולם באי-מייל. בברכת אחר צהריים טובים ומספקים

למעלה