זימונים למודיעין ערבית

זימונים למודיעין ערבית

שלום לכולם , לא מזמן קיבלתי זימונים למסלול מודיעין ערבית (מודיעין הקשור לשפה הערבית ) רציתי לשאול אותכם אם מישהו יודע איזה סוג של מבחנים יבחנו אותי ? איך כדאי ללמוד אל המבחנים ? על מה לשים דגש ? מה צריך ללמוד למבחנים וכו'... בכל מקרה כל המלצה או מידע אחר יתקבל בברכה תודה רבה ויום טוב

timetraveler900

New member
אוקיי אז ככה ../images/Emo9.gif

יבקשו ממך לתרגם שלושה קטעים (מערבית לעברית אם אני לא טועה). יותר חשובה להם איכות התרגום מאשר כמות הקטעים שתרגמת. כלומר עדיף לעבוד קשה על קטע אחד ולעשות אותו טוב מאשר לעשות את שלושתם במהירות. תהיה גם שיחה פנים אל פנים שבאיזשהו שלב תצטרך לדבר עם הבוחן בערבית. אמרו לי שזו שיחה פשוטה (קצת כמו הבחינה שע"פ בבגרות ביחידה הראשונה). אבל יכול להיות שתצטרך לפתח שיחה אז תתאמן על זה. תלמד מילים, תלמד להבחין טוב בין הגופים וחשוב מאוד שתדע להתמצא במילון (כן כן, מותר להביא מילון). ותתאמן על מה שתגיד בבחינה בע"פ (שדרך אגב, לא כולה בערבית, אלא רק חלקה, כך שאתה צריך גם לשדר נכונות ורצון.) פשוט תוכיח להם שאתה מתאים לשם :) בהצלחה
דרך אגב, אתה קיבלת זימון למחר? כי אם כן גם אני הולכת לשם מחר :)

timetraveler900

New member
אז תתייחס למה שאסף כתב! תתעלם ממה שכתבתי.

מידע שגוי
(ואני עוד מנסה להתקבל למודיעין....)

asaf105

New member
מה? באיזה זימון היית???

אני הייתי בזימון של מסלול הערבית במודיעין, זה שבמתקן רמות במנחם בגין 53 זה ממה לא מה שהיה לי! לתרגם?? בסה"כ היה לי מבחן עם 6 קטעי ידיעות בערבית ועל כל קטע 5-10 שאלות על תוכן, הבנה, תחביר ופועל אחרי זה מבחן קצר של יחסים בין מילים, ואחרי זה מבחן ידע כללי ואז שאלון 300 לאיזה מסלול זומנת??

timetraveler900

New member
אוקיי אוקיי טעיתי!

יאוו.. איזו פאשלה... אמרו לי שזה מה שיהיה... כנראה דיברו על משהו אחר... אוףףףף סורי..

asaf105

New member
גם היה לי זימון של ראיון אישי

עברתי את המבחנים האלה והיה לי עוד זימון לראיון אישי שכבר עשיתי עשית היום את המבחנים? איך הלך?

timetraveler900

New member
הלך.. לפני שעוד הגעתי לשם הייתי במצב על הפנים

אז כשעשיתי את כל המבחנים הייתי מותשת ומיובשת.. מתי יודעים אם התקבלת? מתי הם שולחים את המכתב? (גם אם התקבלתי וגם אם לא)

asaf105

New member
בערך שבועיים אחרי

את יכולה גם להיכנס לאתר, גם שם כותבים לך את הזימון הבא

ראיון אישי למודיעין ערבית

שלום לכולם רציתי לשתף אותכם בהתלבטות קטנה אולי תוכלו לעזור לי יש לי מחר ראיון אישי למודיעין ערבית ואני מתלבט אם להגיד בסיס פתוח או סגור כי התפקיד שממש הייתי רוצה הוא תפקיד הדרכה בבסיס פתוח אבל מה שידוע לי שבאותו ראיון מציגים לי את התפקידים שאני יכל להתמיין אליהם (ונראה לי הרוב האזנות ודברים כאלה )(בסיס סגור) ואני לא רוצה שזה יראה כאילו אם אני לא מקבל את התפקיד שאני רוצה אני לא רוצה מודיעין(או משהו כזה) מה אתם חושבים שעליי לעשות תודה על העזרה (לא הייתי רוצה שבגלל ההחלטה של בבסיס פתןח זה יפגע לי בהתמינויות בתפקידים אחרים במודיעין ובשרות במודיעין בכלל )

למעלה