זכויות בבית של פרוד

מצב
הנושא נעול.
זכויות בבית של פרוד

זכויות בבית של פרוד
אני נשוי 38 שנים והמצב בבית עם רעיתי הוא בלתי נסבל נפשית עבורי. מנגד בעבודתי קיים מצב של אי ודאות זמני שיכול להמשך עד שנה. אני רוצה לעזוב את הבית ולגור בדירה שכורה על מנת להתאושש. נאמר לי שאחרי חצי שנה זכותה של אשתי להרחיק אותי מהבית לצמיתות. אני מנגד דואג שאשאר ללא עבודה ובגילי זו יכולה להיות בעיה. מה ניתן לעשות על מנת להשאיר לי פתח לחזור לדירה אם לא אוכל לממן שכר דירה?

מירה51

New member
לישון בחדרים נפרדים/על הספה

זכויות בבית של פרוד
אני נשוי 38 שנים והמצב בבית עם רעיתי הוא בלתי נסבל נפשית עבורי. מנגד בעבודתי קיים מצב של אי ודאות זמני שיכול להמשך עד שנה. אני רוצה לעזוב את הבית ולגור בדירה שכורה על מנת להתאושש. נאמר לי שאחרי חצי שנה זכותה של אשתי להרחיק אותי מהבית לצמיתות. אני מנגד דואג שאשאר ללא עבודה ובגילי זו יכולה להיות בעיה. מה ניתן לעשות על מנת להשאיר לי פתח לחזור לדירה אם לא אוכל לממן שכר דירה?
לא להתייחס לאשתך, לשתוק ולא לענות לפרבוקציות, לא לתקוף אותה ולא לעורר ויכוחים ועימותים; מנגד, ללכת לטיפול זוגי, לנסות לחשוב על סיבות להתנהגותה - האם היא מתנהגת בצורה שונה לאחרונה אולי אלו תופעות גיל המעבר? ובכלל, לא על כל מילה צריך להגיב. סייג לחוכמה - שתיקה, ואם אינך מסוגל ליישם דבר מכל אלה - לך להתייעץ עם עו"ד.

שילה1

New member
לעבוד שעות רבות,להגיע הביתה רק

לא להתייחס לאשתך, לשתוק ולא לענות לפרבוקציות, לא לתקוף אותה ולא לעורר ויכוחים ועימותים; מנגד, ללכת לטיפול זוגי, לנסות לחשוב על סיבות להתנהגותה - האם היא מתנהגת בצורה שונה לאחרונה אולי אלו תופעות גיל המעבר? ובכלל, לא על כל מילה צריך להגיב. סייג לחוכמה - שתיקה, ואם אינך מסוגל ליישם דבר מכל אלה - לך להתייעץ עם עו"ד.
כדע לישון,בסופי שבוע למצוא לך עיסוקים,ובקיצור-לבדוק ,לשקול ולהתייעץ.

ניסיתי

כדע לישון,בסופי שבוע למצוא לך עיסוקים,ובקיצור-לבדוק ,לשקול ולהתייעץ.
ניסיתי
יועצת לזוגיות ניסינו במשך די הרבה פגישות אולם הפערים גדולים מדי. מנגד ישנם נכדים שהילדים בעידודה של אשתי מונעים ממני לראות אותם ועושים הכול כדי לפגוע בי כמו שהפולניה יודעת.

מי אמר לך שהיא יכולה להרחיק אותך?

זכויות בבית של פרוד
זה לא נכון לדעתי. יחד עם זאת אם אתה חושש לגבי עבודה אז לא כדאי לעשות צעד של השכרת דירה נוספת. למיטב דעתי-עזיבתך את הבית אינה פוגעת בזכויותך בו.

עדכן אותי עו"ד

זה לא נכון לדעתי. יחד עם זאת אם אתה חושש לגבי עבודה אז לא כדאי לעשות צעד של השכרת דירה נוספת. למיטב דעתי-עזיבתך את הבית אינה פוגעת בזכויותך בו.
עדכן אותי עו"ד
נאמר לי שאם אני יוצא מהבית למשך מעל לחצי שנה ( אפילו יום מעל) זכותה של אשתי להרחיק אותי לצמיתות מהבית. אני לא מאבד את הזכויות שלי ברכוש ויכול לדרוש מכירה של הבית אבל לחזור אני תלוי ברצונה. היא לא רוצה לצאת ואני לא יכול לסבול את החיים במחיצתה ורציתי לדעת מה קורה עם לדוגמא אני חוזר אחרי שלושה חודשים לשבוע, זה נספר?

נשמע מוזר

עדכן אותי עו"ד
נאמר לי שאם אני יוצא מהבית למשך מעל לחצי שנה ( אפילו יום מעל) זכותה של אשתי להרחיק אותי לצמיתות מהבית. אני לא מאבד את הזכויות שלי ברכוש ויכול לדרוש מכירה של הבית אבל לחזור אני תלוי ברצונה. היא לא רוצה לצאת ואני לא יכול לסבול את החיים במחיצתה ורציתי לדעת מה קורה עם לדוגמא אני חוזר אחרי שלושה חודשים לשבוע, זה נספר?
נשמע מוזר
גם אם האישה עוזבת זה כך או ששוב הגברים מופלים? לדעתי תשאל עורך דין אחר.

ללא קשר ל"חזרתך" הבייתה, האשה יכולה

עדכן אותי עו"ד
ללא קשר ל"חזרתך" הבייתה, האשה יכולה
במחי הרמת טלפון !!! להזנין משטרה ולרקום עלילות דם עלייך. זוהי ישראל 2007 !!! בידי קצין המשטרה הסמכות להרחיקך מביתך (רק על סמך תלונת השווא של אישתך) למשך 15 יום. כל תקופה מעבר לכך - דרוש צו שיפוטי. מה שאמר עוה"ד שלך נכון אך לא רלוונטי למצב אותו אתה מתאר. אני מניח שאינך באמת רוצה להמשיך ולגור איתה בבית. בהנחה כזאת, כל שחשוב הוא שלעולם לא תפסיד את רכושך (החלק היחסי ברכוש המשותף).הזכות לקניינך מעוגן הן בחוק יסוד כבוד האדם וחרותו (סעיף 3), והן בסעיף 37 לחוק המקרקעין. פירוק השיתוף בינכם מחייב הגשת תביעה, כמובן. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה