זכייה באוסקר

elads3

New member
זכייה באוסקר

הבמאי הישראלי גיא נתיב זכה בטקס האוסקר על סרטו SKIN

גיא נתיב: "אנחנו גאים ונרגשים שסרט קצר שנעשה בידי ישראלים ואמריקנים על הגזענות בארה"ב קיבל את התמיכה המדהימה של האקדמיה. הסרט הזה נעשה מתוך דאגה אמיתית לעתיד של הילדים שלנו"
זו הפעם הראשונה שישראלי זוכה באוסקר מאז סוף שנות השבעים.

תגובת הנשיא: "הסרט הוא מתנה עבור הילדים והנכדים שלנו"

שווה מאוד לראות את הסרט!

shayCn

New member
סרט? זה סירטון קצר

וישראלי? הוא ירד מהארץ לפני 5 שנים ושאר הקאסט הם אמריקאים.
הסרט אמריקאי, התסריטאי אמריקאי, השחקנים אמריקאים..נו טוב. גאווה ישראלית..

AnarchistPhilosopher

Well-known member
גם מכבי ת"א בכדורסל מייצגת את ישראל למרות שיש לה שחקן דובר

עברית אחד בלבד מתוך 12 שחקנים.
&nbsp

&nbsp

shayCn

New member
חבל שהגזענות בפורום גורמת לי לצדד בערבים

אבל בפרס השחקן הטוב זכה באוסקר רמי מאליק על רפסודיה בוהמית המצויין. מאליק, דור שני למהגרים ממצרים, שיחק את התפקיד של פרדי מרקורי המנוח ועשה את התפקיד מעולה והביא הרבה כבוד למצרים ולעולם הערבי במזרח התיכון, כדאי לשים לב גם לזה.
צפיתי בסרט פעמיים, בפעם השניה התמקדתי במרקורי, זה מדהים עד כמה הוא דומה למקור בהתנהגות ובהבעות הפנים. ממש התחברתי לדמות כי המשחק היה מעולה.
כמי שמכיר את ראמי מאליק מסרטים וסדרות אחרות, צפיתי בשלוש עונות של 'מר רובוט' בכיכובו, ואני חייב לציין שהדמויות שלו כלכך שונות ומנוגדות.
&nbsp

dory141

New member
רמי מאליק אדיר

הוא באמת היה אחלה במר רובוט ומי יודע, אולי זה ישכנע אותי לצפות ברפסודיה בוהמית, למרות שאני לא מעריץ גדול של קווין.

shayCn

New member
מומלץ ביותר

לטעמי אחד הסרטים האיכותיים והטובים שראיתי בשנים האחרונות.
בכלל הייתי שמח אם היו יותר סרטים מהז'אנר של להקות גדולות עם כל הסיפורים שמאחורי הקלעים והדרמות.

Faria

New member
סרט כיפי, שני דברים בו הפריעו לי

השיניים שעשו למאליק שם. לפרדי היו שיניים בולטות, אבל לא משהו גרוטסקי כמו שמוצג בסרט, פשוט מציק בעין.

דבר שני, בתור אחד שבצעירותו ממש ממש אהב את הלהקה, הפריע לי ממש ששינו את ההיסטוריה בשביל הסרט. יש הרבה סרטים וסדרות היסטוריים שבהם הכניסו דיאלוגים או אירועים מומצאים בשביל דרמטיות, אבל במקומות בהם זה נעשה בצורה מוצלחת זה נעשה כתוספת למה שקרה באמת, ולא משנים את ההיסטוריה. (לדוגמא, הלהקה מתפרקת כי פרדי יצא לקריירת סולו. או שהלהקה מוכנסת ברגע האחרון לLive Aid בעוד שבמקור היא היתה מהראשונות שהבטיחו את השתתפותן).

אבל סה"כ סרט שבאמת היה כיף לראות, והמשחק המעולה של מאלק בהחלט ראוי לאוסקר.

shayCn

New member
טוב, זה לא סרט דוקומנטרי

ובניגוד אליך, אני לא שמתי לב לשיניים גרוטסקיות אצל מרקורי, דווקא ויזואלית הוא דיי דומה לפרדי המקורי אם נוסיף גם את העובדות ששניהם בני מהגרים מוסלמים וגם השיניים של מרקורי אמורות להיות גדולות. בסרט הוא גם מזכיר את העובדה שיש לו שיניים חותכות שיוצרות אצלו מנעד מיוחד.
אז כן, התיקונים שהזכרת נכונים לכל סרט שהולך לפי המקור וחוטא קצת לפה וקצת לשם, מה עוד שהסרט לא דוקומנטרי אז הוא לא חייב ללכת בדיוק לפי המקור ואם הוא זכה בכלכך הרבה אוסקרים, בין היתר על התסריט והעריכה, אז כנראה שהוא עשוי טוב.

אספרסו2

New member
במקור

היו לזמר בעיות משנן שנבעו מהיחס הלא פיזיולוגי בין הלסת העליונה לתחתונה שמצריכים בגיל צעיר טיפול אורתודונטי שלא בוצע אצלו ועצם הצלחתו הווקאלית הכבירה למרות הבעיה רק מוסיפה לגדולתו.
כמובן שאין דרך להמחיש זאת אחד על אחד על השחקן ששיחק בסרט בגלל מבנה עצמות הפנים.

ראיתי את הסרט ונהניתי מאוד מאוד מאוד

מסכימה עם כל מה שאמרת על רמי מאליק. פשוט גרם לי לשכוח שהוא לא באמת פרדי מרקורי אלא שחקן. לעתים נדירות אני נהנית מסרט כלשהו בצורה כל כך טוטאלית.

למעלה